PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń Radom zatrzymała passę beniaminka i zremisowała w Radomsku

Broń Radom zatrzymała passę beniaminka i zremisowała w Radomsku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zespół Broni powoli staje się specjalistą w przerywaniu jakichkolwiek serii drużyn, z którymi się mierzy. Najpierw zawodnicy z Plant wygrali na wyjeździe z Concordią, zdobywając „Twierdzę Elbląg”. W niedzielę radomianie zatrzymali RKS Radomsko.

https://www.cozadzien.pl/sport/czy-bron-radom-zatrzyma-zwycieska-serie-rks-u-radomsko/60394

Gospodarze do pojedynku z Bronią przystępowali po serii pięciu kolejnych zwycięstw i liczyli na kolejne. Punkty na wyjeździe chcieli także zdobyć radomianie. Wprawdzie do pojedynku podeszli po porażce z liderem Sokołem Ostróda, ale już wzmocnieni powracającym po kartkach Patrykiem Czarnotą. Właśnie pomocnik otworzył wynik meczu, już w 17. minucie trafiając do bramki Damiana Podleśnego. Golkiper gospodarzy, mający za sobą dwa występy w Ekstraklasie, przy strzale z bliskiej odległości, nie miał nic do powiedzenia.

Do końca pierwszej części radomianie skutecznie się bronili i nie pozwolili beniaminkowi pokonać Jakuba Kosiorka. - Rywalowi nie pozwoliliśmy, ale szkoda, że sami nie podwyższyliśmy rezultatu. Przed szansą stanął Przemek Śliwiński, ale się nie udało – powiedział trener Różański.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po zmianie stron bardzo otwarcie grająca Broń mogła podwyższyć rezultat, ale zamiast kolejnego trafienia w lidze Kamila Czarneckiego, czy Emila Więcka, bramkę strzelili miejscowi. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Wrzesień. Choć od tego momentu, do końcowego gwizdka pozostało niespełna 30 minut, to obie drużyny nie zdołały już zmienić rezultatu.

- Zatrzymaliśmy passę pięciu zwycięstw Radomska, ale po meczu nie jestem do końca usatysfakcjonowany. Mieliśmy swoje szanse na zwycięstwo, choć uczciwie należy przyznać, że pod koniec meczu, to my mieliśmy duże szczęście. Nigdy nie krytykuję arbitrów, ale dziś sędzia był bardzo drobiazgowy. Nam odgwizdywał każde niemalże dotkniecie rywala, a przeciwnikom pozwalał na ostre wejścia. Szanujemy ten punkt – podsumował trener Broni.

 

RKS Radomsko – Broń Radom 1:1 (0:1)

Bramki: Wrzesień (67.) - Czarnota (17.)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomsko: Podleśny - Ślęzak, Baraniak (90. Pluta), Sadziński, Balcerzyk, Siewiera, Bocian, Danilczyk, Tall (66. Zatorski), Saktura, Wrzesień.

Broń: Kosiorek - Leśniewski, Jagieła, Kventsar, Wicik, Nogaj (82. Zagórski), Czarnota, Więcek (77. Winiarski), Jedynak, Czarnecki, Śliwiński.

 

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~stary kibic Radomiaka 178.235.179.*** 2019-11-05 00:03
    Powiem tak - nienawidzę hejtu w internecie i naprawdę jest mi wstyd za paru debili mieniących się kibicami Radomiaka. Nie po drodze mi z Bronią. Nie ukrywam, że nie płaczę gdy przegrywa ale NIGDY nie ubliżam Broniarzom w necie. To młode pokolenie internetowych wojowników mnie przeraża. Na pohybel wszystkim hejterom, niezależnie od barw klubowych.
    • 70%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kibic Broni. 178.235.184.*** 2019-11-05 11:04
      Czytam Twoje kom od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem. Jednak można mieć klasę.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.15.33.*** 2019-11-12 07:27
      Niestety w przeciwieństwie do ciebie
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Zamłyniak 37.47.27.*** 2019-11-07 19:12
    48 Broniarzy + 5 Powiślanka na wyjeździe w Radomsku.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibic Broni po służbie 192.38.133.*** 2019-11-04 20:39
    Nie moglem pisać wcześniej bo miałem służbę. Odrabialem niedzielę bo byłem w Radomsku trochę poszczekalem jak pies i znowu wracam do służby jutro raporty, patrol, inwigilacja i donoszenie do przełożonych na swoich kolegów i rodzinę u nas w służbie nie ma sentymentów. Chciałbym zostać posterunkowym, ale muszę najpierw postrzelac z ucha taki jest u nas stopień awansu
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~RUMEK seledynowy 31.11.214.*** 2019-11-04 20:35
    szybko reagujecie tylko ciekawe dlaczego nie banujesz wszystkich równo
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibic Broni 188.146.32.*** 2019-11-04 05:58
    Popatrzcie Państwo, jak zielonych kibiców boli jakikolwiek sukces Broni.
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~997 192.38.139.*** 2019-11-04 10:38
      sukces !!!!! hahahahhahaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! remis 5 lidze ale się ubawiłem !!!!!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 31.0.41.*** 2019-11-04 16:21
      Gdzie była seledynowa drużyna 5 lat temu?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2019-11-04 19:08
      A drużyna pampersa 10 lat temu gdzie
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.133.*** 2019-11-04 20:32
      Kopala bronke w parku na plantach
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 31.11.214.*** 2019-11-04 20:31
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.128.*** 2019-11-04 07:30
    Do kibica broni: trzeba być sierścią pisząc i sądząc, że remis w 3 lidze i będąc w ogonie, i czekając na derby z Radomiakiem II, to SUKCES. SUKCESEM będzie dla was 200 widzów na zapyziałych Plantach i chociaż 7 na wyjeździe.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.184.*** 2019-11-04 09:12
      Kolejna kiepska, samotna noc i pisanie głupot z samego rana.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic Broni 31.0.41.*** 2019-11-04 16:25
      Anonim, ludzi mądrych zawsze jest mniej niż głupich. W każdej populacji, w każdym społeczeństwie. Mogę być jedynym kibicem. To jest mój klub i co by się z nim działo zawsze będę mu kibicował. W przeciwieństwie do większości kibiców, którzy w chwili obecnej przychodzą na zielone mecze.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 31.0.41.*** 2019-11-04 16:26
      Stawiam 1000pln, że seledynowe rezerwy nie awansują.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~stary kibic 178.235.62.*** 2019-11-04 17:51
      kibicu Broni ,popieram cię i życzę radości z sukcesów twojego klubu. Jestem za Radomiakiem od dziecka lecz sukcesy radomskich klubów również mnie cieszą .
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Broniarz 5.173.128.*** 2019-11-04 10:08
    Za rok derby: RGKS z RKS Radomiak II Radom. I znowu oklep na boisku, na trybunach, w parku.
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~WR 31.0.41.*** 2019-11-04 16:27
      Znowu? Wyjdź z rzeczywistości wirtualnej.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.128.*** 2019-11-04 15:03
    Broń Radom Pany w obrębie dwóch ulic na Plantach. Broń Radom Pany, po piwnicach pochowane milicyjne dzbany.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~romek 5.173.193.*** 2019-11-04 12:35
    lal co to sie stalo ze bylo was z 30 na wyjezdzie nareszcie wam sie udalo pojechac gdzie kolwiek w wiekszej liczbie
    • oceń:
    • |