68:85
(16:27 ; 13:20 ; 16:17 ; 23:21)

Relacja live

68:85

Koniec spotkania. Niestety, nasza ekipa przegrała bardzo ważny mecz. Szkoda, w pewnym momencie Hydrotruck zredukował stratę do 9 punktów, ale ostatecznie nie udało się wyrównać. Łukasz Kościelniak, dziękuję za uwagę!

68:85

I Camphor za trzy punkty.

68:82

Kontuzja Nizioła, musi opuścić boisko, prawdopodobnie jakieś skręcenie.

68:82

Faulowany Washpun, będą dwa rzuty osobiste.

68:82

Skuteczny był za to Cavars.

68:80

Próbował Hill za trzy, nieskutecznie.

68:80

Czas dla trenera Witki. Bardzo trudne zadanie czeka nasz zespół, aby doprowadzić do dogrywki - trzeba rzucić 12 punktów w 1:45.

64:75

Udany wjazd pod kosz i rzut Camphora za dwa.

64:73

Do końca 3 minuty 58 sekund.

64:73

Złapaliśmy wiatr w żagle! Tym razem Hill za dwa i reaguje trener z Bydgoszczy, biorąc czas.

62:73

Celny rzut Lewandowskiego za trzy! Do końca 4:20.

59:73

Udana akcja gości pod koszem.

59:71

Dwa wolne Ostojicia. Jedna próba udana.

58:71

Efektowna kiwka Camphora i rzut za dwa punkty.

58:69

Hill poczekał na Lewandowskiego, ten w trudnej sytuacji zdecydował się na rzut i trafił!

56:69

Zmniejszamy straty! Do końca ponad 7 minut.

55:69

Super akcja Lewandowskiego! Nie dość, że trafił za dwa punkty to będzie jeszcze rzut wolny!

53:69

Cavars za dwa punkty, będzie jeszcze rzut wolny. Niewykorzystany.

53:67

Tym razem o przerwę prosi trener Enea Abramczyk Astorii Bydgoszcz, Artur Gronek.

53:67

Świetny fragment naszej ekipy. Znów Hill i zmniejszamy straty!

51:67

Ahmed Hill za dwa punkty.

49:67

Dobra dyspozycja Zalewskiego! Kolejne dwa punkty dla Hydrotrucku.

47:67

2+1 w wykonaniu Krasuskiego.

47:64

Dwa punkty dla naszego zespołu na rozpcozęcie czwartej kwarty!

g. 16.45

Koniec trzeciej kwarty!

45:64

Udane wejście Zalewskiego! Znów bardzo dobry rzut za trzy punkty.

42:64

Jakub Zalewski wszedł z ławki i popisał się celnym strzałem za trzy.

39:64

Odrabiamy, za trzy Hill.

36:64

Posypała się nasza defensywa. Krasuski niepilnowany po dkosztem i trafia za dwa punkty.

36:62

Michał Krasuski udanie za trzy punkty.

36:59

Trafia Nizioł za dwa, na dodatek jest jeszcze rzut wolny. Gracz gości nie zdołał go wykorzystać.

36:57

Szybka kontra gospodarzy i wsadem Ostojić.

34:57

Koszykarze Hydrotrucku mają ogromne problemy ze skutecznością. Brakuje pomysłu na rozegranie akcji, a rzuty za trzy punkty są niecelne.

34:57

Kilka minut bez punktów, ale wreszcie są. Szkoda, że dla zespołu gości.

34:55

Czas dla Roberta Witki.

34:55

Za łatwo, po raz kolejny za łatwo! Niepilnowany Zębski po raz drugi w przeciągi kilkudziesięciu seknd trafia do kozsa.

34:53

Ogromna nieskuteczność w wykonaniu naszych koszykarzy...

34:53

Pod koszem znalazł się Mateusz Zębski i udanie wykorzystał swoją szansę.

34:51

Nie cieszymy się jednak długo, bo szybko odpowaida Cavars.

34:49

Dobra akcja indywidualna w wykonaniu Moore`a i odrabiamy dwa oczka!

32:49

Faul Irelanda, dwie okazje miał Nizioł, ale bardzo nieskutecznie. O ile Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz jest skuteczna w rzutach za trzy punkty, tak przy rzutach osobistych sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

32:49

Dobra akcja Nizioła. Nie dość, że trafił za dwa to jeszcze będzie jeden rzut osobisty. Na szczęście dla nas, niecelny.

32:47

Udany dla nas początek! Za trzy punkty Moore.

g. 16.25

Drużyny już wróciły na parkiet, za chwilę początek trzeciej kwarty!

g. 16.11

Koniec drugiej kwarty. Przegrywamy ją 13:20 i tym samym do przerwy jest 47:29 dla ekipy z Bydgoszczy.

29:47

Szybka odpowiedź zespołu z Bydgoszczy.

29:45

Ireland za dwa.

27:45

Dwa rzuty wolne Cavarsa, tym razem 100% skuteczność.

27:43

Mike Davis Jr dwukrotnie trafia po faulu.

25:43

Odpowiadają nasi koszykarze.

23:43

Niesamowity jest Camphor... Znów decyduje się na próbę za trzy punkty i poraz kolejny robi to skutecznie!

23:40

Cavars trafił tylko raz.

23:39

Pod koszem faulowany Cavars. Będą dwa rzuty osobiste.

23:39

Efektowne wykończenie w wykonaniu Nizioła. Trener Witka znów prosi o czas.

23:37

Udanie piłkę pod koszem zebrał Cavars, mamy punkty dla gości.

23:35

Dobra obrona pod koszem, szybka akcja Irelanda i rzut za trzy. Odrabiamy!

20:35

Dwa rzuty wolne w wykonaniu Danilo Ostojicia. Pierwszy celny, drugi już nie.

19:35

Znów niepilnowany Camphor trafia za trzy punkty.

19:32

Teraz festiwal niecelnych rzutów w wykonaniu obydwu ekip.

19:32

Jeden rzut niecelny, drugi celny, piłka dla naszego zespołu.

18:32

Niesportowy faul Michała Chylińskiego. Dwa rzuty wolne wykonuje Mike Davis Jr.

18:32

Odpowiada Mike Moore.

16:32

Kiepski początek w naszym wykonaniu. Najpierw rzut za dwa, potem (znów) za trzy i przewaga gości wzrasta.

g. 15.50

Ruszamy z drugą kwartą!

16:27

Obydwie drużyny trafiły jeszcze po jednym rzucie za dwa punkty. Koniec pierwszej kwarty.

14:25

Nie udało się trafić...

14:25

Za dwa z faulem teraz jeden z naszych graczy. Mamy jeszcze rzut wolny.

12:25

I znów... Trzy punkty dla gości.

12:22

Ale mamy problem z zatrzymaniem rzutów za trzy punkty... Tym razem Camphor.

12:19

Rehabilituje się teraz Lewandowski, trafiając za dwa oczka

10:19

Niestety, niepotrzebna strata Aleksandra Lewandowskiego i zabójcza kontra gości.

10:17

Dwa nieudane rzuty, ale piłka nadal w posiadaniu gości.

10:17

Szykował się efektowny wsad w wykonaniu ekipy z Bydgoszczy, ale fauluje Ireland. Dwukrotnie rzuca Wes Washpun.

10:17

Dobry wjazd pod kosz Ahmeda Hilla i skuteczny rzut!

8:17

Dwie szybkie akcje za dwa punkty i mamy dziewięciopunktowe prowadzenie gości. Robert Witka reaguje i prosi o czas!

8:13

I kolejne dwa punkty dla Astorii Bydgoszcz.

8:11

Ale popis rzutów za trzy! Znów nasi zawodnicy nie potrafili zatrzymać Nizioła.

8:8

Szybko odpowiada jednak Mike Davis Jr. Znów remis!

5:8

Jakub Nizioł z narożnika boiska i mamy trzy punkty

5:5

Dwa rzuty wolne dla gości, ale Klavs Cavars trafia tylko raz. Mamy remis!

5:4

Skuteczna akcja naszego zespołu i znów prowadzenie.

3:4

Rod Camphor znalazł się pod koszem i spokojnie trafił.

3:2

Sędziowie sprawdzali, czy Ireland rzeczywiście trafił za trzy punkty, ale pierwsza decyzja okazała się właściwa.

3:2

I szybka odpowiedź! Za trzy punkty Anthony Ireland!

0:2

Na prowadzenie wychodzą goście, za dwa punkty Jakub Nizioł.

15.30

Gramy!

g. 15.28

Za nami oficjalna prezentacja składów, za chwilę rozpoczynamy mecz!

g. 15.15

Faworytem tego pojedynku będzie ekipa z Bydgoszczy, która przed rozpoczęciem tego spotkania plasuje się na 9. miejscu i w tabeli, i cały czas liczy się w walce o awans do play-off. Gorzej wygląda sytuacja Hydrotrucku Radom, który nadal walczy o utrzymanie w lidze. Kilka dni temu ekipa Roberta Witki pokonała Twarde Pierniki Toruń i tym samym przerwała passę 14 porażek z rzędu.

g. 15.05

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się w hali MOSiR przy ul. Narutowicza. Tym samym, po raz kolejny, radomski klub wraca w tym sezonie na stary obiekt.

g. 15.00

Dzień dobry Państwu! Już za 30 minut rozpocznie się mecz 28. kolejki Energa Basket Ligi, w którym Hydrotruck Radom zmierzy się z Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz. Na relację live z tego spotkania zaprasza Łukasz Kościelniak!