Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń przegrała w Łodzi

Broń przegrała w Łodzi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Niewiele brakowało, a pierwszy sparing Broni mógłby się nie odbyć. Dzień przed meczem łódzka "Gazeta Wyborcza" informowała, że stan boiska na "Łodziance" jest fatalny. Ostatecznie jednak obydwa zespoły sprawdziły się w pierwszym tegorocznym sparingu. Lepsi okazali się gospodarze.

Początkowo jednak przewagę miała Broń. W pierwszy minutach radomianie oddali celny strzał, potem zagrozili bramce Widzewa po rzucie rożnym, a do tego dołożyli jeszcze zablokowane uderzenie Przemysława Śliwińskiego. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego szybko się jednak "odkuli". Najpierw dośrodkowania nie zdołał wykończyć Przemysław Banaszak, ale chwilę później centrę na gola zamienił Filip Mihajlević. Widzewiacy szukali sposobu na pokonanie Pawła Młodzińskiego po strzałach głową, jednak Banaszak ponownie nie trafił, a Mihajlović w drugiej próbie uderzył wprost w bramkarza. Podobnie było ze strzałem Konrada Gutowskiego, który dla odmiany próbował wykończyć dośrodkowanie nogą. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Trener Radosław Mroczkowski wymienił w szatni całą jedenastkę. Podobnie było w Broni, choć ta nie dysponowała szeroką kadrą. Z powodu urazu nie zagrał Przemysław Wicik, Emil Więcek się rozchorował, a Kamila Czarneckiego od wyjazdu do Łodzi zatrzymały sprawy osobiste. Od pierwszych minut drugiej części gry dominował Widzew. Strzał Daniela Mąki obronił Mateusz Bochniewski, a nieudaną próbę przewrotki zaliczył Radosław Sylwestrzak. Łodzianie podwyższyli jednak bardzo szybko za sprawą Kacpra Falona. Piłkarz Widzewa strzałem w długi róg wykończył dośrodkowanie w pole karne. "Broniarze" praktycznie nie mieli okazji, z kolei dla wicelidera drugiej ligi szansę zmarnował Oleksandr Jacenko. Z kolei Daniela Świderskiego w ostatniej chwili ubiegł obrońca. Trzeci gol dla Widzewa też padł po akcji boczną stroną boiska. Daniel Mąka dograł piłkę do Daniela Świderskiego, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza. 

Porażka nie była dobrym prezentem dla trenera Artura Kupca, który obchodzi dziś urodziny. Szkoleniowiec na pewno zdaje sobie jednak sprawę, że łodzianie to ekipa mierząca w szybki powrót do Ekstraklasy i nie martwi się niekorzystnym wynikiem tego sparingu. W meczu zagrali testowani Ariel Jastrzembski i Bartosz Dyszy. Obaj będą sprawdzani w kolejnym sparingu.

Widzew Łódź - Broń Radom 3:0 (1:0)
Bramki: Mihajlevic (11'), Falon (53'), Świderski (80')

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Broń: Młodziński (46' Bochniewski) - Góźdź (46' Sala), Gorczyca (46' Dyszy), Jastrzembski (46' W. Kupiec), Kventsar (59' Stefański) - Leśniewski (46' Paterek), Czarnota (60' Machajek), Możdżonek (46' Winiarski), Stefański (46' Nogaj), Imiela (46' Nowosielski) - Śliwiński (74' Możdżonek)

Szymon Janczyk fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 31.0.87.*** 2019-01-27 13:39
    Prawdziwi kibice Broni wywalają ptaka na twojego hu.... miaka
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Planty 83.15.33.*** 2019-01-28 07:16
      Prawdziwy kibic Broni nigdy by nie napisał takiego żenującego komentarza
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Moniuszki 192.38.128.*** 2019-01-27 20:25
    Dodam tylko, że moja matka pracowała na ulicy świadcząc usługi dla ludności i tak się poznała z ojcem, który nie wiem do dziś czy nim jest na 100% pewności nie mam
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.110.193.*** 2019-01-27 20:51
      To twoja matka wykonywała usługi dla ludności
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Moniuszki 192.38.128.*** 2019-01-27 21:09
      No przecież napisałem nie? Cennika nie znam
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 79.191.244.*** 2019-01-27 19:48
    Cz ten portal ma jakiegoś admina, który kasowałby posty znudzonej gimbazy?
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Moniuszki 192.38.128.*** 2019-01-27 19:44
    Mama opowiadała mi że jak była ze mną w ciąży to chodziliśmy do ojca na stołówkę na komendzie miejskiej na Traugutta tam się zywilismy ojciec pracował jako dzielnicowy , zawsze po tym ojciec odprowadzal nas do domu i w trakcie tych spacerów zrodził się pomysł, żeby połączyć pracę ze swoim hobby jakim było kibicowanie naszej ukochanej Broni! Niedługo po tym zrodziła się nierozerwalna więź i przyjaźń, która trwa do dzisiaj pomiędzy nami i trojkolorowymi kibicami, niech nasza przyjaźń trwa na wieki!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ZielonyRadom 94.254.233.*** 2019-01-26 17:35
    Robotniczo Gwardyjski Klub Sportowy (czytaj milicyjno ormowsko ubecki) ... Bez komentarza.
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~kibic Broni 141.0.12.*** 2019-01-26 22:01
      Dzieciaku a wiesz gdzie odbył się w 1976 roku więc potępiający Warchołów z Zakładów Metalowych, będący jednocześnie wiecem poparcia dla tow. Gierka?
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Tęczowa drużyna 192.38.128.*** 2019-01-26 22:40
      A wiesz gdzie doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy milicja i bronią? Czy razem chodziliscie na patrole? :_)))
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.28.115.*** 2019-01-26 22:41
      ... i dlaczego? Może więcej pokory w ocenie ze strony gołębiarzy.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic Broni 141.0.12.*** 2019-01-27 06:56
      Dlaczego coroczny mecz milicji/policji z okazji ich święta zawsze był rozgrywany na Struga? Oczywiście do momentu kiedy tam było boisko.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Planty 188.147.103.*** 2019-01-27 16:47
      Hipokryto. Gdzie corocznie odbywały się obchody święta milicji? Na stadionie przy Narutowicza. Pamięć, to ty masz, ale cokolwiek wybiórczą
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Dos 79.110.193.*** 2019-01-27 19:01
      A dlaczego Radomiak gra na stadionie Broni przy Narutowicza. Bo im PiS boisko zabrał
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Pytam 95.49.84.*** 2019-01-26 17:41
    Po co o tym piszecie? Ten klub praktycznie nikogo w Radomiu nie obchodzi. Nie licząc małej grupki hobbystów z osiedla Planty.
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~satyryk ;-) 141.0.12.*** 2019-01-26 22:02
      Maybahami także jeździ garstka ludzi.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Planty 188.147.103.*** 2019-01-27 16:50
      Satyryk - prezentujesz filozofię rodem z podstawówki. Pisz dalej takie komentarze, żenada
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do 79.110.193.*** 2019-01-27 18:55
      PiSzesz za siebie. A jak Cię nie interesuje to po co czytasz.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Arturro 94.254.233.*** 2019-01-27 17:06
    Nie podam dłoni tej kurvie radomskiej broni
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Do 79.110.193.*** 2019-01-27 18:51
      A ja tobie
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 94.254.233.*** 2019-01-27 15:39
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Radumiok 1945 37.248.152.*** 2019-01-27 14:27
    Co to za drużyna co w herbie ma p.....de z uszami i brodą? To radumiok zielona k.....wa ś..... nia
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 185.34.49.*** 2019-01-27 14:41
      to galancie napisałes - adekwatnie do twojego poziomu rozumu......heheheh
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~997 192.38.128.*** 2019-01-27 13:56
    Co to za drużyna co pampers w herbie ma? To brun rgks milicyjna k........ !!!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 185.34.49.*** 2019-01-27 14:26
      To piękny kliub z tradycjami ..nieukuu...
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |