Warta Poznań - Radomiak Radom 1:1 (zapis relacji)

Warta Poznań - Radomiak Radom 1:1
Bramki: Białożyt 90+2' - Leandro (karny) 55'

KONIEC MECZU
90+2'  GOL DLA WARTY! Łukasz Białożyt bezpośrednio z rzutu wolnego pokonuje Adriana Szadego.

90+2' Faul Filipowicza na linii pola karnego, sporo zamieszania wśród defensorów Radomiaka w tej akcji. Wolny.
90+1' Sulkowski za faul przy linii bocznej
90' 6 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry
87' Bemba, który ucierpiał w starciu zmieniony przez Filipowicza
83' Radomiak próbuje wymienić kilka podań na połowie rywali, ta sztuka nie do końca się udaje, próbują swoich sił gospodarze, ale równie nieskutecznie
77' Dośrodkowanie z prawego skrzydła wprost na głowę Łukasza Białożyta. Dobry strzał z kilku metrów, ale równie dobrze ustawiony Szady łapie piłkę!
75' Mikołajczak za Stąporskiego
73' Groźnie pod bramką Szadego po kornerze. Strzał blokuje jednak Kamil Kościelny, po chwili również on wybija piłkę i Radomiak w kontrze... Stanisławski powstrzymany przez dwóch rywali.
71' Paweł Tarnowski za ostry faul na rywalu
69' Stuprocentowa okazja Mateusza Staporskiego. Krótkie podanie na prawą stronę, rozrzucenie akcji właśnie do niego. Piłka odskoczyła, Mateusz strzelił, ale bramkarz podniósł ręce na tyle wysoko, że szczęśliwie interweniował i wybił piłkę
68' Chinonso Agu w miejsce Leandro
67' Tarnowski do Stąporskiego na prawe skrzydło. Dośrodkowanie po ziemi w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji
66' Kwiek ukarany żółtym kartonikiem za faul przy linii bocznej
64' Szymon Stanisławski! Ładne przyjęcie i opanowanie futbolówki, po czym mocny strzał, ale dobrze ustawiony w bramce był Laskowski i wyłapał go
62' Radomiak przed moment w dziesiątkę. Ucierpiał w starciu o piłkę Mateusz Stąporski i jest opatrywany poza boiskiem
58' Łukasz Białożyt ponad murem... piłka ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza boisko. Ogromne szczęście Radomiaka!
57' Faulowany przez Kamila Kościelnego jeden z rywali. Groźny rzut wolny kilka metrów od linii pola karnego
56' Stanisławski za Brągiela
55'  GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Faulowany w polu karnym był Leandro. Rywal nie trafił wślizgiem w piłkę i jedenastkę na gola zamienił sam poszkodowany. Pewny strzał w środek bramki.
52' Karny dla Radomiaka!
51' Groźna akcja Warty. Strzela Michał Ciarkowski, pewne uderzenie, w światło bramki... ale trafia po drodze w Mateusza Brozia. Odbitą piłkę w górze łapie spokojnie Szady
50' Ostro teraz Tarnowski walczył o futbolówkę z Kielibą. Zdaniem sędziów faulowany zawodnik gospodarzy na własnej połowie
48' Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego... Uderzał z sytuacyjnej piłki Tomasz Dejewski, minimalnie obok słupka Adriana Szadego
46' Mateusz Stąporski przechwytuje piłkę w okolicy środka boiska. Szybkie podanie do Leandro, ten oddaje piłkę Stąporskiemu, który wbiega w pole karne. Minął leżącego bramkarza, ale był już na tyle daleko, że próba wycofania piłki do kolegów nie powiodła się
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

44' Mocne dośrodkowanie z lewej strony Warty Poznań, ale piłka opuszcza boisko i od bramki zacznie Adrian Szady
43' Brągiel do Tarnowskiego z pierwszej piłki, podobnie "Taran" w kierunku Leandro, ale piłka poza boiskiem w okolicy środka
40' Leo dryblował w prawym narożniku boiska, ale gospodarzom udało się odebrać mu piłkę po podwojeniu
39' Stąporski wywalczył kolejny rzut rożny. Kwiek daleko z kornera, ale wprost w obrońcę gospodarzy - piłka wybita
37' Sulkowski z rożnego. Leo zgrywa do Kwieka, ale ten mija się z piłką przed polem karnym
36' David Kwiek z rzutu wolnego z okolicy linii bocznej na wysokości pola karnego... Mocny, zaskakujący strzał, ale poradził sobie Tomasz Laskowski w bramce
35' Proste do złapania dośrodkowanie wprost w ręce Adriana Szadego. Warta próbuje, ale bardzo nieskutecznie.
33' Z lewego skrzydła podanie do Michała Cywińskiego, ale radzą sobie obrońcy Radomiaka, konkretnie Kamil Kościelny
30' Po kilku minutach walki o piłkę na połowie Warty, gra przenosi się na połowę Radomiaka
25' Dobra centra w pole karne do wbiegającego Leandro, ale Laskowski czujnie, interwencja jedną ręką wystarcza, by oddalić zagrożenie
23' Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Mateusza Stąporskiego - kilka metrów od bramki ten strzał
21' Najpierw szarżował lewym skrzydłem Brągiel, później Leandro - obie te akcje "skasowane"
19' Bemba wypuścił Kościelnego do ataku, ten podaje do Brągiela ustawionego naprzeciwko bramki poznaniaków... złe przyjęcie, odskoczyła piłka i łapie Laskowski
17' Teraz Warta Poznań w natarciu prawą stroną boiska. Nie mogą od kilku minut wyjść na dobre z własnej połowy piłkarze Radomiaka
15' Dominik Chromiński indywidualnie... zakręcił obrońcami Radomiaka, wyszedł sam na sam z Szadym i z bliska strzelił zewnętrzną częścią stopy, ale szczęśliwie wybija poza boisko golkiper gości
14' Błąd defensywy Radomiaka. Przeszło dośrodkowanie ponad głowami defensorów, na szczęście Mateusz Broź nie zorientował się, że piłka spada wprost na niego
13' Zablokowane dośrodkowanie Mateusza Stąporskiego z prawego skrzydła, daleko do przodu wybijają gospodarze
11' Leandro walczył przy linii końcowej, upadł, ale sędzia orzekł, że nie było tam faulu i mamy rzut rożny
10'  Sulkowski po linii do Dariusza Brągiela, akcja lewą stroną, jednak odgwizdany spalony
6' Na stadionie w Poznaniu słychać tylko kibiców Radomiaka, którzy skandują dobrze znane: "Jesteśmy zawsze tam..."
5' Cztery minuty gry już za nami, sporo podań w środku pola, żadna z ekip nie stworzyła jak dotąd zagrożenia
17:01 od środka rozpoczęli radomianie
_____________________________________________

Warta:
T.Laskowski - Chromiński, Kiełb, Dejewski, Fiedosewicz, A.Laskowski, Białożyt, Cywiński, Goździk, Ciarkowski, Broź

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Bemba, Kwiek, Tarnowski, Brągiel, Leandro, Stąporski

16:50 Dzień dobry! Na relację live ze spotkania 30 kolejki piłkarskiej II ligi pomiędzy Wartą Poznań a Radomiakiem Radom zaprasza Karolina Kołtuniak. Powyżej prezentujemy składy, w jakich zaprezentują się obie ekipy.