Ostatnia akcja meczu i mocny strzał Karlikowskiego, ale obronił Kosiorek!

Sędzia do regulaminowego czasu doliczył 5 minut

Kośmicki

83'

Tak, jak pisaliśmy. Sytuacja się zemściła. Piękny gol w wykonaniu Igora Kośmickiego!

76'

Błąd Borodaia , ale z prezentu nie skorzystał Janczukowicz

Kwadrans do końca meczu

72'

Goliasz - Dąbrowski

69'

Ta sytuacja powinna się zemścić. Błażej Radwanek okiwał Kosiorka i miał przed soba pustą bramkę. Zamiast strzelać postanowił zabawić się z obrońcą Broni i stracił piłkę!

65'

Sójka i Romanowicz - zeszli z boiska

Szykuje się podwójna zmiana w drużynie ŁKS-u. Do gry przygotowani: Gmosiński i Czypicki

59'

Teraz Kumoch z bramkarza ŁKS-u zrobił bohatera. Kapitalna parada Kołby

57'

Co za zmarnowana okazja Broni. Sam przed Kołbą znalazł się Głowacki, ale mając przed sobą całą bramkę, trafił wprost w bramkarza!

53'

Na raty piłkę łapał Kosiorek, ale w końcu udała mu się ta sztuka

W Broni brakuje motoru napędowego. Akcje są zbyt wolne by zaskoczyć defensorów z Łodzi

Pobudza swoich kolegów bramkarz Kołba. - Jedność w defensywie, wszyscy praca - słyszymy

49'

Wychodzili z kontrą radomianie, jednak Głowackiego ubiegł Ślęzak i po akcji

47'

Pierwszy celny strzał radomian po przerwie, ale piłkę pewnie łapie Kołba

Rozbłysło światło nad obiektem MOSiR-u

Bez zmian w składach

Druga połowa rozpoczęta

Broń, jako pierwsza wybiegła na boisko

Tymczasem w zakończonym meczu Pilica Białobrzegi przegrała 1:2 z liderem Legionovią Legionowo. Goście dwubramkową przewagę uzyskali już do przerwy. Kontaktowego gola dla Pilicy uzyskał Maciej Kencel

- Ruszcie się. Krzyczą pod adresem zawodników Broni kibice...

Koniec 1. połowy

O 1 minutę dłużej potrwa 1. połowa

44'

Mogło być 1:1, ale w ostatniej chwili piłkę z nogi Głowackiego zdjął interweniujący Ślęzak

42'

Borodai będąc sam we własnym polu karnym próbował zabawić się z piłką i rywalem... zakładając mu piłkarską siatkę i o mały włos, a nie faulowałby Janczukowicza! Było groźnie

37'

Potworne zamieszanie pod bramką ŁKS-u. Ostatecznie strzał z dystansu Prikhny tuż obok słupka

33'

Był to pierwszy celny strzał gości w tym meczu

Kamil Dankowski dośrodkował w pole karne do Dynela. Ten głową posłał piłkę na głowę nie obstawionego Janczukowicza, a ten skierował futbolówkę w siatce!

30'

Dośrodkowanie Kumocha z lewej strony i piłka w dłoniach golkipera

Radomianie grają długo od tytłu próbując wciągnąć rywali na własną połowę. Ci jednak sie nie kwapią

27'

Próba zaskoczenia Kołby strzałem z dystansu przez Wrześniewskiego, ale piłka poszybowała kilka metrów obok słupka. Broń wciąż gra piłką, a goście liczą na kontrataki

Jakub Piotrowski (rezerwowy bramkarz)

Poza meczem w Radomiu, odbywaja się jeszcze inne pojedynki tej serii gier. W dwóch zakończonych meczach: Znicz Biała Piska 2:1 pokonał Unię Skierniewice, a Ursus 1:0 Świt. Gola zdobył Paweł Tarnowski

20'

Wymusozna zmiana. Kontuzjowanego Gryszkiewicza zmienił Radwanek

18'

Oklaski od kibiców za akcję, którą skończył Goliasz, ale na miejscu Kołba

15'

Borodai zdecydował się na strzał z 30 metra, ale ponad poprzeczką

Korner przyniósł kontrę, którą zatrzymał Kolasa

Drugi rzut rożny dla Broni...

11'

Długa akcja Broni, ale strzał Kumocha, przyblokownay przez defensorów

10'

- Szanuj piłkę - krzyczał trener Łuczak do Głowackiego, ale ten ją stracił

7'

Pierwszy rzut rożny dla Broni, ale piłka po dośrodkowaniu Kumocha w dłoniach bramkarza

6'

Artur Sójka przewrócił się w polu karnym, ale o włąsne nogi. Gramy dalej

4'

Pierwszy celny strzał na bramkę Kołby. Uderzał Zborowski, ale za lekko

Rozpoczynamy grę

Za chwilę początek meczu

Już wiemy. Broń w jednolitych niebieskich strojach

O tym w jakich koszulkach przekonamy się podczas wyjścia na murawę. Obecnie koszulki zakryte są czarnymi bluzami

Goście wystąpią w strojach granatowo - czarnych, za to Broń w błekitnych spodenkach

ŁKS II: Kołba - Lorenc, Ślęzak, Sójka, Dankowski, Wszołek, Janczukowicz, Romanowicz, Nowacki, Gryszkiewicz, Dyniel.

Broń: Kosiorek - Kolasa, Wrzesiński, Goliasz, Kumoch, Smykowski, Kośmicki, Zborowski, Głowacki, Borodai, Prikhna

Zawodnicy jednak wciąż się rozgrzewają. Teraz jeszcze arbitra nie posłuchali, ale to się zmieni punktualnie o godz. 18:00

Sędzia za pomocą gwizdka właśnie poprosił drużyny o opuszczenie boiska i udanie się do szatni

Sędzia Jemielity poprowadzi dzisiejsze zawody. To arbiter z Białegostoku a obserwatorem jest Daniel Maciejewski

Za to Broń wciąż bez Matheusa Diasa i Kolumbijczyka Carlosa

W bramce Michał Kołba, a w podstawowym skłądzie m.in: Aleksander Ślęzak, Piotr Janczukowicz czy Piotr Gryszkiewicz

Mimo wszystko w składzie ŁKS-u jest kilka "nazwisk"

Z uwagi na to, że ŁKS gra dziś mecz o 1. ligowe punkty z Arką w Gdyni to w Radomiu można powiedzieć naprawdę rezerwowy skład

Obie drużyny już na murawie, trwa rozgrzewka

Piękne słoneczne popołudnie na obiekcie MOSiR-u w Radomiu. Pogoda iście piłkarska i spodziewamy się wielu emocji. Maciej Kwiatkowski witam i zapraszam na relację na żywo z meczu gr. I 3. ligi