Radomiak - Raków 1:0 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Raków Częstochowa 1:0
(90' K. Puton)

KONIEC MECZU

90+3' sędzia kończy to spotkanie. Gola na wagę zwycięstwa zdobywa w 90 minucie Krystian Puton!
90+1' Wysokie dośrodkowanie gości, ale piłkę pewnie łapie Szady
90' GOL DLA RADOMIAKAAAA!!!!! Zamieszanie w polu karnym rywali. Przytomnie Krystian Puton po podaniu-strzale od Radeckiego. Można powiedzieć, że wpakowali piłkę do bramki piłkarze Radomiaka!
89' Radecki uderza z 20 metrów, niepilnowany po podaniu od Kwieka
86' najlepsza akcja tego meczu! Radecki sam na sam z Mielcarzem, podawał Kwiek. Mateuszowi zabrakło pół metra, uprzedził go bramkarz i wyjął piłkę spod nóg
83' Krystian Puton zmienia Radosława Mikołajczaka (Radomiak)
81'żółtym kartonikiem ukarany Kwiek za ostry wślizg
81' Okińczyc poza boiskiem, w jego miejsce Mizgała (Raków)
80' strzał Cupriaka z 16-tu metrów, po rykoszecie od obrońców bez zagrożenia
79' doskonała interwencja Adriana Szadego! Wyciągnął się jak struna i wyjął piłkę zmierzającą tuż pod poprzeczkę. Strzelał Sabiłło z bliskiej odległości
77' Krzysztof Ropski schodzi z boiska. W jego miejsce Kamil Cupriak (Radomiak)
75' Mikołajczak wbiegał w pole karne, strzela z narożnika, ale wysoko ponad bramką. Jedna z lepszych okazji Radomiaka
74' Radecki strzela z 25 metrów po ziemi, zbyt prosto, piłka pod nogami obrońcy
72' Figiel z wolnego w mur, dobijał jego kolega, ale prosto w nogi Grudniewskiego
69' Sabiłło za Górę (Raków)
69' Kwiek delikatnie odegrał do Mikołajczaka na 25 metrze. Ten zaskoczony uderzał, obok bramki
68' Ropski uderzał pod murem. Strzał celny, ale czujnie bramkarz
67' po rzucie rożnym faulowany na wysokości 20 metrów Mikołajczak
64' Mikołajczak dobrze ustawiony na prawej stronie, ale nie było z kim grać. Rozegrał do środka, ale zmuszeni byli cofnąć akcję gospodarze
62' Wolski wyprzedził rywala w pojedynku biegowym, dotarł do szesnastki i podawał do Kwieka w środku - podanie zbyt lekkkie...
61' Carlos dos Santos ukarany przez sędziego
60' Mikołajczak z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką Mielcarza
57' pierwsza zmiana: Dos Santos za Warchoła (Raków)
55' świetnie teraz w obronie zachował się Kamil Kościelny. Walczył do końca
54' szansa dla Rakowa! Po wolnym z bramki Wyszedł Szady, ale nie sięgnął piłki. Piłka wybita dwukrotnie z linii bramkowej! Nie wpadła!
52' Kwiek prostopadle po ziemi do Radeckiego, tuż przed pole karne, ale w porę dołożył nogę obrońca
49' Mikołajczak szarżował lewym skrzydłem, wyłożył piłkę na wysokości pola karnego do Wolskiego. Ten uderza mocno, ale broni bramkarz. Do piłki dopadł jeszcze Kwiek
46' bez zmian po pierwszej połowie
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

45' dośrodkowanie Grudniewskiego z rzutu wolnego wysoko, ale prosto w ręce bramkarza
43'żółta kartka dla kapitana gości, Adriana Klepczyńskiego
41' kolejny spalony po stronie Rakowa
40' po rzucie rożnym dośrodkowywał Sulkowski na piąty metr, mało brakowało...
38' Radecki przebiegł z piłką pół boiska, minął jednego rywala tuż przy linii pola karnego, ale drugi zabrał mu piłkę i akcja gości
36' uderzał Dawid Kamiński z 25 metrów, prosto w nogi Sulkowskiego
34' Sulkowski ładnie uwolnił się na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie wprost na głowę obrońców
31' ponownie Krzysztof Ropski z 15 metrów po ziemi. Tuż obok bramki...
30' z rożnego bez zagrożenia. Potem Radomiak przy piłce. Odwrócił się momentalnie Ropski i strzelił, ale bramkarz bez problemu.
29' dobra akcja Radomiaka. Piłka do wbiegającego z narożnika pola karnego Mikołajczaka. Ten przyjmuje na klatkę piersiową i strzela... w nogi rywala. Mamy rożnego
27' Kibice Radomiaka rozciągnęli ogromny transparent przykrywający całą trybunę. A tymczasem ukarany żółtą kartką Grzegorz Rogala.
25' gramy teraz w środku pola. Radomiak stwarza sobie sytuacje, ale brakuje porozumienia i wykończenia. Kibice nie ustają w dopingu
23' Kwiek dostał świetne podanie z własnej polowy, przełożył dwa razy i... został zablokowany na linii 16-tki
20' Ropski wbiegł w pole karne, mając przed sobą jednego obrońcę i niepotrzebnie przekładał piłkę na prawą nogę, świetna sytuacja Radomiaka... ale strzał zablokowany
18' na spalonym złapany teraz Wojciech Okińczyc. Nie było zagrożenia pod bramką Adriana Szadego
15' świetna kontra gospodarzy. Mikołajczak wypuścił Wolskiego, ale zatrzymali akcję goście, źle przyjmował Paweł
13' zderzyli się teraz w polu karnym Mikołajczak i Góra. Rożny dla częstochowian - daleko wybijają defejsorzy Radomiaka
12' rożny dla Rakowa. Wybija głową Kościelny
10' Mikołajczak wymusił faul na 20 metrze! Okazja dla Radomiaka. Mocny i celny strzał Sulkowskiego, ale bramkarz dobrze ustawiony
9' na spalonym teraz Grzegorz Rogala który biegł lewym skrzydłem
8' zbyt krótkie wybicie Szadego z piątki, było groźnie, ale czujnie podwoili wychodzącego do piłki rywala Świdzikowski i Kościelny. Raków jednak przy piłce
7' pierwsza akcja gości kończy się tuż za linią środkową, piłka wychodzi na aut
5' szarżował prawym skrzydłem Mikołajczak, uderzył z ostrego kąta, ale w ręce bramkarza
4' faulowany Paweł Wolski, rzut wolny z tego samego miejsca. Sulkowski w pole karne, ale bez zagrożenia. Żółta kartka jeszcze dla Radeckiego.
2' dośrodkowywał Sulkowski, dobrze uderzał głową Kamil Kościelny, ale minimalnie nad bramką
1' dobrze odwracał się Mateusz Radecki, mamy rzut wolny.

15:00 -  zaczynamy! Goście przy piłce.

14:59 - Radomiak w tradycyjnych zielonych koszulkach z białymi spodenkami. Na czerwono-niebiesko goście z Częstochowy.

14:57 - piłkarze obydwu ekip w asyście sędziów wychodzą na murawę. Witani są gromkimi owacjami kibiców.

14:54 - sędziami dzisiejszego spotkania są panowie Kornel Paszkiewicz, Jacek Tokarski i Michał Hnatkiewicz. Wszyscy reprezentują Wydział Sędziowski Wrocław.

14:50 - jesteśmy już na Stadionie Miejskim przy ul. Narutowicza. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania otwierającego wiosenne zmagania Radomiaka na boiskach II ligi. Dziś rywalem Zielonych jest Raków Częstochowa.