Radomiak Radomiak - Rozwój Katowice 4:1 (zapis relacja LIVE)

Radomiak Radom - Rozwój Katowice 4:1
Bramki: Filipowicz 38', Świdzikowski 48', Leandro 58', Cupriak 67' - Płonka 50'

90+3' KONIEC! Sebastian Zalewski zagwizdał po raz ostatni i Radomiak może cieszyć się z pozycji lidera II ligi! Radomiak - Rozwój 4:1!
90' Arbiter doliczył 3 minuty do drugiej części spotkania.
90' Będzie rzut wolny dla Rozwoju, z lewej strony boiska.
88' Temperatura spotkania znacznie opadła. Widać, że Radomiak pewny zwycięstwa chce oszczędzić jak najwięcej sił.
83' Jabłoński "zatańczył" z obrońcami rywali na prawej flance, ale po zejściu do środka oddał niecelny strzał.
80' Rzut rożny dla Radomian.
79' Świetna akcja Radomiaka. Stanisławski na prawym skrzydle podawał do Jakubika, ale świetnie zachował się bramkarz Rozwoju.
77' Ostatnia zmiana w drużynie Radomiaka. Boisko opuszcza Maciej Filipowicz, zdobywca pierwszej bramki. W jego miejsce na placu gry melduje się Patryk Winsztal.
74' Zmiana również u "Zielonych". Boisko opuścił Simon Colina, a na placu gry zastąpił go Szymon Stanisławski.
74' Zmiana w drużynie przyjezdnej. Na boisku pojawi się Barwiński, który zmienił Płonkę.
71' Zmiana w Radomiaku. Boisko opuści Cupriak, którego zastąpi Jabłoński.
70' Rolinc z przewrotki, ale pewnie broni bramkarz gości.
68' Ostatnia zmiana w drużynie przyjezdnych. Na boisku pojawił się Lazar, który zmienił Jaroszka.
67' GOOOLLL! Radomiak - Rozwój 4:1! Cupriak zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym.
65' Zmiana u "Zielonych". Boisko opuszcza strzelca bramki Leandro, a wjego miejsce na placu gry melduje się Jakub Rolinc, który zadebiutuje przed radomską publicznością.
64' Zmiana w drużynie Rozwoju. Schodzi Bętkowski, wchodzi Szołtys.
61' Zmiana w drużynie Rozwoju. Na placu gry pojawił się Kacper Tabiś, który zmienił Kamila Łączka.
58' GOOOOL! Leandro pewnym strzałem w prawy róg pokonuje bramkarza gości! 3-1 dla Radomiaka.
57' Rzut karny dla Radomiaka! Świetna akcja Leo z prawej strony, zejście do środka i piłkarz Radomiaka faulowany w polu karnym.
56' Rzut rożny dla "Zielonych".
50' Gol dla Rozwoju. Zawodnicy Radomiaka pozwolili katowiczanom na swobodne przejscie do bramki i kopnięcie jej do pustej bramki, ponieważ bramka dla Radomiaka padła przez przypadek przy oddawaniu piłki. Bramkę zdobył Michał Płonka.
48' GOOOOOOOOOOL!!! Maciej Świdzikowski chciał oddać piłkę zawodnikom Rozwoju, a ta przelobowała bramkarza.
47' Dośrodkowanie Marcina Kowalskiego jednak Gostomski pewnie chwyta piłkę.
46' Wracamy do gry po przerwie. Drugą część spotkania rozpoczęli piłkarze Radomiaka.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak Radom prowadzi 1:0. Gola dla "Zielonych" zdobył Maciej Filipowicz.
45' Sędzia doliczył dwie minuty.
41' Zamieszanie w polu karnym. Leo uderzał na dwa razy, ale przy drugiej próbie wprost w bramkarza.
40' Cupriak szaleje na skrzydle. Nasz zawodnik dał się sfaulować, będzie okazja na dośrodkowanie.
38'  GOLLLL!!! Radomiak prowadzi z Rozwojem! Strzelcem gola Maciej Filipowicz. Cupriak dośrodkował z lewego skrzydła, a nasz młodzieżowiec ze spokojem pokonał bramkarza z Katowic.
37' Mazan spróbował z dystansu. Jednak jego strzał po ziemi wprost w bramkarza z Katowic.
35' Jak Filipowicz tego nie trafił! Piękne podanie Mazana na wolne pole, a Filipowicz dał się zablokować.
32' Groźna akcja Rozwoju. Błąd w defensywie Michała Grudniewskiego i Przemysław Mońka znalazł się sam na sam z radomskim bramkarze. Na szczęście Hubert Gostomski stanął na wysokości zadania.,
30'Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.
29' Piękne podanie Bemby na skrzydło do Cupriaka. Nasz skrzydłowy wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta! Piłka wylądowała na poprzeczce.
28' dla Simona Coliny.
26' Kolejna próba Leo. Brazylijczyk samolubnie. Szkoda mógł podać do lepiej ustawionych kolegów.
24' Pierwsza akcja Rozwoju. Uderzenie Marchewki minimalnie obok słupka.
22' Kolejna dobra akcja Radomiaka. Dogranie do Filipowicza, ale piłka do niego nie dotarła.
20' Leo z dystansu. Minimalnie nad poprzeczką.
19' Jakubik uderzył z dystansu, ale trochę na alibi.
15' Zespołowa akcja Radomiaka. Colina zagrał na wolne pole do Cupriaka, a ten z pierwszej piłki dograł w pole karne. Leo dopadł do piłki, ale w bramkę nie trafił.
12' Leo poczarował na skrzydle i podał w pole karne do Macieja Filipowicza. Nasz zawodnik spróbował uderzył z przewrotki. Niestety zbyt lekko i bramkarz z Katowic obronił bez problemu.
11' Grudniewski faulem zatrzymał Paszka.
8' dla Daniela Paszka.
7' Damian Jakubik zablokował napastnika z Katowic. Gostomski zaczyna od bramki.
6' Mazan po ziemi, ale prosto w mur.
5' Cupriak brutalnie potraktowany tuż przed polem karnym. dla Bartosza Jaroszka.
3' Filipowicz faulowany z prawej strony. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie.
1'Rozwój zaczyna.

18.25 Rozgrzewka zakończona. Za chwilę początek spotkania.

18.15 W zeszłym sezonie w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami lepiej zaprezentowali się piłkarze z Katowic. Na Śląsku padł bezbramkowym remis, a w Radomiu wygrał Rozwój 1:0.

18.10 Przed tym spotkaniem Radomiak Radom zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach "Zieloni" pokonali Garbarnię Kraków 1:0 i Siarkę Tarnobrzeg 3:1. Natomiast Rozwój na inaugurację przegrał z Wartą Poznań 1:3, a następnie pokonał Wartę Poznań 2:0. Takie wyniki dają im ósme miejsce w ligowym zestawieniu.

18.00 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu 3. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Rozwojem Katowice. Początek spotkania o godz. 18.30

Radomiak Radom : Hubert Gostomski - Damian Jakubik, Martin Klabnik, Maciej Świdzikowski, Michał Grudniewski, Kamil Cupriak, Matthieu Bemba, Simon Colina, Peter Mazan, Leandro Rossi, Maciej Filipowicz

Rozwój Katowice: Bartosz Golik - Michał Czekaj, Michał Szeliga, Kamil Łączka, Michał Płonka, Kamil Bętkowski, Bartosz Marchewka, Bartosz Jaroszek, Marcin Kowalski, Przemysław Mońka, Daniel Paszek

Radomiak: Filip Adamczyk, Adrian Gapczyński, Szymon Stanisławski, Patryk Winsztal, Jakub Rolinc, Dariusz Brągiel, Dawid Jabłoński

Rozwój: Bartosz Soliński, Kacper Tabiś, Przemysław Gałecki, Daniel Kamiński, Oliver Lazar, Paweł Szołtys, Piotr Barwiński