Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak zmierzy się z liderem

Radomiak zmierzy się z liderem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sobotę (15 sierpień) Radomiak podejmował będzie na swoim stadionie lidera rozgrywek II ligi - Unię Tarnów. W spotkaniu nie weźmie udziału najlepszy strzelec radomian Marcin Figiel (4 trafienia) oraz Marek Kaliszewski i bramkarz Władysław Siamin.

Unia spisuje się bardzo dobry. Popularne "Jaskółki" w 6 kolejkach zdobyli 13 punktów i prowadzą w tabeli. Tarnowianie co prawda bezbramkowo zremisowali w ostatnim spotkaniu ze Zniczem Pruszków, ale w spotkaniu nie grało kilku kontuzjowanych piłkarzy i m.in. Łukasz Popiela - najlepszy strzelec zespołu. W konfrontacji z Radomiakiem trener Unii Tomasz Kijowski, będzie miał już jednak do do dyspozycji Popiela, który wrócił po pauzie za kartki.

Radomiak po udanym starcie w II lidze nieco podupadł, przegrywając w Rzeszowie 0:5, bezbramkowo remisując z Siarką w Radomiu i ponosząc porażkę pod Wawelem z Garbarnią 1:2. Takie wyniki spowodowały, że Zieloni spadli z fotelu lidera na 7 miejsce w tabeli. Jednak gra Radomiaka nie wygląda wcale tak źle, w Krakowie radomianie stracili 2 bramki w doliczonym czasie gry I połowy w dość głupi sposób, ale to oni przeważali przez większość spotkania. Jak będzie w sobotę? Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć tego spotkania na żywo, przygotowaliśmy Relację Live

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomiak Radom - Unia Tarnów sobota 15 wrzesień godz. 16.30 - Struga 63

Relacja Live na cozadzien.pl - od 16.15

Historia spotkań Radomiak - Unia Tarnów

Sezon 1994/5 - II liga (obecna I)
Radomiak - Unia 2 - 0 (2-0)
Unia - Radomiak 1 - 0 (1-0)

Sezon 1989/90 - III liga (obecna II)
Unia - Radomiak 0 - 1 (0-0)
Radomiak - Unia 2 - 0 (1-0)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Sezon 1972/3 - III liga (obecna II)
Radomiak - Unia 0 - 1 (0-0)
Unia - Radomiak 0 - 0

Tabela II ligi wschodniej

1.Unia TarnówUnia Tarnów641111713
2.Wisła PuławyWisła Puławy63218511
3.Resovia RzeszówResovia Rzeszów631210310
4.Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice631211810
5.Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz62409610
6.Olimpia ElblągOlimpia Elbląg62405210
7.Radomiak RadomRadomiak Radom63129910
8.Stal RzeszówStal Rzeszów6222758
9.Concordia ElblągConcordia Elbląg6222758
10.Znicz PruszkówZnicz Pruszków6222338
11.Wisła PłockWisła Płock6213777
12.Wigry SuwałkiWigry Suwałki6213677
13.Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg6141347
14.Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków6213697
15.Pogoń SiedlcePogoń Siedlce6123475
16.Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola6123395
17.Motor LublinMotor Lublin6042484
18.Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki61145144
















J P tabela: radomiak.com.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy