Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

ROSA poznała rywala w Pucharze Polski

ROSA poznała rywala w Pucharze Polski
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W ubiegłym sezonie turniej Final Eight odbył się w Gdyni. Zespół Wojciecha Kamińskiego pokonał wtedy gospodarza - Asseco Gdynię, Energę Czarnych Słupsk, ale  w ostatnim meczu musiał uznać wyższość Stelmetu Zielona Góra 71:77. Sam udział radomian w wielkim finale był jednak ogromnym sukcesem.

Teraz ROSA do walki o puchar przystępuje z drugiej pozycji w tabeli, niemal od początku sezonu depcząc po piętach aktualnemu mistrzowi kraju. Po wtorkowym losowaniu okazało się, że jej rywalem w ćwierćfinale będzie groźna ekipa Polskiego Cukru Toruń, którą radomscy koszykarze pokonali 76:62 przed niespełna dwoma dniami (mecz odbył się 10.01 - przyp.) w bezpośrednim starciu o fotel wicelidera TBL.

Bezpłatne transmisje (z komentarzem oraz powtórkami) ćwierćfinałów będzie można zobaczyć w IPLA.tv. Sobotnie półfinały pokaże Polsat Sport News. Wielki finał Dąbrowa Górnicza Basket Cup również będzie transmitowany na antenie tej stacji.

Najtańsze bilety na jeden dzień turnieju można nabywać w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny). Karnety na wszystkie dni turnieju DGBC dostępne są w cenie od 30 zł (ulgowe) i od 50 zł (normalne). Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej abilet.pl.

Poniżej prezentujemy pełny terminarz spotkań Dąbrowa Górnicza Basket Cup:

Czwartek (18 lutego):

18.00 - Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
20.30 - MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk

Piątek (19 lutego):

18.00 - Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia
20.30 - Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno

Sobota (20 lutego):


15.30 - Rosa/Polski Cukier - MKS/Energa Czarni
18.00 - Stelmet/Asseco - Anwil/Polfarmex

Niedziela (21 lutego):


20.00 - wielki finał Dąbrowa Górnicza Basket Cup

KK / plk.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy