19. kolejka IV ligi: ważne zwycięstwo Pilicy, remis Radomiaka II

Mecz w Mińsku Mazowieckim był bardzo ważny w kontekście dalszej walki o awans. Nasza drużyna prowadziła do przerwy po bramce Konrada Paterka, a po przerwie gole dołożyli Michał Kucharczyk i Bartłomiej Niedziela. Dzięki temu ma już siedem punktów przewagi nad wiceliderem.

Sześć goli padło w derbach, pomiędzy Mazowszem Grójec i Zamłyniem Radom. Gospodarze prowadzili do przerwy 3:1, ale ostatecznie radomianie pokazali charakter i wywieźli jeden punkt. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Mikołaj Napora, a jedną dołożył Karol Prasek. Dla Zamłynia gole zdobyli Mateusz Kubica, Kacper Nowocień i Piotr Pacyna.

Cenny punkt zdobyły rezerwy Radomiaka Radom, które zremisowały z rezerwami Pogoni Siedlce 2:2. Goście prowadzili do przerwy 2:0, ale dzięki bramkom Macieja Świdzikowskiego i Jarosława Wieczorka radomianom udało się zremisować. Bezbramkowy remis padł w starciu Prochu Pionki z Wilgą Garwolin.

Z wysokiego zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Oskara Przysucha, którzy rozbili Tygrysa Huta Mińska 5:1. Gole dla ekipy Łukasza Wiśnika strzelili Tomasz Bogołębski, Piotr Kornacki, Przemysław Nogaj i dwukrotnie Tomasz Zagórski. Porażki doznał KS Warka, który na wyjeździe uległ Mszczonowiance Mszczonów 1:2. Honorowe trafienie zaliczył Konrad Szkopiński.