Radomiak Radom - Włókniarz Zelów (Zapis relacji live)

Już dziś przed nami 25 kolejka III ligi, grupy Łódzko - Mazowieckiej. Po raz trzeci z rzędu Radomiak przed własną publicznością będzie walczyć o kolejny komplet punktów. Podopieczni Armina Tomali, podejmować będą walczącą o utrzymanie w lidze drużynę, Włókniarza Zelów. Radomianie by utrzymać fotel lidera na pewno to spotkanie muszą wygrać, natomiast Włókniarz, by spać spokojnie musi zdobyć jakikolwiek punkt, który na stadionie Radomiaka na pewno będzie ogromnym sukcesem i niespodzianką.

Radomiak Radom   2:0    Włókniarz Zełów
                                                        Figiel 32'
                                                 Tarnowski 66'
                                         Radomiak Radom                     Włókniarz Zelów

Radomiak: Skowron - Kaliszewski, Ojikutu, Świdzikowski, Wójcik, Tarnowski, Wlazło, Figiel, Charzewski, Wnuk, Leandro

Włókniarz: Wiśniewski P. - Bendkowski, Jędrychowski, Stasiak, Noga, Dymek, Boczkiewicza, Gawroński, Potocki, Wiśniewski S., Obi

93' KONIEC MECZU. Radomiak umacnia się na fotelu lidera!
91' Matyga w sytuacji sam na sam.. nie trafia w piłkę...
90' Sędzia dolicza 3 minuty
86' Rzut rożny dla gości - piłka po strzale Zelowian wybita z linii pola karnego!
85' Zmiana w Radomiaku. Za Tarnowskiego kolejny debiutant Paweł Matyga
84' Tarnowski do Putona - nie sięga piłki!
81' Wójcik ! Minimalnie obok bramki!
78' Tarnowski z rzutu rożnego - Radecki uderza głową nad poprzeczką..
76' Leandro opuszcza murawę a w jego miejsce debiutant Rafał Gil!
74' Zmiana w drużynie gości Milk za Boczkiewicza i kolejna przerwa techniczna. Milk dostaje żółta kartę za złą zmianę z zawodnikiem.
73' Leandro jak na tacy wykłada piłkę do Kaliszewskiego... uderza tuż obok słupka - jęk zawodu na trybunach
70' Bardzo groźny faul Pałyskiego na Maćku Świdzikowskim... żółta kartka dla zawodnika Włókniarza
67' Zakończyło się spotkanie MKS-u Kutno z Bronią Radom. Wynik końcowy 0:0
66' Wójcik w pole karne - piłka wybita pod nogi Tarnowskiego który ze zwoleja uderza lewą nogą!! GOL! GOL!  CO ZA BRAMKA!

65' Noga dostaje żółtą kartkę na faul na Tarnowskim - rzut wolny dla Radomiaka
62' Żółta kartka dla Pawła Tarnowskiego za dyskusje z sędzią
59' Figiel zza pola karnego... daleko od bramki. Jednak trafia w radiowóz policyjny dzięki czemu dostał ogromne brawa od kibiców Radomiaka
57' Zmiana w Radomiaku: Mateusz Radecki za Piotra Charzewskiego
56' Puton w polu karnym wykłada piłkę Rossiemu Leandro, jednak jej nie sięga. Akcję zamykał Tarnowski jednak jego strzał pewnie łapie Wiśniewski
54' Zmiana we Włokniarzu - Zając za Potockiego
51' Rzut rożny dla gości. Jednak piłka nie jest nawet dośrodkowana w pole karne
46' Rozpoczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w drużynie Radomiaka: Krystian Puton w miejsca Kacpra Wnuka

45 + 1' Sędzia kończy pierwszą połowę.
44' Włókniarz bez jakiegokolwiek pomysłu na grę..
42' Figiel zza pola karnego - piłka uderza w słupek, ale ten za bramką podtrzymująca siatkę
41' Tarnowski dośrodkowuje w pole karne do niepilnowanego Włazło... uderza z woleja i bramkarz z najwyższym trudem broni strzał
37' Figiel prostopadle górą do Leandro - jednak napastnik Radomiaka nie dochodzi do podania
35' Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.
32' Figiel uderza w lewą stronę , a Wiśniewski rzuca się w prawo! GOL GOL !

31' Karny dla Radomiaka - ręka w polu karnym Włókniarza!
27' Kontrowersyjny rzut wolny dla gości w okolicy 20m. Strzał jednak pewnie wyłapuje Skowron
25' Leandro upada w polu karnym po przepychance z defensywnym graczem Zelowa, lecz arbiter nakazuje grać dalej...
24' Korner dla Radomiaka. Charzewski dośrodkowuje na głowę Wójcika - jednak ten posyła strzał nad poprzeczką
22' Kontra Włókniarza -jednak strzał zza pola karnego wędruje wysoko nad bramką Łukasza Skowrona
16' Kaliszewski zza pola karnego - wysoko nad poprzeczką. Napór Radomiaka wzrasta..
14' Mocny przerzut z narożnika pola karnego przez Kaliszewskiego - jednak Charzewski nie opanował piłki.
11' Wnuk w polu karnym... uderza jednak daleko obok prawego słupka - to była bramkowa sytuacja.
10' Kalinowski uderza ze skrzydła - pewnie na bramce Wiśniewski. Pierwszy strzał Radomiaka na bramkę gości.
5' Groźne dośrodkowanie Włokniarza - Obi nie opanowuje piłkę, a strzał zza pola karnego broni Skowron i paruje piłkę na rzut wolny
1' Spotkanie rozpoczyna Włókniarz

16:25 Piłkarze zakończyli rozgrzewkę, a na stadionie zameldowała się grupka pięciu kibiców Włókniarza, także witamy ich serdecznie i oczekujemy na rozpoczęcie spotkania
16:15 Obydwie drużyny już na boisku przeprowadzają rozgrzewkę. Początek spotkania za 15min
Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 16:30. Zapraszamy!