Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:1 (zapis relacji)

Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:1
Bramki: Olszak 13' - Radecki 20'

90' Koniec meczu. Remis Radomiaka w Puławach 1:1.
90' Radecki uderzył, ale daleko od bramki.
90' Schodzi Michał Chrabąszcz, wchodzi Włodzimierz Puton
90' Sędzia doliczył 3 minuty.
90' dla Radeckiego. Będzie wolny dla Wisły
87' Była szansa po rożnym, ale piłka po uderzeniu Cupriaka minęła prawy słupek puławskiej bramki.
86' Schodzi Przemysław Śliwiński, wchodzi Krzysztof Ropski.
85'Schodzi Konrad Szczotka, w jego miejsce Adrian Popiołek.
83' dla Jędrzejczyka.
81' Odpowiedź gospodarzy. Ale Radomiak zacznie od autu.
79' Sulkowski prosto w bramkarza.
78' Radecki faulowany. Około 30 metrów do bramki.
76' Rożny dla Radomiaka. Była okazja, ale dobra interwencja bramkarza. Po chwili w kontrze na przedpolu interweniował Banasiak i piłka trafiła do Wisły. Jeden z zawodników uderzył do pustej bramki, ale nad poprzeczką.
73' dla Arkadiusza Maksymiuka, po chwili upomnienie dla Macieja Świdzikowskiego.
73'Kolejna zmiana schodzi Sebastian Głaz, w jego miejsce Patryk Słotwiński.
70'Schodzi Radosław Mikołajczak, w jego miejsce Kamil Cupriak.
70' Strzał Wisły. Banasiak na posterunku. Rożny dla gospodarzy.
69'Schodzi Tomasz Sedlewski, wchodzi Rafał Lisiecki.
67' Moment przewagi gospodarzy.
64' Kolejna szansa. Brągiel w pole karne. Radecki minął zawodnika i uderzył w okienko, ale piłka minimalnie ponad bramką.
63' Wasilewski znokautowany, ale sam wstał. Rożny dla Wisły, zakończony złym uderzeniem.
59' Schodzi Karol Kalita, wchodzi Szymon Wiejak.
58' Radomiak w ataku. "Zieloni" od kilku minut w okolicach pola karnego gospodarzy. Jednak nic z tego nie wyszło.
55' Dobra akcja Wisły. Na szczęście Zieloni wywalczyli piłkę.
53'  dla Michała Budzyńskiego za dyskusję z arbitrem.
51' Składna akcja Radomiaka. Dubeń dograł pod pole karne, odbita piłka wpadła pod nogi Mikołajczaka, a ten uderzył po koźle. Lekki strzał nie zaskoczył jednak bramkarza gospodarzy.
50' Świdzik wyjaśnia, a Wisła miała 100% akcję.
49' Radomiak zaczyna od ataków. Ale na razie nic z tego nie wynika.
46'Zaczynamy drugą połowę.

45' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Radomiak remisuje z Wisłą Puławy 1:1.
43' Radomiak z wolnego, ale wyraźnie przekombinowali.
40' Kolejna szansa dla gospodarzy. Złe wyjście Banasiaka i została pusta bramka. Na szczęście tylko rożny.
38' Było groźnie. Kalita uderzył w słupek. Potem piłka wróciła na boisko i odbiła się od pleców Banasiaka wychodząc na aut.
36' Tym razem uderzenie gospodarzy i dobry blok Sulkowskiego. Będzie rożny.
35' Radomiak w ataku, ale strata "Zielonych"
31' Atomowe uderzenie Chrabąszcza sprzed pola karnego. Niestety piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.
30' Spokojny atak Radomiaka. A tymczasem kibice już weszli. I zaczynają doping.
27' Kolejna szansa dla Radomiaka po rzucie wolnym. Ale piłka w rękach Penkovetsa.
25' Sulkowski z wolnego. Prostu w mur.
23' Brągiel na spalonym
21' Uderzenie Wisły sprzed pola karnego, ale piłka daleko od radomskiej bramki.
20' Szybka odpowiedź Radomiaka. Mocne uderzenie po ziemi Mateusza Radeckiego wpada do bramki.
18' Tymczasem na stadionie pojawili się kibice Radomiaka. Pojedynczo wchodzą do "klatki".
17' Wisła przeważa. Radomiak trochę bez pomysłu.
13' Gol dla Wisły Puławy. W roli głównej Mateusz Olszak, który mocnym strzałem pokonał Banasiaka.
9' Powoli Wisła przejmuje inicjatywę, ale Radomiak dobrze się broni.
7' Spokojna gra w środku pola. Radomiak przeważa.
5' Atak Wisły, ale ostatecznie piłka dla Radomiaka.
3' Radomiak w ataku. Rzut z autu na wysokości pola karnego.
1' Pierwsza akcja gospodarzy. Dogranie w pole karne i Radomiak wychodził z kontrą, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
1' Zaczynamy. Radomiak przy piłce.

Wisła Puławy: Penkovets - Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Duda, Głaz, Maksymiuk, Szczotka, Kalita, Sedlewski, Olszak

Radomiak Radom: Banasiak - Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Dubeń, Chrabąszcz, Radecki, Brągiel, Mikołajczak, Śliwiński

Wisła: Sobczak, Gusocenko, Kanarek, Lisiecki, Popiołek, Słotwiński, Wiejak

Radomiak: Szady, Cupriak, Gawron, Puton, Ropski, Wolski

17.55 Oba zespoły już gotowe za chwilę zaczynamy. Radomiak będzie mocno osłabiony. Na boisku nie zobaczymy m.in. Leandro Rossi, Davida Kwieka czy Kamila Kościelnego.
17.50 Rozgrzewka zakończona. Do początku spotkania zostało 10 minut.
17.45 Trybuny w Puławach leniwie się zapełniają. Na ten wyjazd szykowali się również kibice z Radomia, ale na razie nie dotarli na stadion, choć służby porządkowe są gotowe na ich przyjęcie. Czy kibice zostaną wpuszczeni? Zobaczymy
17.45 W Puławach piękna pogoda. Dobre warunki do gry w piłkę.
17.35 Ze stadionu w Puławach wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam Państwa na relację LIVE z meczu Wisła Puławy - Radomiaka Radom.