HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard (relacja LIVE)

75:77
(13:19, 16:19, 16:19, 30:20)

Koszykarze HydroTrucku Radom w ostatnim domowym meczu w 2019 roku podejmują Spójnię Stargard. Według firm bukmacherskich faworytem pojedynku są gospodarze. Póki co HydroTruck plasuje się na siódmym miejscu w tabeli Energa Basket Ligi, a Spójnia jest 12.

75:77

Trotter oddał rzut z narożnika, ale nie trafił ! Spójnia wygrywa w Radomiu!

71:76

Młynarski, do tego jeszcze przewinienie techniczne Camphora!

46:64

Nieporadność HydroTrucku zatrważająca. Goście ponawiają atak zbierając piłkę i celnie Jackson

7:56 do końca meczu. Czas dla HydroTrucku

46:62

Jeden rzut celny Camphor

45:62

Przewinienie techniczne dla radomskiego zespołu. Nerwy wkradają się w grę gospodarzy, rzut wolny wykorzystuje Śnieg

45:61

Kostrzewski bierze sprawy w swoje dłonie

45:59

Punktuje Kostrzewski

"Tylko zwycięstwo" Tak krzyczą teraz kibice HydroTrucku. Ich ulubieńcy mają na to 10. minut

40:53

Piękna akcja Spójni i wsad Kostrzewskiego po asyście Jacksona. Ta akcja z pewnością znajdzie się wśród najlepszych akcji tygodnia!

40:51

Zmniejsza HydroTruck dystans po trafieniach Boguckiego

38:51

Cowels III za trzy

38:48

W końcu trafia Camphor. Uwaga, to pierwsze punkty najlepszego strzelca HydroTrucku w meczu!

24:35

Lindbom przedziera się przez obronę Spójni. Trafia rzut i jest faulowany. Bardzo impulsywnie reaguje trener Winnicki i czas dla jego drużyny

22:35

Radomianie dziś pudłują nawet rzuty wolne. Tylko jeden wykorzystany przez Fina

Młynarski fauluje Lindboma, gdy ten rzucał za "trzy"

2+1 Jackson

Asseco Resovia vs Cerrad Enea Czarni 2:1 i 19:12...

18:30

Jackson trafia spod kosza. Jest przy rzucie faulowany, ale na rzut osobisty trochę poczeka, bo kolejny czas dla HydroTrucku

W Rzeszowie w IV secie 12:10

Teraz o przerwę poprosił szkoleniowiec Witka. Radomianie wciąż bez punktu w tej kwarcie, choć minęło 180. sekund

13:22

Pierwsze punkty tej kwarty. Zdobywcą Cowels III

Bardzo agresywnie w obronie, ale czysto grają stargadzianie. Nie radzą sobie z taką defensywą gospodarze

HydroTruck dość słabo w ataku. Tylko trzech zawodników punktowało do tej pory. Najwięcej, bo osiem oczek ma Trotter

Półtorej minuty trwa II kwarta. Póki co bez punktów, ale o czas poprosił trener Winnicki

Kontuzja De Leona okazała się mało groźna. Koszykarz już na parkiecie

Tymczasem w meczu Plus Ligi rozgrywanym w Rzeszowie Asseco Resovia prowadzi z Cerradem Eneą Czarnymi Radom 2:1. Trwa czwarty set

6:10

Efektowna akcja Brenka. Ponownie trafił za "trzy", a do tego był faulowany i wykorzystał dodatkowy rzut

Rozpoczynamy mecz

HydroTruck rozpocznie w składzie: Trotter, Camphor, Mielczarek, Lindbom, Bogucki

Co ciekawe, trener Spójni Jacek Winnicki po raz drugi w tym sezonie gości w hali MOSiR-u. Wcześniejsza wizyta nie była udana. Jego BM Slam Stal przegrała z HydroTruckiem, a szkoleniowiec stracił pracę...

To będzie tzw. świąteczny mecz. Dziś m.in cheerleaderki przebrane w stroje mikołajkowe...

Już wiemy, że z uwagi na okres przedświąteczny hala nie będzie wypełniona sympatykami basketu po brzegi. Ci, którzy jednak zasiedli na trybunach mogą spodziewać się emocjonującego pojedynku. Oba zespoły na święta chcą udać się z kompletem punktów.

W drużynie gości bardzo dobrze znany radomskim kibicom Darnell Jackson. Center został owacyjnie powitany w hali MOSiR-u.

Dziś na trybunach m.in Wojciech Kamiński, wieloletni trener radomskiej Rosy i twórca największych suckesów koszykarskiego zespołu z Radomia.

Zawodnicy obu drużyn powoli kończą rozgrzewkę

Dobry wieczór z hali MOSIR-u. Za kwadrans rozpocznie się mecz Energa Basket Ligi, w którym radomski HydroTruck podejmie Spójnię Stargard.