Przedostatni akcent ligi szóstek. Rosa zagra z Treflem

Przedostatni akcent ligi szóstek. Rosa zagra z Treflem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Drugi etap rozgrywek Tauron Basket Ligi powoli dobiega końca. Do rozegrania zostały już tylko dwie kolejki. W środę (23 kwietnia) Rosa Radom podejmie we własnej hali Trefl Sopot.

Przed koszykarzami ostatni tydzień rywalizacji w II etapie rozgrywek Tauron Basket Ligi. Do rozegrania pozostały już zaledwie dwie kolejki ligi szóstek.

Radomianie przegrali cztery ostatnie pojedynki i chcą wreszcie przerwać tę złą passę. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo w teamie trenera Wojciecha Kamińskiego ponownie brakować będzie podkoszowych Kirka Archibeque'a i Huberta Radke, co znacznie ogranicza szkoleniowcowi pole manewru.

Trefl zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jest jedynym zespołem, który jest pewny swojej pozycji przed fazą play-off. Rosa wciąż walczy o czwartą pozycję, która dałaby przewagę własnego parkietu w ćwierćfinale.

Początek meczu Rosa Radom - Trefl Sopot w środę (23 kwietnia) o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy