To był długi rozbrat z futbolem. Kibice Broni Radom po raz ostatni swoich ulubieńców w akcji zobaczyli 266 dni temu. W domowej inauguracji Broń podejmie beniaminka - Błoniankę Błonie. Zapraszamy na relację live.

Kontratak Broni i przed ogromną szansą podwyższenia rezultatu Maksymiljan Jończyk, ale piłkarz przestrzelił

Trwa doliczony czas gry. Radomianie już bardzo blisko premierowego zwycięstwa

89'

Szymon Jagieła

88'

Trochę podostrzył się mecz, ale dośc dobrze radzi sobie arbiter Piotr Chojnacki, który temperuje piłkarzy obu ekip

85

Boisko opuszcza mocno zmęczony Przemysław Śliwiński, który popracował dziś w ataku. W jego miejsce Piotr Goliasz

83'

Broń utrzymuje się teraz w posiadaniu piłki i stara się oddalić grę od swojego pola karnego

80'

Niezgoda - Krawczyk

79'

Podwójna zmiana w Broni. Dąbrowski - Głowacki, Kielak - Świerczek

77'

Kolejna ładna akcja Błonianki, ale wykończenie Władyki pozostawiło wiele do życzenia

74'

Kacper Wasilewski był blisko uzyskania kontaktowego gola, ale jego mocne uderzenie trafiło w jednego z defensorów Broni

73'

Błonianka juz nie atakuje z takim zapałem , jak na początku tej części. Teraz mecz toczy się głównie w środku boiska

70'

Powoli do wejścia szykuje się Kamil Świerczek. Piłkarz otrzymuje ostatnie wskazówki od Wiktora Kupca

68'

Teraz nieco mocniej przycisnęli radomianie, którzy już na połowie rywala stosują pressing

65'

Rzut wolny dla Broni. Niby strzał, niby dośrodkowanie - ale ponad poprzeczką

Trener Artur Kupiec pokrzykuje zza linii bocznej do swoich podopiecznych, bo ci na zbyt wiele pozwalają rywalom

59'

Jakóbiak - Skowron, Włodarczyk - Wasilewski

57'

Zakotłowało się pod bramką Broni. Strzał z najbliższej odległości Władyki rozpaczliwym wślizgiem zatrzymał Pociecha

55'

Nieporozumienie pomiędzy Śliwiński, a Leśniewskim. W rezultacie piłka w posiadaniu gości

50'

Goście przycisnęli. Tym razem z dość ostrego kąta uderzał Dawid Brewczyński, ale i tym razem skutecznie Zacharski

47'

Ładna akcja gości. Dośrodkowanie piłki z prawej strony otrzymał Czapa i bez namysłu uderzył futbolówkę w światło bramki. Na jego nieszczęście trafił w nogi instynktownie interweniującego bramkarza!

46'

Rozpoczęła się druga połowa

Goście, jako beniaminek płacą przysłowiowe frycowe. Z przebigu gry Błonianka absolutnie nie zasługuje na porażkę. Za to miejscowi wykorzystali nadarzające się okazję i to oni do szatni udali się w lepszych nastrojach

Koniec I połowy

45'

Diaz za powstrzymanie rywala w środkowej strefie boiska

45'

Arbiter przedłużył pierwszą cześć gry o cztery minuty

40'

Teraz było groźnie pod bramką Broni. W ostatniej chwili składającego się do strzału Daniela Zdzieszyńskiego powstrzymał Adrian Dąbrowski. Pomocnik wybił futbolówkę na rzut rożny

Podopieczni Artura Kupca imponują skutecznością! Dwukrotnie celnie trafiali w światło bramki i zdobyli dwa gole

38

2:0 dla Broni! Efektowna akcja Dominika Leśniewskiego. Kapitan posłał futbolówkę do Kielaka, a ten znalazł się sam przed bramkarzem Błonianki i uderzeniem po długim rogu - umieścił piłke w siatce!

31'

Filip Arak

29'

GOL!!! Pewnie wykonany rzut karny przez Śliwińskiego. Wprawdzie bramkarz Błonianki wyczuł intencję strzelca, ale uderzenie było na tyle mocne i precyzyjne, że nie miał szans z obroną

W polu karnym faulowany był Michał Kielak, a do jedenastki podchodzi Przemysław Śliwiński

28'

Rzut karny dla Broni!!!

27'

Pierwszy celny strzał w meczu. Z rzutu wolnego przymierzał Sebastian Czapa, ale na posterunku golkiper Broni

25'

Obraz gry sie nie zmienia. Wciąż piłką grają zawodnicy Błonianki, zaś Broniarze liczą na kontrataki

20'

Ciekawie wykonany rzut wolny przez Błoniankę, ale w porę interweniował Damian Machajek

19'

Trzeci rzut rożny dla Broni. Dośrodkowywał Stefański, ale goście poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry

17'

Bardzo lekkie uderzenie z dystansu Przemysława Śliwińskiego, z którego interwencją nie miał problemów Leon Jankowski

14'

Kontratak w wykonaniu miejscowych. Piotr Stefański sygnalizował zagranie piłki ręką w polu karnym Błonianki , ale arbiter wskazał na rzut rożny

12'

Gospodarze mają problemy z wyjściem z własnej połowy. To Błonianka przejęła inicjatywę

9'

Szybka akcja drużyny gości skrzydłem i rzut rożny. Został on krótko rozegrany, ale obrońcy wyjaśnili sytuację

Tempo gry nie powala. Jednak w takich warunkach, przy takim upale, my to rozumiemy

7'

W odpowiedzi, również z dystansu Jarczak, ale także kilkanaście metrów obok słupka

5'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Adrian Dąbrowski, ale bardzo niecelnie

3'

Póki co częściej w posiadaniu piłki goście, ale bez konkretów

1'

Arbiter z Mławy rozpoczął mecz

Przypominamy, że na inaugurację Broń na wyjeździe zremisowała z Pelikanem Łowicz (1:1), zaś Błonianka pokonała Ursus Warszawa 3:2

Drużyna Błonianki w jednolitych czarnych strojach, zaś Broń na biało

Kapitanem Broni jest Dominik Leśniewski i to on wyprowadza swoich kolegów na murawę

Gospodarze nie zagrają w najmocniejszym zestawieniu. Na rozgrzewce urazu doznał awizowany do gry w pierwszej jedenastce - Marcin Gregorowicz. W jego miejsce zagra Hubert Władyka

Drużyna Broni już z Matheusem Diasem, za to ławce dla rezerwowych narzekający na uraz stopy Leo Suarez

Błonianka: Jankowski - Jakóbiak, Brewczyński, Jarczak, Włodarczyk, Niezgoda, Zdzieszyński, Zalewski, Czapa, Arak, Władyka

Znamy składy: Broń : Zacharski - Pociecha, Jagieła, Machajek, Stefański, Leśniewski, Dąbrowski, Dias, Jonczyk, Kielak, Śliwiński.

Już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się starcie III ligi, w którym Broń podejmie Błoniankę Błonie. Arbitrem meczu będzie Piotr Chojnacki z Mławy