Broń rozbiła Błoniankę

Broń kapitalnie rozpoczęła to spotkanie i prowadziła już od drugiej minuty. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Czarnecki. Jednak radość gospodarzy nie trwała zbyt długo. Błonianka zaledwie 10 minut później zdołała doprowadzić do wyrównania. Ale tuż przed końcem pierwszej połowy ekipa z Plant ponownie objęła prowadzenie. Tym razem do siatki trafił Piotr Nowosielski. Na przerwie Broń prowadziła 2:1

Po zmianie stron na boisku rządzili już tylko gospodarze. Tuż po wznowieniu gry drugiego gola zdobył Kamil Czarnecki, a po chwili na 4:1 podwyższył Adam Imiela. W samej końcówce gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw hat-tricka skompletował Czarnecki, a wynik spotkania ustalił Emil Więcek. Broń wygrała to spotkanie 6:1.

Po tym zwycięstwie Broń jest liderem IV ligi. Jak do tej pory ekipa z Plant uzbierała na swoim koncie 56 punktów, czyli tyle samo co drugi w zestawieniu Mazur Karczew, ale "Broniarze" rozegrali o jeden mecz mniej od rywali. Broń zaległe spotkanie z Energią Kozienice rozegra już w środę, 6 czerwca.

Broń Radom - Błonianka Błonie 6:1

Bramki: Czarnecki 2', 53' i 75', Nowosielski 45', Imiela 57', Więcek 84' - Włodarczyk 13'