Cztery boiska na Michałowie?

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~mareczek68 2019-09-11 17:10
    Ile jeszcze trzeba pisać do niektórych??? A może, skoro tak Wam leży na sercu budowa RCS, wreszcie czepili się pana R.S. właściciela firmy Rosa. To on dobrowolnie przystąpił do przetargu i to jego firma nie wykonała zadania.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-09-11 17:20
      przecież czajkowski dementował oficjalny przekaz z gminy, jak go wszyscy dojeżdżali, ten czlowiek powinien być prezydentem
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-09-19 11:42
      Czajkowski serio? Niech najpierw sprawdza jego listy i podpisy czy czasem nie doszło do jakiejś "pomyłki"
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~logik 2019-09-12 08:45
    A nie są to przypadkiem tzw. tereny zalewowe?
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~z psem na spacerze 2019-09-13 07:18
      Są wały i nasypy obok więć ... ?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~pzpn 2019-09-12 12:03
    Ronnie Ferrari zapytaj Andrzejka Kosztowniaka, czemu wyraził zgode na budowę tego kompleksu sportowego po zaniżonej rynkowej cenie to może dowiesz się czemu nadal nie jest ukończony.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ronnie Ferrari 2019-09-12 11:27
    Skończcie najpierw jedno DUŻE boisko przy ul. Struga, bo wstyd żeby tak duża inwestycja w mieście stała niedokończona.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Misio 2019-09-12 10:26
    Jestem spokojny Grzegorz jest gwarantem sukcesu i profeski, na pewno zapłacimy wykonawcy
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Student 2019-09-12 09:47
    A co z bezpłatnymi przejazdami komunikacją miejską dla uczniów i studentów, że o ośmiu tysiącach miejsc pracy nie wspomnę?
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-09-12 09:38
    buuuuuuuuuuu hhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ktoś w to wierzy????????????????????????
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Radomianka 2019-09-12 09:13
    Jak się nazywa ten Pan w niebieskiej marynarce?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~XV-lecie 2019-09-12 08:56
    a co z budową parkingów i parkiem na XV-leciu? Też obiecywali !!!
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-09-12 07:49
    A kiedy dokończenie dróg gruntowych w MIEŚCIE?
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |