Efektowne zwycięstwo APR Radom

Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany i to piłkarki z Płocka raz po raz wychodziły na prowadzenie. Podopieczne Piotra Włoskiewicza przez całą pierwszą połowę walczyły, by rywalki nie uciekły im na zbyt dużą liczbę bramek. W samej końcówce APR wyrównał stan meczu i do przerwy wyniki zatrzymał się na 11:11.

Na drugą odsłonę zawodniczki Akademii Piłki Ręcznej Radom wyszły odmienione i pełne energii. Już po 10 minutach prowadziły różnicą 4 bramek i z akcji na akcję wyglądało to coraz lepiej. Gra w obronie radomianek ustabilizowała się, co napędzało raz po raz szybkie kontry, dzięki którym APR powiększał przewagę nad rywalkami.

Mecz zakończył się wynikiem 28:19, który dał APR-owi Radom czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. Dzięki tej wygranej radomianki zajmują zajmują drugą pozycję w tabeli Ligi Mazowieckiej.

Już w czwartek zawodniczki Akademii Piłki Ręcznej Radom wyjadą na międzynarodowy turniej do Berlina, gdzie będą mogły zdobyć bezcenne doświadczenie oraz poznać legendy piłki ręcznej, które pojawią się na prestiżowym turnieju.

Akademia Piłki Ręcznej Radom - MMKS Jutrzenka Płock 28:19 (11:11)

APR: Telus, Mikos (1) Dryglewska, Tomczyk (1), Cywka, Karbownik (2), Duliasz (1), Zawadzka, Borek (2), Skorża (4), Mroziewicz (5), Pluta (4),  Norek (2), Prokop (3), Gajewska (3) Jaśkiewicz.
Trener: Piotr Włoskiewcz