Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Karambol na trasie S7 w Lekarcicach Starych

Karambol na trasie S7 w Lekarcicach Starych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Doszło tam do dwóch zdarzeń drogowych, w których łącznie uczestniczyło pięć pojazdów. Jeden pojazd ciężarowy, dwa busy i dwa samochody osobowe - mówi Ewa Kozyra, rzecznik białobrzeskiej policji. - kierujący busem obywatel Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w jego tył. Pojazd ten następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w pojazd. Z tyłu jechała ciężarówka, która wyhamowała. Jadący za nim bus nie zdążył zahamować i uderzył w tył ciężarówki. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Wszyscy kierujący byli trzeźwi - informuje Ewa Kozyra, rzecznik prasowy białobrzeskiej policji. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Katarzyna Kurek fot. Pomoc drogowa 24h Białobrzegi FB

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~wojtek 46.21.216.*** 2020-11-20 09:17
    Ukraińcy nie ogarniają esek i autostrad w PL. U nich czegoś takiego nie ma.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jaro 86.142.133.*** 2020-11-20 09:14
    Wina tych z dojnajmzmiany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~brak słów!! 91.192.103.*** 2020-11-19 20:55
    po pierwsze chyba nie mieszkaniec?? a obywatel jeżeli już?? po drugie pojazd przejeżdżając na sąsiedni pas ruchu uderzył w jazdy z przeciwnego kierunku ruchu inny pojazd, po trzecie samochód ciężarowy jadący na przeciwnym pasie ruchu za w.w pojazdem zatrzymał się hamując ! po czwarte jadący za w.w pojazdem kierujący pojazdem typu bus i tu należałoby podać przyczynę uderzył w tył pojazdu ciężarowego! po piąte poszkodowany chyba jakiś był skoro zapewne uległy uszkodzeniu jakieś pojazdy, natomiast chyba komuś chodziło że nikt nie został ranny ??tak cięzko napisać to odpowiednio? serio rzecznik prasowy tak pisze informacje do prasy?????? brak słów!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~brak słów!! 91.192.103.*** 2020-11-19 20:52
    po pierwsze chyba nie mieszkaniec a obywatel jeżeli już? po drugie pojazd przejeżdżając na sąsiedni pas ruchu uderzył w jązdy z przeciwnego kierunku ruchu inny pojazd, po trzecie samochód ciężarowy jadący na przeciwnym pasie ruchu za w.w pojazdem zatrzymał się hamując ! po czwarte jadący za w.w pojazdem kierujący pojazdem typu bus i tu należałoby podać przyczynę uderzył w tym pojazdu ciężarowego! po piąte poszkodowany chyba jakiś był skoro zapewne uległy uszkodzeniu jakieś pojazdy, natomiast chyba komuś chodziło że nikt nie został ranny ??tak cięzko napisać to odpowiednio? serio rzecznik prasowy tak pisze informacje do prasy?????? brak słów!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~brak słów!! 91.192.103.*** 2020-11-19 20:50
    cytując: kierujący busem mieszkaniec Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w jego tył. Pojazd ten następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w pojazd. Z tyłu jechała ciężarówka, która wyhamowała. Jadący za nim bus nie zdążył zahamować i uderzył w tył ciężarówki. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, po pierwsze chyba nie mieszkaniec a obywatel jeżeli już? po drugie pojazd przejeżdżając na sąsiedni pas ruchu uderzył w jązdy z przeciwnego kierunku ruchu inny pojazd, po trzecie samochód ciężarowy jadący na przeciwnym pasie ruchu za w.w pojazdem zatrzymał się hamując ! po czwarte jadący za w.w pojazdem kierujący pojazdem typu bus i tu należałoby podać przyczynę uderzył w tym pojazdu ciężarowego! tak cięzko napisać to odpowiednio? serio rzecznik prasowy tak pisze informacje do prasy?????? brak słów!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 86.142.133.*** 2020-11-19 18:21
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jaro 86.142.133.*** 2020-11-19 16:36
    Klubu 500+ szaleństw ciąg dalszy.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~truck driver 82.139.2.*** 2020-11-19 18:04
      Tak. Zwłaszcza Ukrainiec który spowodował pierwsze zdarzenie jest beneficjentem tak "wychwalanego" przez ciebie programu. Jak już bierzesz za coś pieniądze, to wykonuj swoją pracę z głową. A swoją drogą, Jaka jest stawka za komentarz i gdzie można obgadać warunki? Mam dostęp do internetu i trochę wolnego czasu. Może i ja bym dorobił parę złotych. Praca jak widzę jakoś przesadnie skomplikowana nie jest...
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Jaro 86.142.133.*** 2020-11-19 18:21
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~wszystko jasne XD 188.147.100.*** 2020-11-19 16:02
    "Pojazd ten następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w pojazd, który poruszał się prawym pasem." może jednak było tak: Pojazd ten następnie zjechał na prawy pas jezdni i uderzył w kolejne auto.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy