Tłumy na Majówce w Jastrzębi

Tłumy na Majówce w Jastrzębi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Impreza plenerowa w Jastrzębi organizowana jest pod hasłem "Rodzinna Majówka". Cel jest prosty: zintegrować najlepiej całą gminę przez dobrą zabawę, której na pewno nie brakowało, tak jak i słońca. Każdy dorosły mógł znaleźć coś dla siebie, a na tych najmłodszych czekały nieodpłatne atrakcje jak malowanie twarzy, wata cukrowa zjeżdżalnie dmuchane czy kule wodne. Majówka w Jastrzębi organizowana jest od kilku lat i ma już swoje stałe punkty.

- Rozpoczynamy każdą majówkę od pokazów koni hodowlanych, przede wszystkim hodowców z naszej gminy. Jeżeli jednak są jakieś wyjątkowe okazy w sąsiednich gminach, to oczywiście one również biorą udział w otwarciu imprezy - mówi wójt Elżbieta Zasada, wójt gminy Jastrzębia. - To jest bardzo mile odbierane przez mieszkańców i nie wyobrażam sobie żeby kiedyś z tego punktu zrezygnować. Jest to taka nasza tradycja. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

http://www.cozadzien.pl/zdjecia/to-byla-udana-majowka/47497

Podczas majówki odbył się kiermasz kwiatów i roślin. Komenda Miejska Policji w Radomiu znakowała rowery i przeprowadziła konkursy na temat bezpieczeństwa. Taki piknik to świetna okazja do rozmów z mieszkańcami. Urząd Gminy Jastrzębia przeprowadził kampanię edukacyjną nowego systemu segregowania odpadów „Segregujesz i zyskujesz”. Na uczestników tych małych, tych większych i przede wszystkim na całe rodziny czekały gry i zabawy. Gminna Biblioteka Publiczna w Jastrzębi zorganizowała spotkanie z Elżbietą Czajką, poetką i animatorka kultury, ptasi konkurs oraz zawody wymagające trochę więcej sprawności fizycznych.

- Na spotkaniu autorskim z panią Elżbietą Czajką pojawiło się sporo dzieci. Również dużym zainteresowanie cieszyły się konkursy sportowe - mówi Małgorzata Skwarek, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastrzębi. - Wszyscy dobrze się bawią i wspólnie spędzają czas, więc majówka można zaliczyć do udanych.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po godz. 16 scena należała do muzyków. Najpierw przed publicznością zagrał zespół Vegas, po mim gwiazda wieczoru Sławomir, a następnie Guzikowce. Ostatnim punktem majówki była zabawa z zespołem Fair Play.

Imprezę poprowadzili Artur Szyk i Krzysztof Witek.

mn

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~D. 2018-05-14 08:07
    Dzień dobry, Zwracam się z uprzejmą prośbą o poprawne stosowanie nazwy zespołu - nie jesteśmy "Guzikowscy", Zespół nazywa się Guzikowce. Pozdrawiam serdecznie, D.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~AA 2018-05-14 14:22
      Dariusz nie czepiaj się o jedną literkę :D
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~D 2018-05-14 15:38
      Dla ścisłości-dwie literki :)
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~M.M 2018-05-14 23:46
      Pan Manager ma wszystko pod kontrolną. Szacuneczek
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Zeus 2018-05-14 21:43
    Jak wystarcza na nagrody to i na Sławomira w przyszłym roku będzie!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~W 2018-05-14 22:15
      Oj biedaczki was ominęły nagrody
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Jula 2018-05-14 22:21
      A może oddadzą na Caritas?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Dżony 2018-05-14 21:13
    Zanim zagrał Sławomir ludzi była garstka!Występ Sławomira taki sobie!Byłem na lepszych!Pieniądze na ten występ można było spożytkować w dużo lepszy sposób!Przecież Jastrzębia to nie jest super bogata gmina!
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Hahaha 2018-05-14 22:16
      Super bogata nie jest ale nie jest też biedna. Kultura kosztuje
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Dżony 2018-05-14 22:20
      A to była kultura?Dobre!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~W 2018-05-14 22:14
    Impreza super nie rozumiem tych oszołomów co piszą że szkoda kasy. Jak nie macie kasy to siedzieć w domu gmina ma kasę to się bawi
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Luiza 2018-05-14 22:18
      I tylko się bawi!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Jelonek 2018-05-14 21:53
    Marcin G. vel Zdrapa vel Dzikus tak się opoił Karpackich Kuflowych i Taterek aż się zsikał przed sceną.Marcin chłopaki z DLW pozdrawiają!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~darjusz 2018-05-14 20:22
    wioska sie bawi...
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-14 21:41
      Co drugi samochód na parkingu to WR
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~WIESIEK WRA 2018-05-14 21:21
    BYŁO SUPER ! DAJTA WINCYJ DISCO POLO ! ZA ROK TEŻ BEDZIE ! PRZYJEŻDŻATA ???
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jaro 2018-05-14 11:03
    Jeszcze wiele wody w radomce upłynie nim ludzie o was usłyszą. Guziki lepsza promocję zespołu
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~D 2018-05-14 15:34
      Nie wiesz ile codziennie wody upływa ;) Pozdrawiam, D.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kwiatek 2018-05-14 11:04
    Super imprezka
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy