Broń Radom - Błonianka Błonie 2:1 (zapis relacji)

Broń Radom - Błonianka Błonie 2:1

KONIEC MECZU
89' To powinien być gol. Napastnik gości z trzech metrów po ziemi, Młodziński instynktownie wyciąga prawą rękę i jakimś cudem wyjmuje piłkę.
83'  GOL DLA BRONI! Leśniewski z rzutu rożnego. Piłka wybita przed pole karne, tam dopada do niej Maciek Kencel i jest 2:1!
80' Raz jeszcze mnóstwo szczęścia Broni. Piłka mija Młodzińskiego po podaniu do środka pola karnego i wychodzi kilka centymetrów obok drugiego słupka.
76' Sieński sam na sam z Młodzińskim, 7 metrów od bramki. Zwodem minął bramkarza Broni, ale piłka mu uciekła i minęła słupek o kilkanaście centymetrów.
74' Mocne dośrodkowanie Przemka Wicika, bramkarz w koszyczek łapie piłkę.
70'Oziewicz, który pojawił się na boisku ukarany żółtą kartką za faul.
66' Mało brakowało, a padłaby 3 bramka. Dośrodkowanie na pole karne, zamieszanie, strzał, a piłkę głową z linii bramkowej wybija jeden z defensorów Błonianki.
60'  GOL DLA BRONI! Mocny strzał z 20 metra w wykonaniu Emila Więcka. Golkiper bez szans.
54'  GOL DLA BŁONIANKI! Mikołaj Ozimek bezpośrednio z rzutu wolnego sprzed linii bocznej.
51' Kolejna sytuacja Błonianki, kontratak, w którym trochę brakowało im szczęścia.
48' Wysoka piłka w pole karne Młodzińskiego. Dopadł do niej Tomasz Sieński i próbował dośrodkować. Mało brakowało, a mielibyśmy przypadkową bramkę, bo piłka odbiła się kilka centymetrów od słupka.
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY
45' Dominik Leśniewski próbował szczęścia bezpośrednio z wolnego z 25 metrów. Minimalnie nad poprzeczką.
44' Leży Czarnecki uderzony w twarz przez Jarczaka.
43' Dalekie dośrodkowanie w pole karne. Sobolewski minął się z piłką w powietrzu.
42' Jeszcze jeden rożny Nowosielskiego, jeszcze raz bez zagrożenia.
39' Kacper Wnuk ni to podanie, ni to strzał... Piłka wylądowała tuż przy słupku bramki Rafała Dwórzyńskiego, a ten piąstkuje zaskoczony poza linię końcową.
36' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego od Więcka, głową próbował Wojtek Kupiec. Minimalnie niecelnie.
34' Potocki do Zdanowicza w pole karne po ziemi, bardzo niecelnie.
33' Dobre, kąśliwe dośrodkowanie 17-letniego Maćka Kencela z sytuacyjnej piłki. Rożny, ale kończy się bez zagrożenia.
32' Młodziński pierwszy raz ma piłkę w rękach. Złapał podanie górą na dobieg rywali.
30' Nowosielski z rożnego - piąstkuje bramkarz. Z woleja nie zdecydował się uderzać Wicik, choć piłka spadła tuż pod jego nogi.
28' Broń ciągle w natarciu, ale nic z tego nie wynika. Brakuje pomysłu na grę i dokładności.
25' Jedna z nielicznych akcji Błonianki. Sieński z linii pola karnego podaje w kierunku Zdanowicza, ale piłka zbyt lekka. Wybijają Broniarze.
19' Czarnecki zahaczony w polu karnym. Upada i trzyma się za łydkę. Był tam kontakt z rywalem, ale sędzia odgwizduje faul na korzyść gości.
17' Przemek Nogaj szarżował lewym skrzydłem. Zewnętrzną częścią prawej stopy chciał przenieść piłkę nad bramkarzem - prawie się udało, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.
15' Jeszcze jedno dośrodkowanie Nowosielskiego z tego samego miejsca - znowu przeszło wszystkich i wylądowało za linią końcową.
12' Sporo gry w środku pola. Pojedyncze próby ataku gości, a konkretnie Daniela Wojnarowskiego, kończą się około 30 metrów od bramki Pawła Młodzińskiego.
10' Dobra akcja Dominika Leśniewskiego. Ściął z prawego narożnika w pole karne i zakończył strzałem - jedynie w boczną siatkę.
9'  Szybka kontra Błonianki. Wychodziło dwóch zawodników na jednego, ale ostatecznie spalony.
8' Kacper Jedynak zatrzymuje akcję gości lewym skrzydłem. Udało im się dotrzeć tylko do linii pola karnego.
6' Dośrodkowanie Nowosielskiego z okolic linii bocznej... Piłka dochodząca do bramki zbyt mocna, poza boiskiem.
3' Pierwsza akcja tego spotkania. Wojtek Kupiec próbował dośrodkowywać z lewego skrzydła - wyszedł tego strzał, ale tylko w boczną siatkę.

17:00 - Ze środka rozpoczęli goście. Błonianka dziś w żółto-niebieskich strojach. Broń na biało.

Ze Stadionu Miejskiego wita Państwa Karolina Kołtuniak. Zapraszam na relację live ze spotkania IV ligi pomiędzy Bronią Radom a Błonianką Błonie.

__________________________

Broń Radom: Młodziński - Jedynak, Kupiec, Wicik, Kencel, Leśniewski, Nowosielski, Więcek, Sobolewski, Nogaj, Czarnecki