Broń Radom 1:1 Ursus Warszawa (Zapis relacji)

Broń Radom zakończyła sezon 2012/2013. W ostatniej kolejce grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi ekipa z Plant zremisowała 1:1 na własnym stadionie z Ursusem Warszawa.

Broń Radom          1:1          Ursus Warszawa
    90' Sałek                                 24' Łowicki

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński - Rdzanek, Bargieł, Kupiec, Budziński, Noheem, Sałek, Czarnecki, Leśniewski, Chrzanowski, Ciupiński
Ursus: Barański - Skowroński, Sztybrych, Zaborowski, Łowicki, Kamiński, Lesiak, Ćwik, Cegiełka, Jarczak, Kabala

Broń: Domagała, Siwak, Gorczyca, Wicik, Złoch, Książek, Wichucki
Ursus: Wysocki, Michalak, Wietrzak, Jagodziński, Rytel, Chmielewski, Łazeba

90 + 3' koniec meczu i koniec sezonu 2012/2013!
90 + 1' żółta kartka dla Ćwika
90' GOOOOL dla Broni! Dośrodkowanie z rzutu wolnego prawie z połowy boiska i piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym pakuje Sałek. Piłkarze Broni zrobili tradycyjną "kołyskę" dla syna Norberta Rdzanka, który przyszedł na świat tydzień temu. Broń - Ursus 1:1
84' ostatnia zmiana w ekipie z Warszawy - Chmielewski za Sztybrycha
84' kontratak Ursusa. Wychodziło trzech zawodników gości wychodziło na dwóch obrońców gospodarzy, ale akcję popsuł złym podaniem Kubala
83' Wichucki ładnie lewym skrzydłem, podał do Wicika, który wywalczył korner
77' brakuje sytuacji podbramkowych przez ostatnie kilkanaście minut
76' i jeszcze jedna - Wichucki za Leśniewskiego
73' kolejna zmiana, tym razem w drużynie gości - Michalaka zmienia Kamiński
71' niewiele się dzieje na murawie w ostatnich minutach
71' zmiana w Broni - w Broni Złoch za Rdzanka
64' uderza Leśniewski, ale świetnie broni Barański
63' zmiana Wietrak za Lesiaka
62' idealna sytuacja na wyrównanie! Chrzanowski na prawo do Noheema, ale ten strzela wprost w bramkarza
58' żółta kartka dla Sałka
57' wolny dla Broni. Uderzał Wicik, ale dobrą interwencją popisał się Barański
56' zmiana w zespole Ursusa - Jagodziński za Jarczaka
54' Chrzanowski wdał się w drybling na skraju pola karnego i stracił piłkę
52' Wicik wywalczył rzut rożny
52' Noheem pognał prawą flanką, ale defensorzy odebrali mu futbolówkę
50' uderzenie Lesiaka ponad bramką
46' w Broni dwie zmiany - Wicik i Siwak za Budzińskiego i Ciupińskiego
46' drugą część gry zacznie Ursus

45 + 1' koniec pierwszej połowy
45 + 1' Ciupiński faulowany na dwudziestym metrze. Dośrodkowanie Budzińskiego i głową uderzał Bargieł, jednak niecelnie
45' arbiter doliczył minutę
43' błąd defensywy gospodarzy i gdyby tylko Jarczak lepiej trafił w piłkę, to mogło być 0:2
42' Leśniewski ładnie po ziemi wyłożył piłkę do Chrzanowskiego w okolice piętnastego metra, ale ten zmarnował świetną okazję do na wyrównanie! Nieudany strzał zawodnika Broni
40' Leśniewski ładnie zszedł z lewego skrzydła do środka i oddał dobry strzał na bramkę Barańskiego. Golkiper przyjezdnych jednak sparował piłkę na rzut rożny
35' ależ uderzenie Ćwika z rzutu wolnego! Piłka ustawiona prawie na czterdziestym metrze, a zawodnik Ursusa uderza w słupek! Po dobitce Kamińskiego futbolówka wpadła do siatki, ale zawodnik gości był na spalonym
33' Broń bliska wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Rdzanka piłka o mało nie wpadła do siatki gości, odbiła się przypadkowo od jednego z defensorów Ursusa, ale goście wybijają ostatecznie z linii bramkowej
33' Ciupiński wywalczył korner
29' uderzenie Sałka z dwudziestego metra, ale ponad poprzeczką
25' chwila przerwy na uzupełnienie płynów
24' GOOOL dla Ursusa! Łowicki pewnie uderza w lewy róg bramki, Młodziński rzuca się w drugą stronę. Broń - Ursus 0:1
23' rzut karny dla Ursusa! Bargieł fauluje Kabalę i jedenastka dla gości!
22' Noheem dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale Ciupiński nie sięgnął piłki
17' główkował Kabala i rzut rożny dla gości
15' Ciupiński faulowany na 18 metrze. Dośrodkowanie Budzińskiego, ale nieco za wysokie i żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki. Łapie Barański
13' groźna akcja gospodarzy. Ciupiński na lewym skrzydle wykłada piłkę Chrzanowskiemu, ale ten uprzedzony przez jednego z defensorów Ursusa. Próbował jeszcze dobijać Ciupiński, ale uderzył obok bramki
11' Noheem z prawego skrzydła dogrywał w szesnastkę, ale nie wyszło mu to najlepiej
9' Broń w głębokiej defensywie w pierwszych minutach. Ursus zdecydowanie lepiej wszdeł w ten mecz
7' dobre podanie Łowickiego z głębi pola, ale przytomnie z bramki wyszedł Młodziński i wykopał piłkę poza boisko
5' rzut wolny dla Ursusa na wysokości pola karnego. Nic z tego jednak nie wynikło
2' dwie groźne akcje Ursusa, najpierw dobrą sytuację miał Kabala, ale uprzedził go Młodziński, a potem obok bramki uderzał Kamiński
0' rozpoczynają gospodarze

godz. 17:00 - piłkarze już na murawie, za chwilę początek meczu
godz. 16:58 - piękna, słoneczna, iście letnia pogoda dzisiaj w Radomiu. Ten upał jednak niekoniecznie będzie sprzyjał zawodnikom
godz. 16:54 - oba zespoły już zakończyły rozgrzewkę i udały się do szatni
godz. 16:53 - to ostatni mecz sezonu 2012/2013 dla radomskiej Broni
godz. 16:50 - ze stadionu miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak