UKS Delta Radom 19:27 MKS Zgierz (Zapis relacji)

Delta Radom przegrywa na zakończenie rozgrywek z zespołem MKS Zgierz 19:27. Niestety zbyt duża ilość błędów w obronie oraz rozegraniu akcji spowodowała, że zawodniczki ze Zgierza tylko powiększały swoją przewagę w tym meczu. Już wieczorem zapraszamy na naszą pomeczową relację oraz galerię zdjęć.

19:27 Koniec meczu! Delta Radom przegrywa na zakończenie rozgrywek w Radomiu z MKS Zgierz.
19:27 MKS trafia dwa razy. Do końca już tylko sekundy.
19:25 Stachowiak rzuca i broni znów Szymczak!
19:25 Stachowiak rzuca i znów broni Szymczak! Do końca dwie minuty.
19:25 Wróblewska przelobowała naszą bramkarkę. Do końca 3 minuty.
19:24 Kontra Delty i znów broni Szymczak! Fenomenalny mecz bramkarki MKS-u.
19:24 Delta wreszcie trafia! 4 minuty do końca.
18:24 Otto podwyższa prowadzenie.
18:23 Znów Delta traci piłkę podczas rozegrania. Fatalne błędy naszych zawodniczek.
18:23 Sołśnia trafia na 5 minut przed końcem.
17:23 Stachowiak faulowana podczas rzutu! Karny i dwie minuty kary dla Wosińskiej.
17:23 Stachowiak traci piłkę podczas rozegrania - kontra MKS-u i trafia Wróblewska!
17:22 Blokowany rzut Komorowskiej.
17:22 Murczak trafia z karnego! Do końca 7 minut.
17:21 Brejnak fauluje zawodniczkę gości podczas rzutu! Karny.
17:21 Znów skuteczny rajd Wróblewskiej! Do końca pozostało 8 minut.
17:20 Stachowiak trafia z dystansu!
16:20 Kucharczyk rzuca - broni Szymczak! Kontra gości i znów Delta traci bramkę..
16:19 Do końca meczu 10 minut!
16:19 Komorowska szybko odpowiada!
15:19 Delta nie może poradzić sobie z upilnowaniem zawodniczek MKS-u. Sołśnia fauluje Wróblewską podczas rzutu - karny! Jednak goście go nie wykorzystują.
15:19 Wróblewska trafia mimo gry w osłabieniu..
15:18 Sołśnia wykorzystała karnego w 47 minucie meczu!
14:18 Wosińska fauluje Komorowską podczas rzutu. Karny!
14:18 Karpińska również broni rzut Murczak! Szansa dla Delty.
14:18 Co za obrona Szymczak! Najpierw broni rzut Kucharczyk a później Brejnak!
14:18 Otto trafia dla MKS-u który grał bez jednej zawodniczki. (45 minuta)
14:17 Kontra Delty: rzuca Kucharczyk i broni Szymczak!
14:17 Wolszczak nie marnuje kontry!  Czas dla MKS-u.
13:17 Jest bramka dla Delty! 43 minuta meczu.
12:17 Wosińska rzuca - broni Karpińska! Kontra gospodyń i Wróblewska dostaje kare za faul na Stachowiak!
12:17 Kucharczyk wreszcie trafia! (42 minuta meczu)
11:17 Komorowska rzuca i znó broni Szymczak. Piłka jednak dalej w posiadaniu Delty.
11:17 Delta traci piłkę w rozegraniu - kontra gości i Wosińska trafia!
11:16 Otto zdobywa bramkę w 40 minucie meczu.
11:15 Wolszczak rzuca - faul w ataku! Ponownie niepotrzebny błąd zawodniczek Delty.
11:15 Znów kara dla Murczak za faul na Wolszczak.
11:15 Dwie minuty kary dla Brejnak. (39 minuta). Goście nie wykorzystali swojej akcji.
11:15 Stachowiak trafia w przewadze!
10:15 38 minuta meczu i kara dla Murczak Anny. Komorowska jednak nie wykorzystuje karnego!
10:15 Stachowiak rzuca - broni bramkarka MKS-u! Kontra gości i broni Karpińska!
10:15 Wróblewska rzuca z prawego skrzydła.
10:14 Stachowiak trafia w kontrze! Wcześniej jednak obydwa zespoły nie wykorzystywały swoich rzutów. Dużo pomyłek na początku drugiej połowy.
9:14 Otto trafia ze skrzydła. (34 minuta)
9:13 Brejnak trafia w słupek! Znów niewykorzystana kontra Delty.
9:13 Stachowiak wreszcie rzuca z dystansu!
8:13 Murczak rzuca - broni Karpińska! Piłka jednak trafia w ręce znów zawodniczki MKS-u i już pewnie rzuca za drugim razem.
8:12 Kucharczyk rzuca ze skrzydła!
7:12 Delta traci piłkę, kontra gości. Broni Karpińska!

- Rozpoczynamy drugą połowę! Delta rozgrywa akcję.

7:12 Rozpaczliwy rzut Komorowskiej - broni jednak Szymczak! Delta przegrywa po pierwszej połowie pięcioma bramkami.

7:12 Murczak przedziera się przez defensywe Delty trafia i jest faulowana. Dwie minuty kary dla Brejnak. (29 minuta)
7:11 Brejnak rzuca w przewadze! (28 minuta meczu)
6:11 Dwie minuty kary dla zawodniczki MKS-u.
6:11 Kucharczyk nie upilnowała Otto Mileny i ta znów trafia ze skrzydła.
6:10 Stachowiak znów z dystansu i znów górą bramkarka MKS-u! (27 minuta)
6:10 Karpińska znów broni ale dobija Wosińska!
6:9 Stachowiak rzuca z dystansu - nad bramką! (26 minuta)
6:9 Karpińska broni rzut Otto, jednak dobitka Frątczak już skuteczna!
6:8 Komorowska rzuca akcję później! Wspaniały rajd naszej zawodniczki. (24 minuta)
5:8 Komorowska rzuca z dystansu - prosto w bramkarza.
5:8 Delta znów nie rzuca na bramkę. Ponownie strata piłki podczas rozegrania.
5:8 Otto przed szansą na zdobycie bramki - broni znów Karpińska! (22 minuta)
5:8 Brejnak wreszcie się przełamuje!
4:8 Wróblewska trafia w kontrze. (20 minuta)
4:7 MKS popełnia błąd podczas rozegrania, kontra Delty niestety niewykorzystana.
4:7 Brejnak rzuca - broni Szymczak!
4:7 Karpińska znów broni rzut! Murczak rzuca z dziewiątego metra - górą nasza bramkarka! (19 minuta)
4:7 Delta ponownie popełnia błąd podczas rozegrania - szansa dla MKS-u.
4:7 Otto trafia ze skrzydła dla MKS-u.
4:6 Wolszczak trafia w słupek - kontra MKS-u i broni Karpińska! (17 minuta)
4:6 Kucharczyk trafia ze środka! W miejsce Stachowiak wchodzi juniorka Delty Kasia Kogut.
3:6 Murczak trafia ze skrzydła w przewadze.
3:5 Karpińska broni karnego!
3:5 Druga karna Niny Stachowiak i karny dla gości.
3:5 Komorowska wykorzystuje karnego! Mimo osłabienia trafiamy. (13min)
2:5 Kucharczyk faulowana podczas rzutu - karny.
2:5 Karpińska broni fenomenalnie rzut Otto!
2:5 Murczak nie wykorzystuje karnego!
2:5 Karny dla MKS-u. Stachowiak dostaje dwie minuty kary.
2:5 10 minuta meczu - Komorowska rzuciła w kontrze prosto w bramkarza.
2:5 Wosińska rzuca w poprzeczkę, ale Delta traci piłkę podczas szybkiego rozegrania piłki.
2:5 Rzut karny dla Delty! Komorowska pewnie egzekwuje karnego.
1:5 Murczak daje cztery bramki przewagi! Wcześniej Wolszczak traci piłkę podczas rozegrania. Proste błędy Delty na początku tego meczu.
1:4 6 minuta i Wosińska daje kolejną bramkę!
1:3 Kolejna bramka zawodniczek MKS-u!
1:2 Remis w 5 minucie meczu - Wróblewska rzuca ze skrzydła.
1:1 Brejnak rzuca ze skrzydła - broni bramkarka MKS-u!
1:1 Komorowska traci piłkę - Wróblewska staje przed szansą wyrównania - rzuca niecelnie!
1:1 Majchrzak zdobywa pierwszą bramkę dla MKS-u Zgierz.
1:0 Komorowska podwyższa prowadzenie! Jednak bramka nieuznana.
1:0 Brejnak nie wykorzystuje szansy na podwyższenie wyniku. Za nami 2 minuty meczu.
1:0  Wróblewska rzuca z prawego skrzydła - niecelnie! Delta ma kolejną akcję.
1:0 Wynik meczu otwiera Monika Brejnak! Wcześniej MKS nie wykorzystał swojej akcji.

14:00 - Rozpoczynamy!

13:55 -
Prezentacja zespołów i za moment początek ostatniego spotkania w lidze pomiędzy tymi zespołami. Rozpocznie zespół MKS Zgierz.

Składy drużyn:

UKS Delta Radom:
Karpińska, Trybulska - Krzemińska, Wolszczak, Śnieg, Gołąbek, Sołśnia, Kogut, Kozakowska, Durazińska, Stachowiak, Komorowska, Janczyk, Betlejewska, Brejnak, Kucharczyk.

MKS Zgierz: Szymczak - Frątczak, Murczak, Wojnarska, Pietrasiak, Majchrzak, Bartyzel, Wróblewska, Otto, Wosińska.

13:50 -
Obydwie drużyny po woli kończą swoją rozgrzewkę. Za 10 minut początek meczu.

13:30 -
Witamy serdecznie z hali sportowej III L.O w Radomiu. Już za 30 minut szczypiornistki Delty Radom rozegrają ostatni ligowy pojedynek w tym sezonie. Niebawem podamy składy obydwu drużyn. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 14:00.