Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń Radom rozwiązała umowy z zawodnikami!

Broń Radom rozwiązała umowy z zawodnikami!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Umowy z piłkarzami seniorskiej drużyny, a także ze sztabem szkoleniowym, z dniem 30 kwietnia zostały rozwiązane. Poniżej prezentujemy komunikat radomskiego klubu.

Przez zagrożenie koronawirusem, przerwę w rozgrywkach, umowy z klubem zerwali lub zawiesili niemal wszyscy sponsorzy, przez co Broń została bez środków. Jak już wiadomo władze miasta zawiesiły stypendia dla sportowców. Fabryka Broni na razie wstrzymała pomoc dla klubu, podobnie jest też z mniejszymi sponsorami. Pierwszy raz w 94-letniej historii klubu znaleźliśmy się w tak trudnej sytuacji. W momencie, w jakim znalazł się świat i nasza gospodarka, trudno mieć żal i pretensje do kogokolwiek. To naturalne, że biorąc udział w rozgrywkach, reprezentujemy Miasto i naszych Partnerów.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

To nie była łatwa decyzja, bo wiemy ile dobrego dla klubu zrobili nasi piłkarze. Dla niektórych stypendium z klubu, było właściwie jedynym wynagrodzeniem. Z drugiej strony, w momencie, kiedy swoją pomoc wstrzymują sponsorzy, zarząd klubu musi zrobić wszystko, aby nie zadłużyć klubu, aby do nowego sezonu zgłosić możliwie jak najmocniejszy zespół. Wiemy, że lada dzień podobne kroki podejmie wiele innych klubów na różnych szczeblach, bo w sporcie, który zamarł zaczyna brakować pieniędzy.

Jest niemal pewne, że rozgrywki nie zostaną dokończone. Ktoś zapyta, a co się wydarzy, jeśli rozgrywki zostaną wznowione? Wówczas zarząd spotka się po 15 maja z piłkarzami i podpisze nowe umowy do końca rozgrywek.

Zarząd Broni podejmując taką decyzję, miał też świadomość, że wypłacając teraz wynagrodzenie piłkarzom za maj i czerwiec, wpędzi klub w zadłużenie już przed startem kolejnego sezonu. Dlatego liczymy na wyrozumiałość piłkarzy, kibiców i sympatyków naszego klubu. Wierzymy, że w okresie przygotowawczym zrobimy wszystko, aby razem zbudować jak najlepszy zespół na nowy sezon. Wierzymy, że razem wrócimy mocniejsi!

