I Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezesa dla szczypiornistek PreZero APR-u Radom

Na inaugurację radomianki zmierzyły się z Varsovią. Już do przerwy rozpędzające się z minuty na minutę miejscowe wypracowały sobie 9. bramkową przewagę. Po zmianie stron PreZero w pełni ją kontrolował ostatecznie triumfując 31:21. W drugim meczu 1. ligowiec z Radomia okazał się lepszy od Karkonoszy Jelenia Góra. Wprawdzie w tym spotkaniu nieco słabiej funkcjonowała defensywa radomianek – liczba 29 straconych goli, ale za to zawodniczki zaimponowały w ataku uzyskując w ciągu 60 minut – 36 bramek!

W drugim dniu zmagań PreZero rozgromiło MTS Kwidzyn 41:17, a w ostatnim sprawdzianie formy w meczu kontrolnym nie dało szans warszawskiemu AZS-owi UW. Komplet wygranych zapewnił gospodarzom wygraną w całym turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się Varsovia.

W najbliższy weekend rozpocznie się 1. ligowy sezon, a PreZero APR wyjedzie do Jarosława na starcie z JKS-em San.