Bramki: Czarnecki (3., 56.), Czarnota (12. rzut karny) - Warchoł (75.)

Zapowiedź tego meczu można przeczytać - TUTAJ.

93;

Koneic meczu! Broń wygrywa!

92

Rzut wolny dla gości w bocznej strefie boiska. Szansa na dośrodkowanie, niepewnie Kosiorek, ale piłka mija bramke...

91'

W odpowiedzi kontra i zatrzymany tuż przed polem karnym Leśniewski.

90'

Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia pod nogi rywala i kapitalnie wychodzi z bramki Kosiorek, który ratuje swoją drużynę paradą na 11 metrze!

89'

Wynikła z tego tylko kontra, wybija piłkę Kventsar.

88'

Będzie szansa na dośrodkowanie dla Broni, ale wcześniej zmiana. Damian Machajek debiutuje, zmienia Konrada Paterka.

87'

Smyłek niczym Neuer - na środku boiska, bierze się za rozgrywanie.

86'

Dośrodkowanie w pole karne, wybija piłkę Góźdź.

85'

Chwila przerwy w grze, ale szybko wstaje obrońca Broni.

84'

Próba strzału przewrotką, przeszkodził w niej obrońca Broni. Chwilę później Kowalczyk nabrał Gorczycę i dośrodkował - bez zagrożenia.

83'

Wicik zatrzymał akcję skrzydlem, rzut rożny.

82;

Nerwowo robi się w defensywie Broni w końcówce meczu, ale zwycięstwo jest już przesądzone.

81'

Solidarnie po dziewięć fauli obu ekip w tej połowie.

80'

To mogła być kosztowna pomyłka Kosiorka, piłka przeleciała obok niego, ale bramkarz Broni zdołal wybić piłkę.

79'

Strącają piłkę obrońcy, aut.

78'

Faul Broni w środku pola, będzie szansa na dośrodkowanie.

77'

Michał Czaplarski z żółtą kartką na koncie. Faul w środku pola.

76'

Dobra odpowiedź Broni, wpadli w pole karne, ale strzał sprzed szesnastki był mocno niecelny.

75'

Ależ zagranie! Smyłek wykopuje, piłka mija obrońców i spada pod nogi Warchoła. Ten natomiast bez problemu pokonał bramkarza.

74'

Wicik zbyt mocno w pole karne Unii.

73'

Leśniewski do końca powalczył o pilkę i wywalczył korner.

72'

Przemysław Śliwiński schodzi z boiska, w jego miejsce Emil Możdżonek.

71'

Brzydki faul Mateusza Stępienia, ale na trybunach śmiech. Wszystko dlatego, że sędzia po drodze... zgubił kartkę.

70'

Dośrodkowanie w pole karne i niecelny strzał głową Damiana Warchoła.

69'

Faul Broni w bocznym sektorze boiska. Przemysław Wicik napomniany przez sędziego.

68'

Kolejny raz pewnie defensywa Broni, ale zbyt mocne podanie do Leśniewskiego na wolne pole.

67'

Było groźnie! Śliwiński próbował dogrywać na piąty metr, obrońca to zablokował, a pilka odbiła się od poprzeczki!

66'

Faul Broni na połowie rywali.

65'

Z boiska schodzi Adam Imiela, zastąpi go Więcek.

65'

Po raz trzeci na spalonym goście.

64'

Unia atakuje, w Broni do wejścia gotowy Emil Więcek.

63'

Niecelne podanie Czarneckiego do Leśniewskiego. Broń czeka na kontry.

62'

Obrońcy wybijają piłkę z własnego pola karnego.

61;

Niepewnie w defensywie radomska drużyna, będzie rzut rożny dla Unii.

60'

Pół godziny szansy dla Dominika Leśniewskiego. Zmieniony Przemysław Nogaj. Zmiana także w ekipie gości, Patryk Bojańczyk opuszcza boisko. W jego miejsce Hubert Przybycień.

59'

Kventsar wybija piłkę na aut, zażegnane zagrożenie.

58'

Uderzenie z dystansu Unii szybuje wysoko ponad bramką gospodarzy.

57'

Kapitalny mecz rozgrywa dzisiaj Czarnecki. Dwa gole i wywalczony rzut karny - wygrana radomian ma swojego ojca.

56'

Indywidualny rajd Czarneckiego, minął kilku rywali i posłał piłkę do siatki!

55'

Dobra akcja Broni Radom, podanie na skrzydło w kierunku Kamila Czarneckiego...

54'

Podwójna zmiana w ekipie Unii. Maciej Nalej i Adrian Pęgowski schodzą, w ich miejsce Marek Dąbrowski i Damian Warchoł.

53'

Po ośmiu minutach gry obydwa zespoły bez strzału na bramkę. Trwa walka w środku pola.

52'

Spalony po stronie Unii.

51'

Trochę słabszy początek drugiej połowy.

50'

Nieudana próbwa zagrania w kierunku napastników Broni.

49'

Chwila przerwy w grze, Przemysław Śliwiński potrzebował pomocy medycznej.

48'

Rzut rożny dla Broni, ale bez zagrożenia.

47'

Na spalonym złapany piłkarz Unii.

46'

Gramy!

46'

Koniec pierwszej części spotkania. Wracamy za kwadrans!

45'

Niepewnie Kosiorek, ale wybija Wicik.

44'

Crossowe podanie Czaplarskiego, przerwana akcja. Będzie rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego.

43'

Aut dla Broni przy szesnastce rywali, ale gubi piłkę Wicik.

42'

Nogaj zagrał do Śliwińskiego, ale temu odskoczyła piłka.

41'

Na spalonym złapani piłkarze Broni.

40'

Michał Czaplarski pojawia się na murawie w miejsce kontuzjowanego kolegi, Krzysztofa Wojciechowskiego.

39'

Wracamy do gry, ale goście póki co w dziesiątkę.

38'

Jedyne co z tego wynikło to faul Broni. Potrzebna pomoc medyczna.

37'

Konrad Paterek zatrzymany w polu karnym Broni, będzie korner.

36;

Dogranie w pole karne i obrońca zgrywa do Kosiorka. Dobra interwencja.

35'

Skiksował jeden z rywali przy próbie strzału. Bez zagrożenia.

34'

Zamieszanie w polu karnym i w końcu drugi strzał Unii - też zablokowany. Rożny.

33'

Faul Broni w środku boiska, będzie szansa na dośrodkowanie.

32'

Akcja Broni lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne - niecelne.

31'

Kapitalna parada Smyłka! Spod poprzeczki wyjął strzał głową Patryka Czarnoty!

30'

I będzie korner, bo ostatecznie Smyłek strącił pilkę poza boisko.

29'

Rzut wolny dla Broni w bocznej strefie boiska, prawie jak korner.

28'

Unia oddala grę od własnej szesnastki wybiciem na aut.

27'

Broń była już w polu karnym Unii, ale na murawie wciąż leżał jeden z piłkarzy Broni i gospodarze przerwali grę.

26'

Maciej Wyszogrodzki krótko rozegrał piłkę, dośrodkował, ale wprost na głowę obrońcy Broni.

25'

Aut dla gości pod bramką rywali, wybija Kventser i będzie kolejny korner.

24'

Broń w ofensywie, obrońcy zatrzymali Paterka.

23'

Kolejny faul Broni, ale Unia wciąż bez dobrej sytuacji bramkowej.

22'

Faul w ataku, faulował Kamil Czarnecki.

21'

Konrad Paterek uderzył z dystansu, ale nieczysto trafił w piłkę. Łapie Smyłek.

20'

Próba akcji skrzydlem Unii, zablokowane dośrodkowanie.

20'

Faul radomian przy linii bocznej boiska. Skierniewiczanie będą dogrywali w pole karne.

19'

Starcie w środku pola, leżą piłkarze obydwu zespołów. Chwila przerwy w grze.

18'

W posiadaniu piłki na pewno goście mają przewagę. Tyle że nie potrafią przedostać się w okolice pola karnego Broni.

17'

Kapitalna szansa na kontrę, Konrad Paterek próbował ograć obrońcę, ale Adrian Pęgowski uratowal sytuację.

16'

Jakub Kosiorek wychodzi i piąstkuje piłkę.

15'

Będzie rzut wolny dla gości z okolicy środka boiska.

14'

Strata Unii w środku pola, zagranie do Paterka - zbyt mocne.

13'

Goście wyraźnie rozbici, ale utrzymują się przy piłce.

12'

Broń u siebie jest jak orient ekspress, błyskawicznie rozbija rywali! Patryk Czarnota pewnie w lewy dolny róg!

11'

Żółta kartka za Krzysztofa Wojciechowskiego, który trafił napastnika Broni w powietrzu.

11'

Kapitalne podanie Patryka Czarnoty przez pół boiska trafia do wbiegającego w pole karne zawodnika Broni, wyłożenie piłki do Kamila Czarneckiego i faul na 11 metrze! RZUT KARNY!

10'

Niedokładne przyjęcie w ekipie Unii i strata na własnej połowie.Tyle by było z rozgrywania ataku pozycyjnego.

9'

Pierwszy strzał gości. Kamil Łojszczyk zgarnia piłkę przed polem karnym, ale trafia w rywala.

8'

Patryk Czarnota kontra Maciej Wyszogrodzki na prawej flance i będzie korner dla Unii.

7'

Szukał okazji na skrzydle Adrian Pęgowski, ale nie zdołał dojść do piłki zagranej na prawą stronę boiska.

6'

Wciąż bardzo wysoko grają gospodarze. Teraz faul w środku pola.

5'

Rzut rożny dla gości. Strącenie piłki na dalszy słupek, ale tam faulował piłkarz Unii.

5'

Teraz odebrał Paterek, ale Czarneckiego zatrzymali obrońcy.

4'

Konrad Paterek naciskał na obrońce, niewiele brakowało, a odebrałby mu piłkę. Wysoki pressing Broniarzy od pierwszej minuty.

3'

Strzał zablokowany, ale piłka zostaje w polu karnym Unii. Spore zamieszanie, odnajduje się w nim Kamil Czarnecki i mamy 1:0!!!

2'

Kontra Broni prawym skrzydłem i tuż przed polem karnym rywali faulowany był bodajże Kamil Czarnecki.