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

MN / bronradom.pl / Fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Księgowy 142.93.214.*** 2020-05-10 15:07
    Chciałbym wyjaśnić. Broń rozwiązała umowy, by nie popaść w długi. Radomiak natomiast pięknie wygląda, ale tonie w długach. Powyższe nie jest rozpoczęcie dyskusji, a stwierdzenie faktów.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibic Radomiaka 178.235.62.*** 2020-05-04 18:34
    To jest długa historia piłki nożnej w Radomiu i życzę Broniarzom aby jak najszybciej powrócili do gry , a najlepiej to powrót wszystkich do sportu amatorskiego jak to dawno temu było.
    • 89%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~StaryKibicRadomiaka 178.235.179.*** 2020-05-04 18:51
      Mnie też się marzy powrót do czasów gdy o sile danego klubu decydowali jego wychowankowie, którzy tak jak kibice daliby się pokroić za swój ukochany klub.
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Radomiakowy Broniarz 188.146.100.*** 2020-05-04 22:17
      ktoś kto daje się pokroić za klub piłkarski jest idiotą. Śmieszą mnie te slangi spod szyldu 13-16 letniej patologi śmierć za drużynę itp głupoty. Ludzie ile Wy macie lat. To tylko piłka nożna tylko zabawa.
      • 53%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~StaryKibicRadomiaka 188.146.96.*** 2020-05-05 04:46
      Dla niektórych to coś więcej niż tylko zabawa ale ty tego nie zrozumiesz. A 13 lat to miałem w PRL-u. I jeszcze jedno - nie obrażaj ludzi idioto.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~max 188.146.96.*** 2020-05-05 10:33
      Do wszystkiego trzeba mieć dystans. Jeżeli kibic zbyt dosłownie bierze do siebie hasła w stylu "mój ukochany klub albo śmierć" czy "dam się pokroić za mój klub" to dla mnie jest to łagodnie mówiąc głupie by nie powiedzieć chore. I mówię to jako kibic Radomiaczka który przez wiele, wiele lat zdzierał gardło pod Gołębnikiem i pozostanie z klubem bez względu na okoliczności. Tyle w temacie.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~StaryKibicRadomiaka 178.235.179.*** 2020-05-05 14:30
      @max - 1. Słyszałeś o czymś takim jak przenośnia? Czy ty powiedzenie np. "skoczyć za kimś w ogień" czy "oddać serce" odbierasz dosłownie? 2. Czy jest coś do czego ty pochodzisz w życiu z pasją i zaangażowaniem czy wszystko traktujesz luzacko i z dystansem? Odpowiedz.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ty stary, łysy, otyły buraku 192.38.130.*** 2020-05-05 15:34
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-05-05 16:00
      Radomiaka to nie ma od momentu wejscia panów sedziów, akademię utrzymują rodzice, piłkarzy samorząd upadek jest kwestią czasu, identyfikacja z tą wydmuszką na dzień dzisiejszy to nieporozumienie
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~StaryKibicRadomiaka 178.235.179.*** 2020-05-05 16:12
      @ty stary... - i pomyśleć, że takie coś jak ty żyje tylko dzięki internetowi. W realnym życiu (o ile wiesz co to takiego) pewnie jesteś jakimś zakompleksionym frustratem. Ale życie jeszcze cię sprowadzi na ziemię szczylu.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~max 188.146.96.*** 2020-05-05 19:14
      @StaryKibicRadomiaka - 1. Wiem co to przenośnia ale wiem też, że niestety nie każdy potrafi zachować zdrowy rozsądek i każdą rywalizację między klubami traktują jak walkę na śmierć i życie. Jako kibic zapewne dobrze wiesz, że są miasta gdzie takie slogany traktują baaardzo dosłownie. 2. Co innego pasja i zaangażowanie a co innego bezwzględny i patologiczny fanatyzm przesiąknięty nienawiścią do ludzi którzy noszą inne barwy. W sercu mam tylko Zielonych ale mimo to nie mam i nie miałem problemu z tym aby pójść na co nieco mocniejszego ;D z kumplami z Kielc czy Warszawy (i to na długo przed zgodą z Legią).
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~StaryKibicRadomiaka 178.235.179.*** 2020-05-05 20:28
      @max - ale przecież ja też nie mam z tym problemu. Szanuję kibiców innych klubów. Co nie zmienia faktu, że Radomiak to kawał mojego życia i "dałbym się za niego pokroić" (tylko naprawdę nie bierz tego dosłownie:))
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~max 188.146.96.*** 2020-05-05 21:50
      @StaryKibicRadomiaka - Ok, rozumiem, tylko, że nie każdy myśli tak jak ja cz Ty, niestety... Pozdrawiam!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.135.2.*** 2020-05-09 13:08
      Obowiązkowe leczenie psychiatryczne dla Ciebie Gamoniu
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Pepe 89.64.74.*** 2020-05-04 19:21
    Może niech ich kibice wspomogą. Jakby tak każdy wpłacił choć po złotówce to mieliby 300 zł.
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.191.*** 2020-05-04 22:36
      Max 150, nie więcej
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-05-06 18:15
      216
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~lisek 178.235.184.*** 2020-05-05 09:34
    Piszą tutaj jacyś chorzy ludzie ,którzy cieszą się z nieszczęścia innych.Po co niektórzy w ogóle zadają sobie trud i zajmują się sprawami klubu którego ich zdaniem nie ma ?
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-05-05 14:18
      Bo tacy sami chorzy ludzie nie posiadali się ze szczęścia w ubiegłym tygodniu gdy ogłoszono, że inny radomski klub ma ogromne problemy.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-05-06 15:51
      Aaaa słusznie. Zero szacunku dla takich głąbów.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~zez-vir20 194.31.48.*** 2020-05-04 23:12
    CO TO ZA ZAWÓD - PIŁKARZ ? - Jest to osobnik biegający za piłką w brono-butach, który robi dziury w trawniku. W czasach obecnej zarazy, okazuje się, że jest to jeden z zawodów niepotrzebnych. Gdyby drastycznie nie potaniała ropa, być może rolnicy zatrudnili by piłkarzy do bronowania pól. Jest jednak szansa, że -Boski Duda, który obiecuje Cuda,- dorzuci jeszcze jedną obietnicę, - że wspomoże piłkarzy nową "Tarczą" pod nazwą "GRZANIE ŁAWY NA AUCIE" - . Do ceny paliwa doliczana będzie 20 procentowa "opłata AUTOWA" zapobiegająca głodowaniu piłkarzy "na postojowym" Myślę że taki gest pana A. Dudy zasługuje na postawienie znaku "X" przy jego nazwisku, przez każdego kibica, każdego piłkarza, każdego masażystę, każdą krawcową szyjącą piłkarskie koszulki i oczywiście przez każdego pana Jarząbka polewającego trawnik między bramkami.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Do zez-wir2 188.146.68.*** 2020-05-04 23:57
      Lepiej siedzieć cicho i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Rrr1910 37.248.211.*** 2020-05-05 09:25
      Napisz to Lewandowskiemu , Ronaldo ! Co to za zawód to wyślą Ci ile zarabiają! Pewnie jak Ty pisałeś te wypociny to oni w tym czasie zarobili po 30 tyś zł . Szkoda mi takich ludzi jak Ty bo pewnie nic nie osiągnołeś w życiu mieszkasz z rodzicami i masz słabą pracę i zarabiasz max 3 tyś zł
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~max 188.146.96.*** 2020-05-05 10:06
      Nie oszukujmy się, zarobki Lewandowskiego, Ronaldo czy innego Messiego przekraczają granice zdrowego rozsądku. Nie umniejszam ich zasług i talentu ale jeżeli taki piłkarz każdego dnia inkasuje kasę na którą przeciętny Niemiec (już nie mówiąc o Polaku) musiałby pracować przynajmniej kilka miesięcy to chyba coś tu nie gra! Dzięki pandemii jest szansa, że to się choć trochę zmieni.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do~Rrr1910~` 194.31.48.*** 2020-05-05 12:25
      Piłkarze klasy Lewandowskiego i Ronaldo - to są jednoosobowe AGENCJE REKLAMOWE - Żadna fabryka gwintowanych rurek, kostki brukowej, czy lemoniady nie ma ich na swoim utrzymaniu. To Lewandowski i Ronaldo dają pracę milionom pracowników, browarów, rolnikom uprawiającym chmiel i jęczmień, pracownikom firm produkujących perfumy, golarki, obuwie, Pracownikom i kooperantom fabryk samochodów i opon. Czy taki Browar "Warka" może zwiększyć zatrudnienie i sprzedaż swoich wyrobów, dzięki sesji zdjęciowej z piłkarzem "Broni" czy "Radomiaka" ???
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~browar 194.31.48.*** 2020-05-06 14:54
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.179.*** 2020-05-04 21:04
    Z nieba do piekła. Jeszcze wczoraj niesamowita radość wśród broniarzy z powodu problemów Radomiaka a dzisiaj taki zonk. To się nazywa karma.
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~M..B. 188.146.96.*** 2020-05-04 22:18
      Ale Broń nie ma długów. Ten krok, choć trudny, pokazuje triskę Zarządu o Klub.
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 89.64.65.*** 2020-05-05 10:20
      Ta radość i tak ciągle trwa, bo Broń zachowuje się honorowo i stawia się uczciwie. W przeciwieństwie do Radomiaka, który miał solidne wsparcie finansowe miasta i jeszcze grubych sponsorów (Enea), a kończy z długami. Nawet nie spłacili piłkarzy. Ale obiadki dobre byli. I jeszcze kibice RKS mają czelność łazić za piłkarzami i zmuszać ich żeby zostali w klubie. Kibice niezłomni jego mać, którzy zmuszają innych do pracy za darmo ku ich uciesze. A przypominam, że za zmuszanie do określonego zachowania jest prokurator. RKS to najgorzej zarządzany pod względem finansów klub. Dlatego sukcesem będzie IV liga, bo ja przewiduję okręgówkę.
      • 65%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.98.*** 2020-05-06 09:34
      Kiedyś kroplówka w postci kasy z urzędu się skończy ...i już nic nie będzie w stanie reanimować zielonego trupa...jechanie ciągle na ugodach na dłuższą drogę nie ma sensu i wpływanie na piłkarzy przez kibiców to kpina...totalna prowizorka...wirus może wreszcie doprowadzi do tego że zespoły będą grać w takich ligach na które będzie je po prostu stać..
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Eksperto 83.6.116.*** 2020-05-06 10:25
      Broń też żyła na kroplówce w postaci pieniędzy z magistratu tyle że na mniejszą skalę niż Radomiak. Wirus obnażył słabe fundamenty funkcjonowania całego sportu w tym mieście.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.98.*** 2020-05-06 12:39
      Zgadzam się
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 192.38.130.*** 2020-05-04 20:22
    Gdzie macie piłkarzy!? Buachchchchaaaaaaaaa!!!!!!!! A tak się podniecali jeszcze wczoraj upadkiem Radomiaka..... Nie minęła doba i ich żałosnego klubiku też już nie ma! No i co miło wam milicyjne pajace!? To pośmiejmy się razem hahahahahaaaa!!!!!!! Gdzie macie drużynę? Gdzie macie trenera gdzie macie kibiców!? Nic już was nie uratuje przed upadkiem. Zresztą osobiście jestem zdania, że w Radomiu nie powinno być klubu dla kilku kibiców tylko jeden mocny reprezentujący Radom czyli Radomiak a nie zomo, or o i milicję
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~M.B. 188.146.96.*** 2020-05-04 22:19
      Broń w przeciwieństwie do seledynowych, nie ma długów!
      • 55%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HAHa 79.110.207.*** 2020-05-04 22:32
      ilu reprezentantów kraju wyłonił ten radomiaczek a ile broń? i wszystko w tym temacie. jakie sekcje i jakie sukcesy miał ten radomiaczek na tle broni. jednym słowem lipa na całego ten radomiaczek.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.191.*** 2020-05-04 22:35
      Kibicow też... Av teraz i piłkarzy(kow)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.96.*** 2020-05-05 04:49
      @M.B. - napisz może na nekrologu - "ale nie mieli długów..."
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Miler. 5.173.96.*** 2020-05-05 21:10
      A błękitni Radom nie mają kibiców sukcesów i teraz jeszcze drużyny. Ciesz się z nieszczęścia zielonych. Karma szybko wróciła.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kiler 5.173.96.*** 2020-05-05 21:17
      Ale nigdy nie był milicyjny
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ 188.146.96.*** 2020-05-06 06:05
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-06 07:01
      Do Haha i co z tego że broń wychowała więcej reprezentantów co z tego że sekcje miały więcej sukcesów. Co z tego ma dziś wielka broń? Większość tych sukcesów przełożyła się na granie w piątych ligach,ekstraklasy (pierwszej ligi) nawet nie powąchała, te super sekcje od dobrych trzydziestu lat nie istnieją. I teraz jeśli w czwartek ogłoszą wznowienie rozgrywek trzeba na nowo podpisać umowy, ciekawe czy wszyscy podpiszą. Sponsorzy którzy nie dawali kasy od początku pandemi raczej nie wrócą a i po pandemi też nie szybko. Po rozwiązaniu umowy z piłkarzem stał się on wolnym zawodnikiem i może podpisać umowę z kimś innym. Tak jest ciężka sytuacja ale ktoś może się skusić na takiego grajka.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.98.*** 2020-05-06 12:37
      Ten się śmieje kto się śmieje ostatni... przypomnę wam to kiedyś
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 79.184.234.*** 2020-05-06 10:30
    Kiedyś był tes sam poziom rozgrywek. Pisałem Radomiak Broń Radom. Teraz lipa tu i tu
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~rodowityradomianin 79.184.235.*** 2020-05-04 19:00
    Nie wiem co o tym myśleć Z jednej strony skoro nie ma kasy to piłkarze zwolnieni jak pracownicy w zakładzie pracy. Z drugiej strony jeśli jednak liga ruszy to bardzo się zastanawiam ile z obecnych piłkarzy podpisze z klubem kontrakt na dokończenie sezonu. Jeśli 30% zawodników podpisze to już będzie niesamowity sukces klubu. Mowa w artykule o kolejnym sezonie. A z czego klub zapłaci w kolejnym sezonie? Przecież stypendiów nie będzie. Czy władze klubu uważają. że ktoś w 3 lidze będzie grał charytatywnie i na dodatek trenując 5 razy w tygodniu???? Charytatywnie to można zagrać sobie w klasie A czy B w niedziele po sumie. Mimo ciężkiej sytuacji i pandemii uważam , że klub popełnił błąd pozbywając się naprawdę dobrych zawodników , którzy stworzyli wartościowy zespół. Z tego co wiem niektórzy rywale Broni przeprowadzili dziś treningi w 6 ścio osobowych grupach. Jak się bardzo chce to można Ale trzeba chcieć.
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Lelekd 178.235.191.*** 2020-05-04 22:34
      Z pustego i salomon nie naleje... Szkoda mi Broni, mimo że moje serce jest
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rm 178.235.178.*** 2020-05-06 01:37
      Dokończą bez problemu sezon juniorami, w końcu to najlepsza szkółka piłkarska w regionie.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Rdm 94.254.234.*** 2020-05-05 15:22
    I tak są w lepszej sytuacji niż Radomiak i zachowali się honorowo sami sobie radza nie zadłużają się wszędzie i liczą na pomoc Radka nieporadka jak zieloni
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |