Karambol na S7. Zderzyło się dziesięć aut

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Suchy 37.225.87.*** 2021-09-21 13:12
    Sami znawcy, a żaden nie ma prawka, czy wiesz co to jest karambol chwila nieuwagi nawet nie twoja tylko kogoś za Tobą i jest dzwon taże wypowiedzi ludzi masakra ogarnij się jeden z drugim, a nie głupoty piszesz. Pozdrawiam
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Jan Kowalik 94.254.238.*** 2021-09-23 00:09
      No no. Ciekawe jak tam z odstępami było ze aż 10. aut się stuknęło, mój ty kierowniku zawodowy z prawem jazdy.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~obciach być za PO 85.255.232.*** 2021-09-21 12:52
    Jest 500 plus jest zabawa. A co wszak suweren rządzi.
    • 79%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~obciach być za PO 46.204.48.*** 2021-09-21 14:03
      nie podszywaj się pode mnie, ja bym się nie poniżył do pisania takich bzdur, jestem ponad to
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 92.234.54.*** 2021-09-21 17:21
      Przestań pisać sam z sobą alkoholiku.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~RADOM to PiS ✈ 92.234.54.*** 2021-09-21 12:50
    Klubu 500+ szaleństw ciąg dalszy.
    • 85%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~rozpacz 178.235.191.*** 2021-09-21 10:54
    bo to taka moda... 110 na godz i lewym... bo kto może więcej???? nikt mi nie podskoczy. No i oczywiście kierowcy wyścigowych busów pędzący po 150 z murarzami w środku. Kiedyś to kierowca zawodowy w takim przedsiębiorstwie znał przepisy i wiedział jak jechać, dzisiaj szef albo zdzisiek uważa że jest na torze f1 i nikt mu nie wyprzedzi jego renaulataa...
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 46.204.84.*** 2021-09-21 11:44
      Bo liczy się czas i meeeetry....lecą metry leci kasa, resztę w dooopie
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 46.204.81.*** 2021-09-21 09:48
    nikt nie jechał prawym pasem??? Wszyscy zap ...li lewym??????
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |