Strzał Wojdygi słabszą prawą nogą i futbolówka poszybowała ponad poprzeczką

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty

Rymek z wolnego dośrodkował na głowę Waszkiewicza, ale stoper trafił piłką w górną część poprzeczki!

85'

Poprzeczka ratuje Broń, ale spokojnie. Wcześniej odgwizdany spalony

83'

Oj było groźnie pod bramką Broni. Pociecha dośrodkował na głowę Balickiego, a strzał napastnika poszybował tuż obok słupka!

Kielak opatrywany poza boiskiem

81'

Zaklika faulował Kielaka. Pomocnik Legionovii ma już na koncie żółtą kartkę. Tym razem mu sie upiekło

79'

Udane wyjście Kosiorka i piłka w dłoniach golkipera

78'

Koziara - Rymek

Rzut rożny dla radomian, a wczesniej w polu karnym przewrócił się jeden z zawodników Broni...

75'

W końcu, jakiś strzał na bramkę. Uderzał Głowacki, ale bardzo niecelnie

74'

Jednemu z zawodników Legionovii wyszedł centrostrzał, ale na posterunku Kosiorek

73'

Goliasz - Głowacki

Wciąż bez goli i emocji. Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby były zadowolone z remisu

69'

Kolasa - Olszewski

69'

Bajdur

64'

Na boisku w Legionovii zameldowali się: Gołąb i Pociecha

62'

Papazjan - Balicki

61'

Doskonała okazja dla radomian. Kolasa dośrodkował na głowę znajdującego się przed bramkarzem Bartosiaka, ale ten strzelił zbyt lekko

56'

Zaklika

55'

Zaklika dośrodkował na głowę Papazjana, ale ten uderzył kilka metrów obok słupka

Tymczasem w 56 minucie Pilica prowadzi z Unią

49'

Bajdur zdecydował się na strzał z ponad 20 m. , ale piłka poszybowała obok słupka

47'

Rzut rożny i po nim uderzenie zza pola karnego Waszkiewicza, ale ponad poprzeczką

Druga część meczu rozpoczęta

W Białobrzegach do przerwy także 0:0. Tam Pilica gra z Unią Skierniewice

Koniec pierwszej części. Póki co bez goli

W ostatniej akcji pierwszej połowy Kosiorek ratuje radomian przed utratą gola.

Rzut wolny. Kumoch na głowę do Borodaia a ten ponad poprzeczką

Sędzia dolicza 3 minuty

42'

Kilkuminutowa przerwa. Zagotowała się ławka dla rezerwowych. Na trybuny odesłany trener Legionovii

40'

Wojdyga - odłożona kartka dla byłego zawodnika m.in., Radomiaka

40'

Poprzeczka ratuje gości. Nieskutecznym strzelcem okazał się Bartosiak

37'

Mocne wstrzelenie piłki w pole bramkowe przez Kumocha , ale nikt nie zamknął dośrodkowania

Koziara

35'

Kosiorek interweniował daleko przed polem karnmym i wybił piłkę sprzed nóg wychodzącego sam na sam Papazjana

Uderzał Bajdur, ale wprost w mur

34'

Faulowany 20 m. przed bramką Wojdyga

30'

Po dwóch kwadransach mecz dość wyrównany. Legionovia jak na lidera nie zachwyca

25'

Waszkiewicz wślizgiem przerwał atak Broni

Dwa razy z rzędu przerwana gra, za zagranie futbolówki ręką zawodników gości

19'

Po raz drugi złapany na ofsajdzie Bartosiak, ale tym razem byśmy z liniowym polemizowali...

17'

Do piłki nie doszedł Bartosiak, ale nawet gdyby to uczynił to znalazł się na spalonym

15'

Zaledwie po 60. sekundach ta zmarnowana okazja mogła się zemścić, ale uderzenie z bliska Bartosiaka nogami wybronił Krzywański

14'

Sam na sam z Kosiorkiem nie wykorzystał Papazjan. Wcześniej napastnik otrzymał perfekcyjne podanie od Koziary

Gra toczy się w środku boiska

8'

Bajdur strzelał z narożnika pola karnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką

5'

Po niemrawym początku, pierwsza groźna akcja. Kontratak radomian i z prawej strony piłkę dośrodkował Derlatka. Ta trafiła na głowę Goliasza, ale ten przestrzelił

Rozpoczynamy mecz

Arbiter już wyprowadza drużyny na boisko. Broń na niebiesko, a Legionovia w żółtych koszulkach i czerwonych spodenkach

Co ciekawe zespół gości na obiekt MOSiR-u dotarł 90 minut przed meczem

W zakończonym już meczu - wicelider Polonia Warszawa uległa rezerwom Legii i traci do Legionovii 6 punktów

Sędzia główny dziś to Piotr Burak z Zamościa

Broń wciąz osłabiona brakiem - Matheusa Diaza i Carlos Ramirez

Obie drużyny właśnie zakończyły rozgrzewkę i udały się do szatni

Piękna słoneczna pogoda na stadionie MOSIR-u w Radomiu. Wczoraj w meczu PKO Ekstraklasy padło tu aż siedem goli. Ile zobaczymy dziś? Maciej Kwiatkowski zapraszam na relacje na żywo