PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Bezbramkowy remis Radomiaka Radom z Odrą w Opolu

Bezbramkowy remis Radomiaka Radom z Odrą w Opolu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Trener Dariusz Banasik w wyjściowej jedenastce przeprowadził zmiany w stosunku do poprzedniego meczu z GKS-em Jastrzębie. Od początku zagrał Klabnik, a na ławce usiadł Leandro, który w ostatnich dniach zmagał się z urazem. Zieloni zmienili też ustawienie, bo w Opolu zagrali z trzema środkowymi obrońcami. Jak się potem okazało, nie stracili bramki, choć opolanie mieli sporo sytuacji.

Pierwszy strzał gospodarze oddali w szóstej minucie, ale bez problemu wyłapał Kochalski. Odpowiedział Klabnik, ale dobrze ustawiony był Rosa. W świetnej sytuacji w 21 minucie znalazł się Czyżycki, ale zabrakło mu niewiele, aby wyprowadzić Odrę na prowadzenie. Zieloni grali cofnięci, co próbowali wykorzystać miejscowi. W 26 minucie instynktowną interwencją popisał się bramkarz Radomiaka. Zielonym brakowało sytuacji podbramkowych, ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Tuż po przerwie obie ekipy miały niezłe sytuacje, w których dobrze zachowali się jednak obaj bramkarze. Długimi fragmentami gospodarze nie mieli jednak sposobu na sforsowanie obrony radomian.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W 54 minucie zieloni byli blisko wyjścia na prowadzenie. Dobrą akcję mocnym strzałem zakończył Kaput, ale piłka zatrzymała się tylko na poprzeczce. Parę chwil później próbował Makowski, ale jego uderzenie było niecelne. Z każdą kolejną minutą było coraz bardziej nerwowo. W 71 minucie żółtą kartką ukarany został trener Banasik.

Minutę później piłka po rykoszecie o mało nie zaskoczyła Kochalskiego. Radomiak grał w tym okresie ofensywniej, zieloni przejęli inicjatywę. W 82 minucie na trybuny został odesłany szkoleniowiec radomian, który nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego. Goście protestowali, bo twierdzili, że arbiter nie podyktował ewidentnego rzutu karnego.

W końcówce znów świetną interwencją popisał się Kochalski, który po raz kolejny uratował radomian przed stratą gola. W końcówce znów świetną interwencją popisał się Kochalski, który po raz kolejny uratował radomian przed stratą gola. W doliczonym czasie gry po strzale miejscowych piłka minęła nieznacznie bramkę Radomiaka. Wynik nie uległ już zmianie i zespoły podzieliły się punktami. 

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0
Odra: Rosa - Janasik (78 Mikinić), Kamiński, Żemło, Wypych, Bonecki, Adamec (78 Trojak), Czyżycki, Janus, Skrzypczak, Sobol (68 Wróblewski).
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Klabnik, Grudniewski, Abramowicz, Mikita (65 Michalski), Makowski (89 Lewandowski), Karwot, Kaput, Nowak (60 Górski).

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Żółte kartki: Sobol - Cichocki, Górski, Banasik (trener).
Czerwona kartka: Banasik (trener).

Michał Nowak fot. Emil Ekert

loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Guzik 2019-08-26 17:23
    Guzik prawda . Piłka w 54 minucie nie zatrzymała się na poprzeczce, tylko bramkarz wybił ponad poprzeczkę. Tak ze skrótu wynika , z RADOMIAK TV.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-24 21:48
    Darek. Znowu sędzia nas skrzywdzil, znowu sędzia nie podyktował karnego, znowu Cie wyrzucili na trybuny. Kurcze i sędzia grał w ofensywie i kazał strzelić Kaputowi w poprzeczkę. DAREK KING.
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-24 21:58
      Japa debilu.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do trenera 2019-08-24 22:01
      Hotelarz zwolnij tego blazna! Jego armia zaciezna nas zrujnuje. Łowca bramek Górski co strzał to gol buachchcha, ale żenada! Banasik miałeś kiedyś kończyć karierę i to był naprawdę dobry pomysł nie wachaj się!
      • 59%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Zrezygnuj 2019-08-24 22:08
      Hotelarz- Kotlet nie ma czasu, bo faktury za catering drukuje.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 08:46
      W jaki sposób nas zrujnuje ?Jesteś śmieszny i żałosny.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 10:50
      kontraktami uznanych gwiazd
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-25 13:52
      Przecież ty tego nie płacisz. Chciałeś 1 ligi to ją masz. Uważasz ,że po awansie przyjdą wzmocnienia i będą grały za frytki w Aviatorze ?
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 23:25
      jasne witek wyskakuje z własnej kasy
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-26 05:50
      Wszyscy za to płacimy z podatków. Niebawem zostanie opublikowana lista stypendystów.. Zobaczysz ile kosztuje Nas podatników utrzymanie najemników którzy Radomiaka mają głęboko w d....
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-26 10:20
      Zobacz na listy ile kosztuje utrzymywanie przez nas posłów i senatorów. ile Twoim zdaniem powinien zarabiać najemnik w Radomiaku?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Górski rullez! 2019-08-24 21:58
    Banasik było wystawić 11 obrońców! A bramki będzie strzelał Haluch z Kochalskim, dramatyczny trenerzyno bez koncepcji! Banasik jedz już do domu my nie powiemy nikomu!!!
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-24 22:04
      Na imię masz rullez a nazywasz się Górski?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ banasik to dno dna 2019-08-24 23:42
      tak a ty masz nazwiska faja czy wafel ?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 00:45
      Niejaki Górski rullez to dno dna i trzy metry mułu.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim to ciota 2019-08-25 01:07
      Górski Rullllez na dnie mułu puka twoją starą a ty wlewasz swoje żale na internecie tyle Ci zostało netowy kozaku
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 2019-08-25 16:20
      No ale coś w tym jest, gramy z najgorszą drużyną w lidze a trener wzmacnia obronę. Może gdyby zespół był nastawiony bardziej ofensywnie to by wygrał
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Pytanie 2019-08-25 00:00
    Szymon a Ty gdzie jesteś? Bo te przyglupy nie potrafią bez Ciebie przeprowadzić relacji z wyjazdu Radomiaka! To jakiś dramat jest. Nawet ten niszowy klubik z Plant miał relację z Wasilkowa na swojej stronie a Radomiak 1 ligowa drużyna z masą kibiców żadnej relacji! Co to za promocja klubu jest!? Co na to Szprendalowicz maskotka Gilewicza? Wielki rzecznik prasowy o wyglądzie przyglupa.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Apollo 2019-08-25 08:43
      A jaki jest twój wygląd kozaczku? Bo na razie to tylko obrażać umiesz .
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Radomiak 2019-08-25 09:37
      Była relacja na radomiak.pl
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 11:19
      Relacja na Radomiak pl. Była taka:poczatek meczu, 20min.na razie 0-0, 45min.przerwa.70min.na razie bez bramek. 90min.koniec meczu. Remis to jest relacja szanujacego się klubu???
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 11:58
      Janczyk kuje do poprawki z matury
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~M 2019-08-25 12:00
      Była relacja minutowa na żywo idioto wiec jak nie umiesz znaleźć to się nie odzywaj
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 12:44
      chyba fifę 2019 fajo .I nie pyskuj tylko morda krótko
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~M 2019-08-25 13:03
      Pajacu na dB był link w który trzeba było wejść i tam była. Ale Ty jesteś umysłowo ograniczony i dla Ciebie to za trudne. Faja jesteś Ty a w mordę to Ci mogę zapodać
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~do faji M 2019-08-25 15:53
      możesz naskoczyć na członka biedronia jak na swojego konia !
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 2019-08-25 16:13
      Każdy ma prawo wyjechać na wakacje
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Antoni 2019-08-25 06:55
    Chyba Banasik zrobil 1 ligę nie ? Poczekajmy trochę, druzyna bedzie grala lepiej..
    • 62%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 07:26
      1 lige to zrobili zawodnicy którzy teraz nie grają lub zaczynają grać po protestach kibiców. Haluch, Grudniewski, Klabnik, Świdzikowski, Szuprytowski, Filipowicz, Winsztal, Sokol, Rolinc. Dodam jeszcze że dzięki Naszym młodzieży w poprzednim sezonie Radomiak był wysoko w PRO Junior system. Dziś za to żaden z nich nie powahal murawy. Czym jest lepszy Karwot, Górski, Cichocki, Pietrzyk od Naszej poprzedniej kadry? A no tym że są to chłopcy spoza układu.
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~65 lat 2019-08-25 08:31
      tylko że ci zawodnicy na 1 ligę mają za cienkie rozumy
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-25 08:39
      Sokół Rolinc Szupryt Winsztal Filip. Sprawdz sobie ile grali i czy to oni zrobili awans. Nic im nie odbieram bo też byli ważni dla zespołu, ale to nie oni ciągnęli ten wóz.Jest awans muszą być wzmocnienia ,ale ty tego nie rozumiesz bo jesteś lokalnym ujadaczem laikiem.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Bruno 2019-08-25 08:49
      Kolego masz po części rację. Ale teraz odpowiedz czy Górski, Cichocki, Lewandowski, Pietrzyk jest w czymś lepszy? Podaj choćby jeden argument przemawiający że są lepsi od chłopaków z poprzedniego sezonu. Gdyby nie kibice to uwierz że Grudniewski i Klabnik by do dziś murawy nie powahali...
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-25 14:03
      Uwierz mi ,że granie w 2 a 1 lidze To dla tamtego zespołu byłoby abstrakcją. Trzeba wzmocnić, uzupełnić skład bo takie są realia 1 ligi. Każdy z nas ocenia po swojemu , ale jak widzę jazdę po Banasiku to mnie mdli. Wszyscy pokończyli szkoły trenerskie i będą go uczyć. Zero pokory. Cichocki i Pietrzyk popełnili błędy bo wszyscy je popełniają ale ich się czepiamy bo ściągnął ich Banasik. Za chwilę błąd zrobi np Klabnik no i co wtedy ? Będzie mniejszy bo to nie Banasika człowiek? I to ciągłe - Siedlce i Sosnowiec. Bez sensu.
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 15:46
      Klabnik nakrywa jedną nogą wynalazki Banasika Cichockiego i Pietrzyka o poziomie 3 ligowym
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-25 11:50
    A gdzie relacja na zywo???
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-24 22:16
    Dobrze by było zamknąć gdzieś tych wszystkich hejterów i frustratów i spuścić im porządny wpierdel może by przestali ujadać choć przez chwilę. Jakoś jak jestem na meczu, a jestem na każdym to ich nie słyszę, prawdopodobnie nawet na mecze nie chodzą...
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~on 2019-08-25 00:12
      Popieram. Wielu ma pasję w życiu realnym, a tutaj dla wielu pasją jest wypisywanie głupot w Internecie chyba z frustracji lub nudy, bo nie siedzę w tych głowach... :)
      • 79%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 00:40
      Myślę że ci ludzie nie mają żadnej pasji a z takim nastawieniem i mentalnością jest bardzo smutne i szare.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic.. 2019-08-25 07:16
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 10:53
      synku była sobie drużynka juniorkó Radomiaka dla której brakowało kasy znależli sponsora na sprzęt i wyjazdy, jak Stępniewski zobaczył to im nawet przestał boisko opłacać, wszyscy przeszli do Zamłynia, tysiące kilometrów na jazdach a teraz wymiotowac mi się chce jak patrzę na ten splugawiony herb
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 11:47
      Popieram... Już co raz większą rzesza kibiców wie jak klub funkcjonuje.. Też znam klub od wewnątrz, i niedługo poplyniemy.... bez juniorów bez rezerw i bez najemców.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~STARY ZIELONY 2019-08-25 10:15
    No dzieci już się pobudziły ? To jazda po wszystkich, nie ? Trole (to do niektórych) czy Wy pamietacie jak w tym klubie nie było prądu,wody oraz nie miał kto grać? Kibice przychodzili np.kosili boisko aby mecz mógł się odbyć oraz wiele innych. Pewnie nie pamiętają(dzieci trole internetowe niech zapytają starszych) Ci co tak ostro jadą po wszyskich i po wszystkim. Czy swoją postawą chcecie aby przeszłość wróciła? Ja nie !!!!!!!!! Pozdrawiam Pana trenera Rota,który w tamtym okresie trenował za darmo Radomiaka i powiedział piękne słowa Takiemu klubowi jak Radomiak się nie odmawia.Pozdrawiam Wszystkich.
    • 70%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 10:47
      deja vu z Banasiewiczem, kasa z miasta płynęła a klub przejadał ponad stan, podpisywał kontrakty, za chwilkę mamy 10 mln długu, chyba nie jesteś z Radomia jak nie wiesz jak działali S. i G. to są biznesmeni i pijawki nigdy nic nie zrobili za darmo
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ten sam 2019-08-25 09:01
    odwróć tabelę - radomiak na czele
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-25 10:33
      ale zabłysnąłeś !!!
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-25 10:06
    OGŁOSZENIE; Zamienię Banasika na Rumaka iachchchchchchachchchchchcha
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |