Inauguracja Fortuna 1. Ligi. Radomiak zagra z Widzewem - relacja LIVE

4:1
(0:1)

Radomiak rozpoczyna I-ligowy sezon. Rywalem będzie Widzew Łódź, a więc beniaminek rozgrywek. Zieloni zagrają z łodzianami z dwoma nominalnymi napasntikami: Dominikiem Sokołem i Karolem Podlińskim!

KONIEC MECZU! Radomiak wygrywa po koncertowej dyspozycji w II połowie! To był nokaut

90'+3

GOL!!! Kozak z najbliższej odległości pomiędzy nogami Pawłowskiego!!!

90'+2

Kontra w wykonaniu Miłosza Kozaka, ale wyjasnia Tanżyna

90'

Tomasz Marciniak dolicza 4 minuty

89'

Karol Czubak na spalonym, a mogło być groźnie

89'

Groźnie teraz Banasiak. Jego mocny strzał obok bramki!

86'

Oklaski na stojąco. Boisko opuszcza Leandro! Za niego Adam Banasiak

85'

Strzał Kaputa, ale obok słupka

84'

Kvocera mocno z okolic linii pola karnego, ale futbolówka nieznacznie obok słupka! Widzew póki co bezradny

83'

Kozak mądrze i Radomiak ma rzut rożny

82'

Podliński - Kvocera

Już do zmiany szykuje się Kvocera. Słowak zmieni Podlińskiego, który należał do najjasniejszych postaci meczu

75'

Mogło być 4:1! Kozak mocno uderzył, z problemami Pawłowski, ale sytuację w porę wyjaśnia Mikulić

Piękny kontratak w wykonaniu Zielonych! Leandro otrzymał doskonałe podanie ze środka boiska, założył obrońcę i lewą nogą umieścił piłkę w samym okienku bramki!!!

73'

GOLLLLLL !!!! Leandro!!!!

Radomiak stara się oddalać grę od własnego pola karnego

71'

Fundambu już nie zagra. Zmienia go Mucha

70'

Fundambu strzelał juz zza linii końcowej boiska. Futbolówkę chwycił Kochalski, a zawodnik z Kongo opatrywany poza boiskiem. Złapały go skurcze

68'

Za chwilę na boisku pojawi się Michalski. Były zawodnik Zielonych zmienia Możdżenia

63'

Czubak - Ameyaw. Tak więc zmienione oba skrzydła w Widzewie

63'

Kun w miejsce Ojamaa

61'

Rywal protestował i otrzymał żółtą kartkę

Jakubik wygrał pojedynek z Ojamaa

Rozpadało się nad stadionem Znicza w Pruszkowie

59'

Kolejna udana pułapka ofsajdowa Zielonych

56'

Fundambu z 20. metrów mocno, ale o centymetry obok słupka

54'

Fundambu do Robaka, ten wychodził sam na sam, ale spalony

Ciekawe, czy teraz Radomiak się cofnie i będzie liczył na kontry?

Kozak dośrodkował na dalszy słupek do Podlińskiego! Ten wygrał pojedynek z niższym Kosakiewiczem i strzałem głową przy słupku pokonał Pawłowskiego!

50'

GOL!!! Podliński

49'

Gospodarze bardzo agresywnie weszli w ta drugą połowę

Radomiak atakuje. Leo wywalczył rzut rożny

48'

Stały fragment gry. Kozak do Leandro, ale Brazylijczykowi zabrakło centymetrów

Napastnik otrzymał piłkę w polu kanrym od Podlińskiego i po wymanewrowaniu Kosakiewicza uderzył lewą nogą pod nogami Pawłowskiego!

46'

Co za debiut! Pierwszy kontakt z piłką Karola Angielskiego i od razu gol!!!

Sokół - Angielski

Rozpcozynamy drugą połowę

Koniec I połowy Widzew prowadzi zasłużenie. Jedyna bramka padła już w piątej minucie, a zdobył ją Marcin Robak. Przy tej sytuacji zdrzemnął się Bogusz. Radomiak przeważa, ale po strzale w słupek Podlińskiego poważnie nie zagroził bramce Widzewa. Do kontrowersyjnej sytuacji doszło z kolei w 20' minucie, gdy piłka trafiła w rękę Mikulića, a ten znajdował się w polu karnym. Gwizdek arbitra Marciniaka milczał...

Rzut rożny wywalczył Karwot, ale arbiter nie pozwolił już go wykonać, bowiem skończył się doliczony czas

Arbiter dolicza 1 minutę

43'

Leo zmienił się stronami z Kozakiem i teraz operuje na prawej stronie

42'

Kontratak Widzewa. Techniczny strzał Ameyawa, ale tuż ponad poprzeczką! Było bardzo groźnie

41

Marcin Robak za faul na Jakubiku

W drużynie Radomiaka brakuje ofensywnych akcji Bogusza, do których obrońca przyzwyczaił fanów w meczu z Miedzią. Podobnie jest z prawej strony, gdzie gra Jakubik

38'

Strzelał z pierwszej piłki Kozak, ale bardzo niecelnie

36'

Cichocki naprawił swój błąd! Najpierw to on złamał linię spalonego i musiał gonić Robaka. Ten wychodził sam na sam z Kochalskim, ale stoper w porę powrócił

35'

Kolejne złe rozegranie stałago fragmentu gry przez Radomiaka

34'

Mocne uderzenie lewą nogą Leandro, ale piłka zablokowana przez defensora

32'

Atakowany przez Ameyawa Bogusz, i o mało co a młodzieżowiec znalazłby się w doskonałej sytuacji

31'

Mocny strzał z dystansu Karwota, ale dwa metry obok słupka

30'

Ładna akcja Zielonych. Karwot do Kozaka, a ten dośrodkował na głowę Podlińskiego. Napasntik wygrał pojedynek z obrońcą Widzewa, ale trafił w słupek!

Radomiak w ostatnich minutach zdominował rywali. Częściej jest w posiadaniu piłki i przebywa na połowie rywala. Łodzianie, jednak w pełni kontrolują przebieg wydarzeń i czekają na kontratak

Póki co zapora defensywna Widzewa trudna do przedarcia

22'

Powinno być 2:0! Kosakiewicza dośrodkował na głowę Tanżyny, a ten z najbliższej odległości przestrzelił. Było bardzo groźnie i ponownie błąd radomskiej defensywy

20'

Piłka trafia w rękę Mikulića! Zawodnik znajdował się w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy...

Arbiter dopuścił do ostrej gry i dopiero teraz po faulu na Leandro pierwsza żółta kartka. Otzrymał ją Poczobut

Za nami pierwszy kwadrans. Częściej w posiadaniu piłki gospdoarze, ale to beniaminek prowadzi 1:0

14'

Rzut wolny z lewej strony boiska. Za mocno Miłosz Kozak i piłka wyszła poza boisko

12'

Teraz Leandro schodził na swoją lepszą lewą nogę, ale strzał Brazylijczyka wysoko ponad poprzeczkę

10'

Kontratak Widzewa. Dośrodkowanie Ameyawa do Robaka złe i niedokładne

Szybki mecz póki co. Atakują to jedni , to drudzy

9'

Strzał głową Podlińskiego, ale obok słupka

7'

Uderzał z przewrotki Sokół, ale ponad poprzeczką

Szybko Widzew otworzył ten mecz. Robak wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową Zielonych (linię zgubił Bogusz) i pięknym strzałem z woleja nie dał szans Kochalskiemu

5'

Marcin Robak!!!

4'

Groźny strzał Ojamy z dystansu i na rzur rożny Kochalski

3'

Ojama lewą stroną boiska. Dośrodkowanie do Ameyewa, ale pewnie piłkę chwyta Kochalski

Jako pierwsi zaatakowali gospodarze. Leandro wywalczył aut

Zaczynamy!!!

Z kolei trener Widzewa jest Albańczyk Enkeleid Dobi

W roli pierwszego trener radomian Maciej Lesisz. Trener Dariusz Banasik na trybunach, to kara za czerwona kartkę w meczu barażowym z Wartą Poznań

Tradycyjnie w biało-zielonych Radomiak. Ich na boisko wyprowadził kapitan Maciej Świdzikowski

Jako pierwsi na murawie Znicza - Widzew. Łodzianie w jednolitych czerwonych strojach

Arbitrem meczu będzie Tomasz Marciniak z Płocka

Rywale zagrają w 1. lidze po raz pierwszy od pięciu lat

Za to w ekipie beniaminka po raz pierwszy obok Fundambu zagra Chorwat - Petar Mikulić

Zapowiada się na ultra ofensywny pojedynek. W drużynie gospodarzy rolę dwóch napasntików pełnić będą: Marcin Robak i Fundambu

W wyjściowym składzie Widzewa: Merveille Fundambu. Na rezerwie mecz zacznie inny były zawodnik Zielonych - Mateusz Michalski, a Michał Grudniewski nie został jeszcze zatwierdzony do rozgrywek

Oznacza to, że w drużynie Zielonych zagra czterech debiutantów!

Za to za ofensywne akcje odpowidzielani będą: Rossi Leandro, Michał Kaput, Meik Karwot, Miłosz Kozak, a także nominalni napastnicy - Dominik Sokół i Karol Podliński

W bramce Mateusz Kochalski, a linię defensywy tworzyć będą: Damian Jakubik, Maciej Świdzikowski, Mateusz Cichocki i Artur Bogusz