Broń Radom 1:0 Pilica Białobrzegi (zapis relacji)

W ostatnim meczu rundy jesiennej Broń Radom wygrała na własnym stadionie w derbach regionu radomskiego z Pilicą Białobrzegi 1:0.

Broń Radom                    1:0                 Pilica Białobrzegi
gol samobójczy 78'

Broń: McMullen - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki, Budziński, Leśniewski, Oshikoya (Ślifirczyk 46'), Ankurowski, Nogaj (Bartosiak 84'), Marczak (Modzelewski 90+1'), Chrzanowski (Noheem 58')
Pilica: Młodziński - Janowski, Moryc, Sala, Matulka (Sobczak 73'), Sanakowski, Rotuski, Rawski, Barzyński (Podgórski 83'), Hernik, Kaczmarczyk

Rezerwowi:
Broń: Wnukowski - Bartosiak, Ślifirczyk, Noheem, Modzelewski, Krukowski, Więcek
Pilica: Bolek - Sobczak, Podgórski, Machalski, Bykowski, Strzelecki, Bednarczyk

90+3' KONIEC MECZU
90+3' akcja sam na sam Bartosiaka, ale zmarnowana przez zawodnika gospodarzy
90+1'  Modzelewski za Marczaka (Broń)
89' dobra interwencja McMullena
87' rzut wolny dla gości. Hernik dośrodkowuje, ale jeden z piłkarzy Pilicy na spalonym
84' Bartosiak za Nogaja (Broń)
83' Podgórski za Barzyńskiego (Pilica)
83' świetna szansa na podwyższenie rezultatu, ale fatalnie zmarnował ją Nogaj
78'  GOOOOOOL DLA BRONI!!! Dośrodkowanie Marczaka z rzutu rożnego i mamy bramkę samobójczą! Broń - Pilica 1:0
78' Nogaj do Marczaka, dogranie w pole karne i korner
77' Janowski (Pilica)
76' Nogaj prawą stroną pola karnego wzdłuż linii i dobrze interweniuje Młodziński
74' rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie Marczaka, ale poradzili sobie z nim podopieczni trenera Kacprzaka
71'  Sobczak za Matulkę (Pilica)
68' indywidualna akcja Kucharczyka zakończona wybiciem piłki przez defensorów Broni
63' Barzyński dwukrotnie założył "siatkę" Noheemowi
61' dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał Ślifirczyka głową, ale ponad poprzeczką
58'  Noheem za Chrzanowskiego (Broń)
57' uderzenie Kucharczyka po ziemi, ale bardzo lekkie
55' to Janakowski, ale wszystko już w porządku i powrócił na murawę
54' jeden z zawodników Pilicy leży na murawie
52' Skórnicki (Broń)
51' dośrodkowanie Rdzanka z prawej strony i wybijają goście
47' podanie do Hernika na wolne pole, ale dobra interwencja defensorów Broni
 rozpoczęła Pilica

Ślifirczyk za Oshikoyę (Broń)

45' koniec pierwszej połowy
43' Herhnik z dystansu, piłka odbija się od obrońców, dobitka niecelna
38' Nogaj uderza zza pola karnego, piłka jednak minęła słupek w bezpiecznej odległości
37' Kucharczyk wbiega w pole karne, ale świetną interwencją popisał się McMullen, który czyściutko wygarnął mu piłkę spod nóg
34' dogranie Barzyńskiego z rzutu wolnego, ale piłka mija wszystkich zawodników i opuszcza plac gry
30' strata radomian, ale niebezpieczeństwo zażegnane przez Ankurowskiego
28' ponownie Nogaj, tym razem doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzenie za lekkie
27' długie podanie do Nogaja, ale niestety za mocne
24' rzut wolny dla gospodarzy z około 40 metrów, a mimo to Marczak zdecydował się na uderzenie. Poradził sobie jednak z nim golkiper Pilicy
22' niezła akcja Broni i Marczak wywalczył rzut rożny
19' uderzenie Leśniewskiego po ziemi z narożnika pola karnego, ale bez problemu łapie Młodziński
16' Nogaj ambitnie prawą flanką, ale poradzili sobie obrońcy Pilicy
15' dogranie w pole karne Marczaka, ale wybijają defensorzy
8' uderzenie z linii pola karnego Ankurowskiego - mocne, ale niecelne
7' Marczak z rzutu wolnego, ale wprost w mur
6' Chrzanowski faulowany na 20 metrze
5'  Janakowski (Pilica) za faul w środku pola
3' na stadionie pojawiła się grupa kibiców Pilicy