Broń Radom 1:1 GKP Targówek (zapis relacji)

Broń Radom zremisowała na własnym stadionie z GKP Targówek 1:1. Goście wyszli na prowadzenie w 21 minucie po trafieniu Łukasza Fijołka. Wyrównał z rzutu karnego Mariusz Marczak. W ostatnich minutach gospodarze mogli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale nie znaleźli drogi do bramki strzeżonej przez Krzysztofa Golenia i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Broń Radom                    1:1                 GKP Targówek
                                                          21' Fijołek
52' Marczak (k)

Broń: McMullen - Ankurowski (Rdzanek 10'), Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Noheem, Sałek, Leśniewski, Oshikoya, Marczak, Chrzanowski (Ślifirczyk 73')
GKP Targówek: Goleń - Dylewski (Bereżecki 90+3'), Paradowski, Grodzki, Mierzwiński, Kolasiński (Sieczko 58'), Burzyński, Duda, Furman (Walewski 50'), Fijołek (Wiśniowski 71'), Stańczyk

Rezerwowi
Broń: Wnukowski - Rdzanek, Ślifirczyk, Bartosiak, Modzelewski, Nogaj, Wicik
GKP Targówek: Rudnicki - Traczyk, Bereżecki, Krasucki, Wiśniowski, Walewski, Sieczko

90+4' koniec meczu
90+4' kolejna kapitalna szansa Marczaka, ale uprzedził go Goleń i nie ma bramki!
90+3'  Bereżecki za Dylewskiego (GKP)
90+2' minimalnie chybiony strzał Marczaka
90+1' Marczak faulowany na 17m i jeszcze dla zawodnika gości
90' cztery minuty doliczył arbiter
90' groźna kontra gości! Stańczyk pognał z piłką, wyłożył ją Dudzie, ale po rykoszecie futbolówka wyszła na rzut rożny
89' dużo nerwowości w poczynaniach obu zespołów w tych końcowych minutach
88' Noheem wyłożył piłkę Oshikoyi przed pole karne. Nigeryjczyk uderzył mocno, ale wysoko ponad bramką
87' Oshikoya ponownie w tym meczu traci piłkę w środku pola
85' Dylewski (GKP)
83' dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego i kolejny korner dla Broni. Nic z niego jednak nie wynikło
80' piękny strzał Budzińskiego, który zamykał akcję po dośrodkowaniu z prawego skrzydła! Niepilnowany lewy obrońca gospodarzy huknął jak z armaty, ale wybronił Goleń
79' sędzia liniowy upomina trenera gości
78' ponownie McMullen! Tym razem uprzedził Dudę
77' strzał Marczaka z rzutu wolnego z ok. 30 metrów niecelny
76'  Duda (GKP)
75' prostopadłe podanie Stańczyka do Dudy, ten drugi wyszedł sam na sam, ale dobra interwencja McMullena, który ratuje swój zespół przed stratą gola!
73'  Ślifirczyk za Chrzanowskiego (Broń)
73' kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy. Na szczęście dla nich strzał Stańczyka z lewej strony pola karnego był niecelny. Zawodnik Targówka wcześniej zwiódł dwóch defensorów Broni
71'  Wiśniowski za Fijołka (GKP)
70' groźna akcja gości, ale strzał Sieczko niecelny
67' kontratak gości przerwany na dwudziestym metrze
65' rzut rożny dla Broni po dograniu z lewego skrzydła. Bez zagrożenia
58' Sieczko za Kolasińskiego (GKP)
57' Marczak dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę Targówka
55' ładnie lewym skrzydłem Leśniewski, ale dobrze interweniuje Goleń
55' w pierwszych minutach drugiej części gry podopieczni trenera Dziubińskiego prezentują się już zdecydowanie lepiej
53' kolejna niezła akcja miejscowych. Uderzał Leśniewski, ale za wysoko
52' GOOOL dla Broni! Jedenastkę pewnie egzekwuje Marczak! Broń - GKP Targówek 1:1
51'  rzut karny dla gospodarzy, faulowany Gorczyca!
50'  Walewski za Furmana (GKP)
48' rzut rożny dla gospodarzy, ale nic z niego nie wynikło
47' Kolasiński (GKP)
 rozpoczęli goście, a na stadionie zapalone zostały światła

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1'  Gol dla Broni, ale sędzia pokazuje pozycję spaloną! Piłkę do siatki wpakował głową Sałek, ale w dalszym ciągu 0:1
42'  Fijołek (GKP) i  Oshikoya (Broń)
41' rzut wolny dla Broni, uderzenie Marczaka nisko nad ziemią. Z problemami, ale poradził sobie z nim Goleń
40' Marczak pognał lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata
37' w ostatnich minutach to gospodarze częściej utrzymują się przy piłce. Podopieczni trenera Molędy cofnięci do defensywy
34' najlepsza okazja Broni w tym meczu - Leśniewski trafia w poprzeczkę!
32' Marczak dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale defensorzy oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki. Chwilę później piłka dotarła do Chrzanowskiego, ale ponownie górą byli obrońcy Targówka
29' groźne dośrodkowanie Kolasińskiego i niecelny strzał przyjezdnych
26' odważnie poczynają sobie dzisiaj goście. Po strzeleniu gola nie cofnęli się i w dalszym ciągu mają inicjatywę
23' dośrodkowanie Marczaka z wolnego wprost w ręce Golenia
21' GOL dla Targówka! Fijołek pakuje piłkę do siatki. Broń - GKP Targówek 0:1
21' dośrodkowanie Mierzwińskiego z rzutu rożnego, i strzał Stańczyka broni McMullen!
20' dośrodkowanie przyjezdnych z rzutu wolnego. Wybija Oshikoya na korner
18' dalekie podanie Skórnickiego z własnej połowy do Chrzanowskiego, ale napastnik Broni przegrał pojedynek z obrońcą
16' uderzenie Marczaka z ponad 30 metrów, ale lekkie i niecelne
12' rzut wolny dla gości przy linii bocznej. Z dośrodkowaniem Furmana radzi sobie jednak bez problemu McMullen
11' groźne uderzenie Marczaka, ale gości ratuje słupek!
10'  Rdzanek za kontuzjowanego Ankurowskiego (Broń)
7' Oshikoya z prawej strony w pole karne, tam był Chrzanowski, ale w ostatniej chwili obrońcy wygarnęli mu ją spod nóg
5' Kolasiński wywalczył rzut rożny dla gości
4' pomocy medycznej potrzebował Noheem
2' dogranie Leśniewskiego z lewego skrzydła, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji
1' wrzutka w Dylewskiego w pole karne, ale wyjaśniają sytuację defensorzy Broni. Tylko na chwilę, bowiem goście utrzymali się jeszcze przy piłce, ale nie oddali strzału na bramkę McMullena
rozpoczęli goście

godz. 16:59 - Broń dzisiaj wystąpi w nowych, białych strojach. Targówek na zielono
godz. 16:58 - piłkarze wyprowadzają zawodników
godz. 16:55 - sędzią dzisiejszego spotkania jest Tomasz Skopiński ze Skierniewic
godz. 16:53 - oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni
godz. 16:51 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak