Broń Radom - Oskar Przysucha (RELACJA LIVE)

Broń Radom - Oskar Przysucha 2:4
Nowosielski 36' 90' - Książek 44' 90' , Moskwa 59', Maciejczak 68'

KONIEC MECZU

90' Nowosielski po raz drugi nie marnuje karnego! 4:2... bramka na otarcie łez..
90'
Karny dla Broni! Faulowany zdaniem sędziego był zawodnik gospodarzy!
90' Oskar dobija Broń! Książek nie marnuje szansy w polu karnym! To jego drugie trafienie! Oskar prowadzi już 4:1
90' Zmiana w Oskarze:Płuciennik za Bouchnibe.
89' Bouchniba blokuje uderzenie Sobolewskiego! Ofiarne zagranie piłkarza Oskara, ale skuteczna.
88' Kontra Oskara który wychodził czterech na dwóch - zabrakło wykończenia!
87' Zmiana w Oskarze: Osiński za Włodarczyka.
85' Sala w ostatnim momencie ratuje Broń przed kolejną szansą Oskara na bramkę. Defensor Broni w pojedynkę poradził sobie z Książkiem.
84' Zmiana w Oskarze: Piskorz za Maciejczaka.
82' Wreszcie akcja Oskara zakończona strzałem po dłuższym "marazmie" w ofensywie. Z dystansu uderzał Książek.
81' Kolejna indywidualna akcja Nowosielskiego - Awdziewicz pewnie broni strzał zawodnika Broni.
79' Nowosielski centruje piłkę w pole karne z rzutu wolnego - Awdziewicz na posterunku.
76' To powinien być gol! Nowosielski zdecydował się na indywidualny rajd który zakończył strzałem! Na posterunku jednak Awdziewicz!
74' Zmiana w Broni: Sobolewski za Nogaja.
68' Leśniewski traci piłkę na połowie Oskara. Goście wyprowadzają kontrę, którą pewnym strzałem w polu karnym wykańcza Maciejczak! Oskar prowadzi już 3:1!
66' Zmiany w Broni: Aziz i Oziewicz za Bojka i Więcka.
65' Wicik decyduje się na strzał zza pola karnego - tuż obok bramki!
63' Przewinienie Maciejczaka na Wiciku. Wolny dla Broni.
59' Moskwa wyprowadza Oskara na prowadzenie! Mariusz Moskwa skutecznie wykańcza wrzutkę z narożnika boiska! Broń 1:2 Oskar!
58' Jakubczyk skutecznie zatrzymuje niebezpieczną kontrę Oskara!
57' Kapitalna akcja Broni! Więcek mógł sfinalizować ją golem, ale uderzenie zatrzymało się na poprzeczce!
54' Nowosielski faulowany przy narożniku pola karnego - szansa dla Broni. Centra Nowosielskiego - piłka minęła wszystkich w polu karnym.
53' Wrzutka Wicika w pole karne rywala - Nogaj skutecznie blokowany przez defensywę gości. Dodatkowo piłkarz Broni był na spalonym.
49' Leśniewski z lewego skrzydła zagrywa w pole karne - Nowosielski skutecznie blokowany.
46' Zmiana w Oskarze: Najdzik za Obucha.
46' Zaczynają piłkarze Broni Radom!

*Piłkarze już wracają na murawę stadionu MOSiR-u. Za moment początek drugiej połowy meczu Broń Radom - Oskar Przysucha.

*Po meczu zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo skrót meczu oraz pomeczowe wypowiedzi!

45'
Koniec pierwszej części gry!
44' Bramka dla Oskara! Książek trącił piłkę w polu karnym po wrzutce Bouchniby! Młodziński kompletnie zmylony! Mamy zatem 1:1!
42' Co za szansa dla Oskara! Gil sam na sam z Młodzińskim po złym zagraniu Sali! Bramkarz Broni ratuje zespół przed stratą bramki!
36' Nowosielski podchodzi do piłki... bramka!! Pewnie wykonany rzut karny! Broń Radom 1:0 Oskar Przysucha.
36' Nogaj faulowany w polu karnym!
31' Leśniewski wpada w pole karne rywala z piłką i zagrywa do Bojka - jego strzał jest jednak blokowany.
30' Nowosielski uderza z dystansu - daleko od bramki Oskara.
28' Korner dla Oskara - Sapieja dośrodkowuje w pole karne - faulowany jest Młodziński.
25' Leśniewski uderza z ostrego kąta w polu karnym - poprzeczka!!
24' Książek zamiast oddawać strzał, wdał się w drybling i stracił piłkę przed polem karnym.
23' Sapieja uderza z dystansu - Młodziński z największym trudem broni strzał zawodnika gości. Pierwsze uderzenie Oskara na bramkę Broni.
22' Dobra oskrzydlająca akcja Nowosielskiego - Bouchniba w ostatnim momencie wybija piłkę z pola karnego.
19' Sałek decyduje się na strzał - daleki od ideału. Zawodnik Broni nagrodzony brawami przez kibiców.
17' Wicik uderza w mur...dobija Sałek - tuż nad poprzeczką!
15' Nowosielski faulowany przed polem karnym Oskara!
15' Słabe rozwiązanie tego fragmentu przez Broń.
14' Ręka Obucha obok pola karnego! Szansa dla Broni.
13' Groźne dośrodkowanie Leśniewskiego - defensywa gości oddala zagrożenie.
12' Dobre zagranie gości w pole karne - Obuch bliski dojścia do piłki. Podanie okazało się za mocne.
11' Wicik decyduje się na strzał z 40 metrów z rzutu wolnego - broni bramkarz Oskara.
10' Ostry faul Walaska (Oskar) - żółta karta dla defensora gości.
7' Żółta kartka dla Sałka za przeszkadzanie bramkarzowi Oskara w momencie wznowienia gry.
6' Faul na Leśniewskim w okolicach pola karnego rywala - doskonała okazja do wrzutki w pole karne. Centra Wicika - pewnie łapie bramkarz gości.
4' Zamieszanie pod polem bramki Oskara - defensywa Oskara oddala zagrożenie.
2' Książek dostaje podanie na wolne pole - spalony.
1' GRAMY! Zaczyna Oskar!

*Broń dziś zagra w białych koszulkach oraz niebieskich spodenkach. Goście z Przysuchy z kolei zagrają w czerwono-czarnym komplecie strojów!

*Piłkarze obydwu zespołów oraz trója sędziowska już na murawie! Przed nami prezentacja drużyn i zaczynamy pierwszy pojedynek rundy wiosennej Broni Radom!

*Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę. Już o 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek tego derbowego spotkania!

Składy drużyn:

Broń Radom: Młodziński - Jakubczyk, Sala, Wicik, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Więcek, Bojek, Nowosielski, Nogaj