Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3 (zapis relacji LIVE)

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3

Bramki: Zaradny 75' - Rossi 51', Cupriak 73', Rolinc 80'

90'+5 Koniec spotkania! Radomiak wygrywa w Tarnobrzegu 3:1!!!
90'+4 Jabłoński faulowany w okolicach pola karnego Siarki.
90'+4 Rolinc na spalonym.
90'+3 W odpowiedzi Broź, ale Gostomski pewnie.
90'+2 Filipowicz chciał efektownie minąć obrońcę, ale stracił piłkę.
90' Sędzia dolicza pięć minut.
89' Jak to nie wpadło! Kubowicz nie trafia do pustej bramki. Znowu pogubił się Gostomski.
89' Niepewnie Gostomski. Rożny dla Siarki.
88' Rolinc w pole karne, a tam padł Filipowicz, ale nie ma karnego.
85' Ostatnia zmiana w Siarce. Schodzi Grzegorz Płatek, wchodzi Mateusz Wawrylak.
85' Dobra okazja Siarki. Jednak Grzesik nie trafił w światło bramki.
84' Będzie wolny dla Siarki. Ok. 40 metrów do bramki.
82' Grudniewski faulował w ataku.
80'  GOLLL!!! Jakub Rolinc zdobywa gola w debiucie! Bemba odzyskał piłkę i podał do czeskiego napastnika, a ten uderzył z narożnika pola karnego i pokonał Dybowskiego! Radomiak 3 Siarka 1.
79' Zablokowana akcja Radomiaka. Szkoda bo była to dogodna okazja do zdobycia gola.
77' Kolejna akcja Siarki. Radomiak musi się bronić.
75' Błyskawiczna odpowiedź Siarki. Błąd Gostomskiego. Nasz bramkarz minął się z piłką, a głową do pustej bramki skierował ją Konrad Zaradny. Radomiak 2 Siarka 1.
74' Schodzi Kamil Cupriak, wchodzi Maciej Filipowicz.
73' Gol dla Radomiaka! Fatalny błąd Raduljego. Piłka pod nogami Kamila Cupriaka i nasz zawodnik podwyższa wynik na 2:0!!!
72' Kiks Świdzikowskiego. Broź dostał piłkę w polu karnym i strzelił...wprost w Gostomskiego.
71' Schodzi Mateusz Czyżycki, wchodzi Dawid Witkowski
71'Schodzi Leandro Rossi, wchodzi Dawid Jabłoński.
70' Kolejna akcja Radomiaka, ale tym razem złe zagranie Cupriaka.
68' Cupriak do wbiegającego Mazana! Nasz zawodnik huknął z 14 metra! Wprost w poprzeczkę!
67' Mazan wychodził z kontra i podał do Leandro. Niestety Brazylijczyk na spalonym.
66' Schodzi Simon Colina, wchodzi Jakub Rolinc. To debiut tego zawodnika.
65' Mazan faulem zatrzymał akcję Siarki. dla naszego zawodnika.
64' Leandro na spalonym.
63' Centra Brozia i dobry strzał Zaradnego. Rożny dla Siarki. Słupek po strzale Witasika! Ale wcześniej odgwizdany faul.
62' Schodzi Krzysztof Ropski, wchodzi Konrad Zaradny
61' Piłka w siatce po strzale Mazana, ale gol nie uznany bo przed zagraniem do Mazana piłka opuściła plac gry.
60' Rożny dla Radomiaka. Dobra centra Coliny, ale Grzesik wybija na aut.
60' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Dariusz Brągiel, wchodzi Peter Mazan.
59' Broź pada w radomskim polu karny, ale faulu nie było.
58' Strzał Macieja Świdzikowskiego, ale obok bramki Siarki.
57' Brągiel faulowany na skrzydle.
56' Colina z wolnego, ale obok bramki.
54'  Czerwona kartka dla Konrada Stępnia! Kapitan Siarki zatrzymał Leo i dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Siarka będzie grała w osłabieniu!
54' Schodzi Mateusz Janeczko, wchodzi Kamil Radulj.
53' Broź pada w polu karny! Sędzia nie odgwizdał karnego i słusznie.
52' Siarka w odpowiedzi. Strzał Grzesika i dobra interwencja Gostomskiego!
51' GOLLL dla Radomiaka! Leo! Zespołowa kontra Radomiaka. Bemba do Coliny, ten dokładnie na skrzydło do Cupriaka. A nasz skrzydłowy do Leo. Brazylijczyk musiał tylko dostawić nogę! Radomiak 1 Siarka 0.
49' Płatek przedarł się przed radomskim polem karnym i uderzył z dystansu. Na szczęście nad bramką.
*Świdzikowski wraca do gry.
47' Trwa oblężenie Siarki. Uderzał Stępień, ale kapitalna interwencja Gostomskiego. Ciągle 0:0.
47' Nie pewna interwencja Gostomskiego, ale Cupriak wybija z radomskiego pola karnego.
46' Ucierpiał Maciej Świdzikowski. Nasz kapitan ucierpiał podczas jednej z interwencji.
46' Wracamy do gry.

45'+2 Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Siarka Tarnobrzeg remisuje z Radomiakiem Radom 0:0.
45'+2 Tym razem rożny dla Siarki.
45' Kolejny rożny dla Radomiaka. Stępień wybija.
44' Dobra wrzutka Coliny, ale obrona Siarki wybija.
43' Uderzenie z dystansu. Spróbował Brągiel, będzie rożny.
41' Grudniewski faulował przy odbierze piłki. Ok. 40 metrów do radomskiej bramki.
38' Janeczko odnalazł się w radomskim polu karny, ale dobra interwencja Klabnika. Tylko rożny dla Siarki.
37' Colina prostopadle do Cupriaka, ale nasz skrzydłowy się nie zorientował. Dybowski wyłapał tę piłkę.
36' Kontra Leo zatrzymana faulem. dla Konrada Stępnia.
34' Bemba w pole karne, ale Stępień uprzedził Cupriaka. Po chwili w "16" odnalazł się Leandro, ale uderzył niecelnie.
32' Dobra akcja Radomiaka. Wrzutka do Leo, a ten zgrał głową do nabiegającego w pole karne Bemby. Uderzenie naszego pomocnika zostało zablokowane. Szkoda, bo była to dobra okazja do zdobycia gola.
30' Przerwa na uzupełnienie płynów. Dziś w Tarnobrzegu gorąco, wyraźnie powyżej 30 stopni.
30' Ropski uderzył z dystansu, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.
29' Nieudane zagranie Simona Coliny. Siarka zaczyna od rzutu z autu.
28' W jednym ze starć ucierpiał Adam Wolak.
25' Janeczko przewraca się w radomskim polu karnym. Na szczęście sędzia nie dopatrzył się faulu Michała Grudniewskiego.
23' Brągiel wrzucał w pole karne. Sprytne zagranie skrzydłowego, ale niestety wprost w ręce Dybowskiego.
23' Piotr Witasik ukarany za faul na Leandro.
22' Prostopadła piłka do Cupriaka od Brągiela. Jednak bramkarz Siarki miał do piłki najbliżej.
20' Jakubik wychodził z kontrą i dał się sfaulować. Dobre zagranie naszego obrońcy.
17' Dośrodkowanie Siarki. Najwyżej do piłki wyskoczył Jakubik. Nasz obrońca wyjaśnił sytuację.
15' Ofensywna akcja Siarki. Płatek wyszedł na aut.
11' Brągiel próbował indywidualnej akcji, ale stracił piłkę. W odpowiedzi kontra Siarki, którą powstrzymał Maciej Świdzikowski.
10' Leandro zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale jego uderzenie pozostawia wiele do życzenia.
8' Bemba przejął piłkę i dał się sfaulować ok. 35 metrów od bramki Siarki.
7' Jeden z zawodników Siarki zagrał ręką. Gostomski zaczyna z własnego pola karnego.
6' Cupriak na spalonym
5' Oba zespoły rozpoczęły w spokojnym tempie.
1'Radomiak zaczyna od środka.

17.55 W pierwszej kolejce oba zespoły wygrały swoje spotkania po 1:0. Radomiak wygrał u siebie z Garbarnią Kraków, a Siarka pokonała na wyjeździe Wisłę Puławy. W tabeli obie ekipy plasują się na szóstej lokacie.

17.45 Natomiast w drużynie Siarki Tarnobrzeg zagra dziś Krzysztof Ropski, który w przeszłości reprezentował barwy Radomiak Radom.

17.40 W wyjściowym składzie Radomiaka doszło do dwóch zmian w porównaniu do pojedynku z Garbarnią Kraków. Od pierwszych minut na placu gry zameldują się Michał Grudniewski i Adam Wolak, a na ławce rezerwowych znaleźli się Adrian Gapczyński i Szymon Stanisławski.

17.30 Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 2. kolejki II ligi, w którym Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek pojedynku o godz. 18.

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Mateusz Janeczko, Krzysztof Ropski, Konrad Stępień, Mateusz Broź, Jan Grzesik, Mateusz Czyżycki, Grzegorz Płatek, Michał Dawidowicz, Dawid Kubowicz, Piotr Witasik

Radomiak Radom: Hubert Gostomski - Michał Grudniewski, Maciej Świdzikowski, Martin Klabnik, Damian Jakubik, Dariusz Brągiel, Adam Wolak, Simon Colina, Matthieu Bemba, Kamil Cupriak, Leandro Rossi

Siarka: Kamil Beszczyński, Konrad Zaradny, Mateusz Wawrylak, Kamil Radulj, Jakub Księżniakiewicz, Jakub Barteczko, Dawid Witkowski

Radomiak: Filip Adamczyk, Adrian Gapczyński, Peter Mazan, Dawid Jabłoński, Maciej Filipowicz, Szymon Stanisławski, Jakub Rolinc