Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Co za pogoń! E.Leclerc Moya Radomka wygrała w Łodzi i jest o krok od brązowego medalu!

Co za pogoń! E.Leclerc Moya Radomka wygrała w Łodzi i jest o krok od brązowego medalu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

https://www.cozadzien.pl/sport/lks-commercecon-lodz-eleclerc-moya-radomka-radom-relacja-live/71986

Pierwszy pojedynek o 3. miejsce rozegrany w sobotę (10 kwietnia) w Radomiu zakończył się wygraną 3:0 E.Leclerc Moya Radomki. Drugi odbył się we wtorek, 13 kwietnia w Sport Arenie w Łodzi. 

https://www.cozadzien.pl/sport/eleclerc-moya-radomka-radom-swietnie-zaczela-walke-o-braz/71957

Oba zespoły rozpoczęły to spotkanie w identycznych wyjściowych składach jak w pierwszym pojedynku. Inny przebieg miał jednak premierowy set. Po wyrównanym początku Radomka zdobyła trzy "oczka' w jednym ustawieniu (8:11). Zaraz potem jednak gospodynie odwdzięczyły się serią czterech punktów (13:12). Od tego czasu to ŁKS miał nieznaczną przewagę. W końcówce, po punktowej zagrywce Klaudii Alagierskiej miejscowe podwyższyły prowadzenie do trzech "oczek" (23:20) i nie dały już sobie wyrwać zwycięstwa w pierwszej partii, którą zapisały na swoje konto po ataku Katarzyny Zaroślińskiej-Król z drugiej linii (25:23).

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/eleclerc-moya-radomka-radom-lks-commercecon-lodz-zdjecia/71960

O ile druga odsłona zaczęła się nieźle dla Radomki (1:3), tak potem było już zdecydowanie gorzej. Szybko ŁKS odrobił stratę i wyszedł na prowadzenie - i to wysokie. Po ataku Alagierskiej ze środka tablica pokazywała wynik 13:7. Potem było też 17:10 czy 21:14 - czyli takie same rezultaty jak w premierowej odsłonie pierwszego spotkania. Wtedy podopieczne Marchesiego odrobiły taką stratę i wygrały tamtego seta. Tym razem łodzianki wyciągnęły jednak wnioski i nie dały się dogonić. Wygrały drugiego seta do 20. 

https://www.cozadzien.pl/sport/magazyn-sportowy-12042021-radomka-blizej-3-miejsca-radomiak-znowu-nie-gral/71978

Radomianki przegrywały w setach już 0:2, ale nie złożyły broni i od samego początku trzeciej partii kontrolowały jej przebieg. Szybko zyskały przewagę (3:6), którą potem utrzymywały. Kiedy Katarzyna Skorupa wygrała walkę na siatce, tablica pokazywała wynik 12:17. Podopieczne trenera Marchesiego grały konsekwentnie i nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa w tej partii. Dwie ostatnie akcje to świetny techniczny atak Honorio i pomyłka Katariny Lazović (20:25).

Pierwsze minuty czwartej partii to wymiana ciosów z obu stron. Pierwszą serię punktową Radomka zanotowała przy stanie 7:7, kiedy zdobyła trzy "oczka" z rzędu. ŁKS jednak szybko odpowiedział i doprowadził do remisu 11:11. Po czym znów przyjezdne wyszły na prowadzenie. Po ataku Łukasik było 14:17. Wojna nerwów trwała jednak dalej. ŁKS świetnie spisywał się w obronie i znowu wyrównał stan seta (17:17). Podopieczne Michala Maska znów wyszły na prowadzenie i było już 22:20. Cztery kolejne punkty zdobyły jednak radomianki przy zagrywce Honorio (22:24)! Ostatecznie, po ataku Bjelicy po bloku przyjezdne wygrały do 23 i doprowadziły do tie-breaka!

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Decydującą odsłonę radomianki zaczęły znakomicie - po ataku Bjelicy, punktowej zagrywce Moskwy, plasie Samary i bloku na Zaroślińskiej-Król było 0:4! Radomianki "złapały" rywalki za gardło i nie zamierzały puszczać! Fantastycznie w ataku spisywała się Bjelica. Ale nie tylko ona, bo cały zespół z Radomia miał świetny moment i go wykorzystał! Przyjezdne po ataku Honorio podniosły ręce w geście triumfu wygrywając do 9 i w całym meczu 3:2!

Trzeci mecz w rywalizacji o trzecie miejsce rozegrany zostanie w Radomiu w sobotę, 17 kwietnia. Początek starcia o godzinie 14.45. 

Stan rywalizacji (do trzech zwycięstw): 2:0 dla E.Leclerc Moya Radomki Radom.

ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)
ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero) oraz Strasz (libero), Pacak 1, Kalandadze 1, Pasznik.
E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała, Picussa 3, Twardowska, Bałucka.
Sędziowie: Janusz Cyran i Marek Krupski.
MVP: Bruna Honorio Marques (E.Leclerc Moya Radomka Radom).

Autor jest również na Twitterze:

Michał Nowak fot. Łukasz Wójcik / radomka.com

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~XERO 62.122.118.*** 2021-04-14 21:03
    K SKORUPA musi szybciej zagrywać piłki do naszych atakujących aby nie nadziewały się tak często na podwójny a nawet na środku potrójny blok łodzianek.Ważną jest też przedmeczowa jednak dłuższa rozgrzewka aby lepiej zagrać pierwszego seta.Jeśli wygramy trzeci decyfujący mecz to też tą wygraną dedykujmy chorej JANISIE .
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.6.*** 2021-04-16 06:57
      o tym samym zawsze pisze.fajny zespół,powinien wyżej mierzyć ale rozgrywająca jest bardzo czytelna.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 88.156.213.*** 2021-04-14 23:03
    Brawo dziewczyny!! Tak trzymać!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~1910 188.146.66.*** 2021-04-14 05:45
    Co to za drużyna?! W Radomiu tylko Radomiak się liczy.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 93.105.177.*** 2021-04-14 06:36
      Nie podszywaj się pod Radomiaka bronku. Kibice zielonych zawsze z Paniami
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2021-04-14 09:28
      widzę, że tyle wiesz o Radomiu co zobaczysz przez szybkę literowca
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-04-14 09:42
      Na tle Radomki to Radomiak mizernie wygląda
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.112.*** 2021-04-14 09:48
      ~1910 188.146.66. to ~BR 188.146.66. kibic Broni, kompromitacja panie BR!!!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 193.46.186.*** 2021-04-14 10:31
      Haha, Broniarz chciał ośmieszyć Radomiaka (myśląc że nikt nie zauważy powtarzającego się IP), a ostatecznie sam się ośmieszył xD
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ziomal 205.201.55.*** 2021-04-14 11:13
      Radomiak? A ONI MAJĄ SWÓJ STADION?!!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.54.*** 2021-04-14 18:50
      A ch...j cię to obchodzi . Radomiak będzie grał gdzie będzie chciał !!!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~brun klub wstydu 192.38.130.*** 2021-04-14 19:39
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ranzes 178.42.74.*** 2021-04-14 13:54
    Gratulacje.Jestem pod wrażeniem.Powodzenia.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~KIBIC. 62.122.118.*** 2021-04-14 12:21
    Ile razy był w Radomiu na meczu Radomki trener kadry bez sukcesów międzynarodowych nawrocki , a ile razy był w jego ukochanej Łodzi ? On uwielbia zadymy z zawodniczkami , które już kiedyś otwarcie wystąpiły do związku o jego odwoałanie , właśnie za nie oglądanie i nieprzyjeżdżanie na mecze .
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 82.160.69.*** 2021-04-14 12:03
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jac 31.0.91.*** 2021-04-14 11:02
    Gratulacje dla Pań!!! A czy prezes Czarnych ma jakieś refleksje???
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ziomal 205.201.55.*** 2021-04-14 11:10
      A prezes Czarnych MA TAKIEGO SPONSORA JAK RADOMKA?!! LEKLERC TO JEST FIRMA!
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-04-14 11:49
      CZYŻBY KONTRAKTY PAŃ BYŁY WIĘKSZE OD PANÓW ? W TO NIE UWIERZĘ .
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.226.60.*** 2021-04-14 12:00
      Niech Czarni dalej szkolą zawodników i puszczają najlepszych to na pewno coś ugrają taką polityką
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~KIBIC.. 62.122.118.*** 2021-04-13 23:42
    BRAWO NASZE WSPANIAŁE PANIE ZA BARDZO CENNE ZWYCIĘSTWO.KRÓLOWA HONORIO NIE ZAWIODŁA , ZDOBYWAJĄC OK.30 PKT I ZNOWU BYŁA UZNANĄ NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ MECZU.Ciężko grało się naszym skrzydłowym po otrzymaniu piłki do ataku , bo praktycznie przez cały mecz miały przed sobą podwójny blok przeciwniczek.K.SKORUPA musi coś jeszcze wymyśleć w taktyce rozgrywania , aby oszukiwać częściej blok łodzianek. JAK ZWYLKE DOSKONALE W TLE GRAŁA WITKOWSKA , SAMARA , ŁUKASIK I MOSKWA.Zmienniczka Biała też pomagała po zmianie na parę piłek za BIELICĘ.MAMY WIELKI ZESPÓŁ I POLICE WYGRAŁY Z NAMI TYLKO FARTEM.NIEPOJĘTYM JEST FAKT NIEPOWOŁANIA PRZEZ nawrockiego ŻADNEJ Z NASZYCH KLASOWYCH ZAWODNICZEK!!!
    • 92%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~ddddd 5.172.232.*** 2021-04-14 09:05
      Kibicuję Radomce, ale niby którą miałby powołać Nawrocki??? Honorio, Bielicę czy Picusę?
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-04-14 10:29
      Wiesz doskonale . ż te wymienione przez ciebie zawodniczki ni są PLKAMI , więc nie pisz głupot , ogarnij się.
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ddddd 5.172.232.*** 2021-04-14 11:01
      Bo to jest trzon drużyny. Kasia ma gdzieś reprę, jej prawo. Od Witkowskiej są lepsze i młodsze, niestety. A reszta Polek?? Z całym szacunkiem, ale gdzie do reprezentacji?
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ziomal 205.201.55.*** 2021-04-14 11:11
      Wyspałeś się??! Mówimy o walce o brązowy medal!! Idź KRAKAC GDZIE INDZIEJ!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~KIBIC. 62.122.118.*** 2021-04-14 11:47
      RE ;ddd, która w/g ciebie jest lepszą zawodniczką z sióstr Łukasik ? Czy nie nasza , która tylko w jednym meczu zdobywa po 15-17 pkt.( ŻADNA Z POLEK TYLE NIE ZDOBYWA , JAKO ŚRODKOWA W JEDNYM MECZU ) dokładając 5 bloków , czy asy serwisowe.Łukasik z Polic była stała rezerwową , ewentualnie wchodziła zaserwować , a nasza grała w pierwszej szóstce zespołu.Jakie to są wielkie dokonania ligowe srodkowych : Centki ,Kąkolewskiej , Alagierskiej , Ziólkowskiej, Gryki (wiesz może gdzie ona gra ? )Piszesz językiem obrończym nawrockiego , który mawia , że zagraniczne zawodniczki jego nie obchodzą i na ich grę nie patrzy.TAK SAMO MOŻNA PORÓWNAĆ INNE POLSKIE NASZE ZAWODNICZKI Z POWOŁANYMI NP. WITKOWSKĄ.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~KIBIC. 62.122.118.*** 2021-04-14 11:14
    Podaję ,,skład kadry nawrockiego ".Niektórzy kibice siatkówki PAŃ nie słyszeli tych nazwisk . Rozgrywające to: Krajewska,Łazowska ,Nowicka ,Polak , Wenerska.Przyjmujące to :Czymańska ,Fedusio ,Górecka ,Grajber ,Różański ,Szlagowska ,Wójcik.Atakujace to :Smarzek , Rosińska .Przyjmujące/atakujące to :Damske ,Drużkowska ,Łukasik (POLICE),Stysiak .Środkowe:Alagierska , Centka ,Efimienko ,Gryka ,Kąkolewska ,ANNA Stencel , Ziółkowska.Libero Jagła ,Łysiak ,Maria Stencel.PRZYKŁADOWO, W TYM SEZONIE BUDOWLANI ŁÓDŹ BYŁY GORSZĄ DRUZYNA OD NASZEJ , ALE Z TEGO ZESPOŁU nawrocki powołał aż 5 zawodniczek do kadry narodowej , czyli są to : Maria Stencel ,Górecka ,Centka ,Fedusio ,Damaske ,Z przegranego z nami ŁKS ŁÓDŹ : Alagierska i Wójcik.DLACZEGO AKURAT ONE ?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibic 5.173.11.*** 2021-04-14 06:35
    To był wspaniały popis ambicji , umiejętności i konsekwencji Radomki . Wspaniała gra w końcówce. Jak zwykle Honorio przechodziła samą siebie , ale cały zespół był monolitem , a taybrek to już popis siły. Wielki brawa dla trenera , który gra z tym zespołem. Podziękowania dla prezesa Renarda ,że stworzył w mieście taki zespół , gdzie ręce same składają się do oklasków ,gdy się Radomke ogląda. Do 1910 jeszcze musisz się kolego dużo uczyć co do jest być kibicem sportu , mnie kibicowanie Radomiakowi nie przeszkadza podziwiać i dopingować Radomki , trochę klasy by się przydało.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~jjjjf 5.172.232.*** 2021-04-14 09:01
      1910 nie ma nic wspólnego z Radomiakiem. To prawdopodobnie zadymiarz i zwykły imbecyl sportowy. Radomiak zawsze kibicował Radomce. Te dyscypliny się nie są w konflikcie. Poza tym dobry kibic ma trochę wiedzy historycznej.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |