Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Drugi komplet punktów Radomiaka Radom w Fortuna 1 Lidze. Zieloni pokonali u siebie Stomil Olsztyn

Drugi komplet punktów Radomiaka Radom w Fortuna 1 Lidze. Zieloni pokonali u siebie Stomil Olsztyn
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Piłkarze nie kazali kibicom długo czekać na sytuacje podbramkowe. Od początku mecz był otwarty. W 3 minucie przed polem karnym faulował Abramowicz. Lech zobaczył wysuniętego Halucha i zdecydował się na strzał, a Radomiaka uratowała poprzeczka! Zieloni odpowiedzieli szybko, bo już minutę później z dystansu uderzał Nowak. Piłka jednak minęła bramkę Skiby.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-21-stomil-olsztyn-zdjecia/58153

W 5 minucie gospodarze nie mieli już tyle szczęścia, co chwilę wcześniej. Kaput stracił piłkę na własnej połowie, a podanie z głębi pola na gola zamienił Siemaszko. Mimo straty bramki, radomianie nie stracili animuszu. Z dystansu próbował Leandro, kibice cieszyli się już z gola Brazylijczyka, ale niestety, piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

Radość na trybunach zapanowała jednak w 13 minucie! Znakomitą akcją popisał się Michalski, który przyjął piłkę, zgubił przeciwnika i uderzył nie do obrony po ziemi wyrównując stan meczu. W kolejnych minutach gra się trochę uspokoiła.

https://www.cozadzien.pl/sport/pilkarze-radomiaka-po-meczu-ze-stomilem/58158

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Następną znakomitą okazję Radomiak stworzył sobie w 24 minucie. Znakomicie w środku pola odnalazł się Karwot, który podał do Nowaka, a ten wyłożył futbolówkę Makowskiemu, ten huknął z dystansu i trafił w słupek! Chwilę później po rozegraniu rzutu rożnego ponownie próbował Makowski, ale piłka minęła bramkę Skiby. W 34 minucie znów było groźnie w polu karnym Stomilu. Strzał Abramowicza niemal z linii pola karnego wybił jeden z defensorów zespołu z Olsztyna. Zieloni prowadzili grę, ale do przerwy wynik już się nie zmienił.

Podobnie jak na początku pierwszej połowy, tak tuż po wznowieniu gry Lech strzałem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Halucha, ale bramkarz Radomiaka dobrze piąstkował. Pierwsze minuty drugiej połowy jednak nie obfitowały w bramkowe okazje, brakowało tempa. Piłkarze Stomilu zamiast skupić się na grze w piłkę, woleli leżeć na murawie, niemal po każdym kontakcie z przeciwnikiem.

https://www.cozadzien.pl/sport/dariusz-banasik-prosze-o-doping-od-pierwszej-minuty/58156

Zieloni nie mogli odnaleźć swojego rytmu z pierwszej połowy. Gra była rwana, często przerywana faulami. Wreszcie, w 73 minucie Radomiak stworzył sobie znakomitą okazję. Z prawego skrzydła wprost na głowę Makowskiego dośrodkował Leandro. Dobrze w bramce zachował się jednak Skiba.

Kilka chwil później znakomitym podaniem do Abramowicza popisał się Michalski. Uderzenie obrońcy zielonych z ostrego kąta obronił jednak bramkarz Stomilu. Obraz gry nie uległ zmianie. Dalej dużo było przerw, a mało sytuacji.

Sprawy w swoje ręce, a właściwie nogi, wziął w końcówce Leandro. W 88 minucie pognał prawym skrzydłem, minął obrońcę, wpadł w pole karne i wyłożył znakomicie piłkę Mikicie, który pewnym strzałem pokonał Skibę dając Radomiakowi drugi w tym sezonie komplet punktów w Fortuna 1 Lidze! 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/sport/piotr-zajaczkowski-nie-dalem-sie-sprowokowac-kibicom/58157

STATYSTYKI (Radomiak Radom - Stomil Olsztyn, w nawiasie do przerwy)

Strzały celne: 4-5 (2-3)
Strzały niecelne: 7-5 (5-4)
Strzały zablokowane:
2-4 (0-0)
Faule:
16-14 (8-10)
Rzuty rożne:
5-3 (2-1)
Spalone:
4-2 (1-0)

Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)
Bramki: 
Michalski 13, Mikita 88 - Siemaszko 5

Radomiak: Haluch - Abramowicz, Cichocki, Pietrzyk, Jakubik, Karwot, Kaput, Michalski (69 Mikita), Makowski, Leandro (90+1 Banasiak), Nowak (63 Górski).
Stomil: Skiba, Dziemidowicz, Tarasenko, Mosakowski, Bucholc - Biedrzycki, Głowacki (72 Hajda), Gancarczyk, Lech (78 Cetnarski), Siemaszko (54 Niedziela), Sobczak.
Żółte kartki: Kaput, Leandro, Jakubik, Karwot - Biedrzycki, Bucholc, Mosakowski, Tarasenko, Niedziela.
Sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Widzów: 4013.

Michał Nowak, fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~kibic 79.185.171.*** 2019-08-03 21:08
    Kolejny dobry mecz Radomiaka i kolejne ważne zwycięstwo. Trener Banasik zamyka usta krytykantom :) Szkoda tylko, że pod koniec meczu zrobił się kwas na trybunach przez Legię...
    • 81%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Legła 37.47.16.*** 2019-08-03 22:01
      Jaki kwas
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.27.*** 2019-08-04 06:19
      No bili się
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~69 188.147.33.*** 2019-08-04 18:34
      Może ktoś coś więcej o tym napisać?
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.120.*** 2019-08-05 07:39
      trener banasik już nie raz zamykał usta innym spadając z ligi kozackim składem, może teraz będzie odwrotnie
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~stan44 31.0.126.*** 2019-08-04 09:45
    Nie wiem czy to jakiś defekt mojego laptopa, ale od dłuższego czasu nie widziałem tak rwanej relacji na tej stronie. Wpisy red. Janczyka nie pokazywały się przez parę minut, by po chwili mogło ukazało się ich całe "stado". Najlepszy przykład to 91 minuta meczu. Czekałem parę dobrych minut i doczekałem się. Siedem ( ! ) ostatnich wpisów z ostatnich minut meczu ukazało się jednocześnie, łącznie z tym kończącym mecz..
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BP 188.147.98.*** 2019-08-04 10:06
      Widocznie mam takiego samego laptopa jak ty bo u mnie pan redaktor też się zawiesił ( może emocje )
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 77.115.184.*** 2019-08-04 10:26
      To problemy ze stroną, pisałem na bieżąco, ale relację śledziło bardzo dużo osób i serwer się zawieszał. Mogę tylko przeprosić, bo to frustrujące na pewno, przekażemy sprawę informatykom, oby udało się to naprawić.
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 196.184.116.*** 2019-08-04 15:16
      Ja nawet z Australi pozdro dla Zielonych braci!
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~radomianin 31.0.35.*** 2019-08-04 18:37
      Mi w drodze w serbii też rwało ale myslałem że to sprawa netu. Ale ogólnie dobrze że możemy śledzić relacje na tej stronie bo moim zdaniem są najlepsze.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Czysty Radom 79.110.207.*** 2019-08-05 06:54
      To juz nie pierwszy raz. Po prostu macie dziadoskie serwery. Pare osob wiecej i wszystko sie zamula . Jak nie poprawicie sprzetu, z racji duzego zainteresowania radomiakiem, kazda relacja live bedzie wygladala tak samo.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 109.241.3.*** 2019-08-05 07:33
      do Czysty Radom portal na którym generuje się 6 mln odsłon w miesiąc ma „dziadoskie” serwery? To raczej kwestia łącza i skumulowanie ogromnej ilości użytkowników w tym samym czasie kolego
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~radomianin 31.0.35.*** 2019-08-04 18:40
    skończy się sezon wakacyjny to na bank się nie pomieścimy na narutowicza. Stadion i hala powinny być piorytetem. Ja właśnie wróciłem z wakacji przeoczyłem 2 meczyki i już się nie mogę doczekać kolejnego ( w Bełchtowie)
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jastrzębia 37.248.161.*** 2019-08-04 15:26
    Nie no awans jak nic.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.99.*** 2019-08-03 20:07
    1910!!!!
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~historyk 188.146.58.*** 2019-08-03 21:09
      Chyba 1945
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2019-08-03 22:10
      Chyba to się łódka na wodzie. Histeryk.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~historyk 37.248.161.*** 2019-08-04 15:25
      Łódka się kołysze. Anonim
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.186.*** 2019-08-03 22:58
    Zieloni nie mają stadionu własnego kolego Hehe
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Zielony piknik 31.0.43.*** 2019-08-04 12:17
      Prędzej Radomiak wróci na Struga63 (nie na "swój" stadion ,a RCSu) niż Broń utrzyma 3 ligę na Narutowicza7 ( stadion MOSiR)
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Guru 37.248.161.*** 2019-08-04 15:24
      Skąd ty wieśniaku możesz wiedzieć że Narutowicza 9?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Radomiak 79.185.171.*** 2019-08-03 21:33
    Witkowski co ze stadionem?! Gdzie Radomiak miałby grać np w przypadku kolejnego awansu, w Ostrowcu czy w Puławach? Hamujesz rozwój swojego niby ukochanego klubu!
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~zabawne 79.184.253.*** 2019-08-03 21:40
      Witkowski do roboty, to fakt. A Ciebie z tym awansem trochę ponosi.
      • 79%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~PATRYK 178.235.182.*** 2019-08-03 21:55
      Dla ciebie to Pan Witkowski jeśli już. I nie podszywaj się pod Radomiaka ! A o stadion to wypad i pytać wykonawcę który nie wywiązał się z umowy !!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ten sam 83.28.189.*** 2019-08-04 09:02
      Witkowski się weźmie za stadion zaraz po tym jak Kosztowniak odda pieniądze za lotnisko
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Adela 188.147.34.*** 2019-08-04 12:31
      Wojtek daj juz,spokoj :))))
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.27.*** 2019-08-04 06:17
    A gdzie zdjęcia z meczu
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ja 37.47.11.*** 2019-08-04 08:37
      https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-21-stomil-olsztyn-zdjecia/58153
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~hehe 79.185.171.*** 2019-08-03 22:21
    "Zieloni pokonali na WŁASNYM stadionie Stomil Olsztyn 2:1" - wyczuwam subtelny trolling w wykonaniu Janczyka :D
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~hehe 79.185.171.*** 2019-08-03 23:13
      Oho, już zmienione :D
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 77.115.184.*** 2019-08-04 02:46
      To nie ja :) Ja tu tylko statystyki dorzuciłem :)
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 88.156.151.*** 2019-08-04 07:46
      A co miał napisać : na stadionie Stomilu???? zwyczajowo piszą wszyscy w relacjach "na własnej hali", "na własnym stadionie", "na własnym terenie", "u siebie" i nikomu nie przychodzi do głowy żeby trolling w tym wyczuwać, chyba że głowa jest wybitna :)
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~doping 178.235.181.*** 2019-08-03 22:03
    W tym sezonie to połowa tabeli wystarczy.nie napinac sie.juz w 2lidzie ile spędziliśmy czasu.na spokojnie bedzie nowy stadion beda aspiracje.Niejedna druzyna chciała by byc w 1 lidze.A patrząc po przyjezdnych kibicach radomiaka to auta wokół stadionu pojwiaja sie z różnego miejsca nie tylko z woj.mazowieckiego wiec potencial ilości kibiców jest
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar