Radomiak zaprezentuje się na fontannach

Radomiak zaprezentuje się na fontannach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższy czwartek (7 sierpnia), dwa dni przed inauguracją rozgrywek trzeciej ligi na fontannach odbędzie się prezentacja drużyny Radomiaka na nowy sezon.

O godzinie 17:30 rozpocznie się festyn, którego głównym punktem będzie prezentacja drużyny Radomiaka na nowy sezon. - Będzie się działo! - zapewnia oficjalna strona klubu, radomiak.pl

Sama prezentacja rozpocznie się o nieprzypadkowej godzinie 19:10, która symbolizuje rok powstania klubu. Wcześniej, już od godziny 17:30 u zbiegu ulic Żeromskiego i Focha, na terenie fontann odbywać się będzie festyn podczas którego będzie można wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami czy zaopatrzyć się w klubowe gadżety.

- Tego wieczoru nikt przy fontannach nie powinien się nudzić, dlatego zapraszamy wszystkich sympatyków Radomiaka, tych najmłodszych z rodzicami i tych trochę starszych. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Wejdźmy z optymizmem w nowy sezon, pokażmy jak się bawi Radomiak! - zachęca klubowa witryna.

MN / radomiak.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/radomiak/fontanny_22.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96