IV liga: Oskar Przysucha wygrywa w hicie, remis Enea Energii, porażka Zamłynia

Podopieczni Łukasza Wiśnika nie mogli sobie pozwolić na stratę punktów. Nie tylko dlatego, że Oskar chce gonić liderujące MKS Piaseczno, ale także z tego względu, że w przypadku zwycięstwa Victoria wyprzedziłaby przysuszan w tabeli. Pierwsza połowa nie przyniosła goli. W drugich 45 minutach rozstrzelali się gospodarze, którzy po golach Przemysława Nogaja, Piotra Skałbani i trafieniu samobójczym prowadzili 3:0. W końcówce goście zdołali strzelić dwie bramki, ale ostatecznie trzy punkty zostały w Przysusze.

Ważny punkt z Karczewa przywiozła Enea Energia Kozienice. Beniaminek przegrywał 0:1, tuż przed przerwą wyrównał Bartłomiej Książek i jak się okazało, było to trafienie na wagę punktu. Kolejnej wysokiej porażki doznało Zamłynie Radom - ekipa Roberta Rogali poległa na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 0:4.

Wyniki 13. kolejki IV ligi:

Oskar Przysucha - Victoria Sulejówek 3:2 (0:0)
Bramki dla Oskara: Przemysław Nogaj 65, Bramka samobójcza 68, Piotr Skałbania 75.

Mazur Karczew - Enea Energia Kozienice 1:1 (1:1)
Marcin Raszka 20 - Bartłomiej Książek 45.

Mszczonowianka Mszczonów - Zamłynie Radom 4:0 (2:0)

KS Raszyn - MKS Piaseczno 1:4
Wilga Garwolin - Tygrys Huta Mińska 7:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek 0:1
Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń II Siedlce 1:2