Radomiak Radom - Warta Poznań (Zapis RELACJI LIVE)

Radomiak Radom - Warta Poznań 3:2
Leandro 2' 13' 58' - Białożyt 28, Goździk 70''

KONIEC MECZU! Radomiak wygrywa z Wartą Poznań 3:2 i awansuje na trzecie miejsce w tabeli.
90' Gawron opuści boisko - w jego miejsce Śliwiński (Radomiak)
90' Sędzia dolicza 3 minuty.
86' Warta miała dwa kolejne rzuty rożne, ale nie przyniosły one zagrożenia. W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Łukasz Białożyt.
84' Kartka dla Goździka. Warta miała dwa rzuty rożne - skutecznie interweniowała defensywa Radomiaka.
82' Zmiana w Radomiaku: Agu za Leandro! Fani skandują "Leo, Leo, Leo"!
80' Stąporski zmarnował szansę na bramkę! Nie tak powinien zachować się w polu karnym. Strzał zatrzymuje się na bocznej siatce. Doskonałym rajdem i podaniem w pole karne popisał się Filipowicz.
77' Zmiana w Radomiaku: Filipowicz za Kwieka.
75' Chromiński mógł wyrównać, ale w sytuacji sam na sam z Banasiakiem przeniósł piłkę nad poprzeczką!
70' Goździk uderza z dystansu - bramka!!! Banasiak bez szans!
68' To powinna być bramka!! Kościelny myli się z jednego metra! Piłka wyłożona tuż przed bramkę przez Stąporskiego...
67' Białożyt uderza w mur, ale wywalczył rzut rożny.
66' Fiedosewicz faulowany przed polem karnym Radomiaka. Szansa dla Warty.
65' Kościelny ujrzał żółtą kartkę za faul na zawodniku Warty.
63' Radomiakowi wciąż mało! Piłkarze dalej idą do przodu po kolejne bramki zagrażając bramce Laskowskiego.
59' Leandro pewnie egzekwuje rzut karny! To jego trzeci gol w tym meczu!
58' Stąporski faulowany w polu karnym! Leo przed szansą na hattricka!
52' Co za strzał Kiełba! Z najwyższym trudem bron Banasiak!
51' Kolejny strzał Brągiela - blokowany!
50' Kontra Radomiaka - Kwiek zwlekał z podanie i tylko korner dla Zielonych
47' Brągiel wpada z piłką w pole karne i oddaje strzał - obok bramki!
46' Zaczynamy drugą połowę!

ZOBACZ BRAMKI Z PIERWSZEJ POŁOWY MECZ! KLIKNIJ TUTAJ

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Wartą 2:1!
43' Sulkowski zagrywa w pole karne - Kwiek uderza z główki i broni bramkarz Warty!
40' Korner dla Radomiaka. Grudniewski fauluje w polu karnym.
38' Stąporski decyduje się na indywidualny rajd w pole karne - zagrywa na czwarty metr, Ngamayama prawie skierował piłkę po swojej interwencji do bramki!
36' Sulkowski decyduje się na strzał z dystansu - prawdziwa bomba przeleciała nad poprzeczką!
35' Skuteczna interwencja Laskowskiego po wrzutce Gawrona w pole karne. Oddalił zagrożenie.
33' Ciarkowski oddaje strzał - blokowany przez defensywę Radomiaka.
31' Rzut wolny dla Warty - doskonała okazja na dokładne zagranie w pole karne. Bramka dodała im pewności siebie. Wrzutkę w pole karne łapie Banasiak!
28' Białożyt zdobywa bramkę z karnego! Pewny strzał zawodnika Warty!
27' Gawron zagrywa ręką w polu karnym! Szansa dla Warty!
26' Warta jak na razie bez żadnego strzału na bramkę Banasiaka.
25' Z dystansu uderza Leo - za lekki strzał.
23' Stąporski dopada piłkę w polu karnym Warty - jego strzał jest blokowany!
20' Kolejna akcja Radomiaka! Stąporski przed szansą na podwyższenie wyniku. Wyszedł sam na sam z bramkarzem Warty - strzał obok bramki!
15' Kwadrans gry za nami a Radomiak prowadzi już 2:0! Co za początek meczu!
13' Kolejna bramka dla Radomiaka! Leandro przymierzył z narożnika pola karnego lewą nogą - co za bramka!!!
11' Rajd Stąporskiego w pole karne rywala - defensywa gości wybija na rzut rożny.
10' Żółta kartka dla Laskowskiego za faul na Leandro.
7' Rzut rożny dla Radomiaka. Defensywa gości oddala zagrożenie.
2' Kwiek faulowany w polu karnym! Rzut karny dla Radomiaka! Leandro podchodzi do piłki... bramka! Radomiak prowadzi 1:0!
1' Zaczyna Warta!

*Goście dziś w czarnych strojach, zaś Radomiak zagra na zielono-biało.

*Piłkarze już na boisku! Przed nami prezentacja drużyn i rozpoczynamy dzisiejszy pojedynek Radomiaka z Wartą na stadionie MOSiR-u w Radomiu!

Wyjściowe składy zespołów:

Radomiak Radom: Banasiak - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Gawron, Kwiek, Stąporski, Leandro, Brągiel

Warta Poznań: Laskowski, Kiełb, Marciniak, Ngamayama, Fiedosewicz, Laskowski, Białożyt, Chromiński, Ciarkowski, Papczyński, Spławski

*Piłkarze obydwu drużyn już zakończyli rozgrzewkę. Za 15 minut pierwszy gwizdek w sobotni wieczór! W Radomiu dziś wietrznie i mamy przelotne opady deszczu.

*Radomiak przed tym spotkanie zajmuje 4 miejsce w tabeli II ligi. Na swoim koncie ma 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 3 porażki. Z kolei Warta Poznań plasuje się na 17 miejscu z dorobkiem 3 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek.

*Rywalem Radomiaka Radom jest dziś Warta Poznań. Verner Lićka w tym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług czterech zawodników: Metthiue Bemby, Radosława Mikołajczaka, Kamila Cupriaka i Szymona Stanisławskiego.

*Kibice już zajmują swoje miejsca na stadionie, a piłkarze obydwu drużyn są już na boisku i przeprowadzają rozgrzewkę.

*Zapraszamy oczywiście po meczu na stronę www.cozadzien.pl, gdzie znajdą Państwo materiały video z konferencji prasowej, a także skrót spotkania.

Spotkanie Radomiaka Radom z Wartą Poznań poprowadzą:

Tomasz Radkiewicz - sędzia główny
Arkadiusz Śpiewak - asystent I
Maciej Majewski - asystent II
Patryk Adamczyk - sędzia techniczny

Witamy ze stadionu MOSiR-u w Radomiu! Już o 18:00 początek spotkania Radomiaka Radom z Wartą Poznań. Sobotni pojedynek będzie dla Państwa relacjonować Adam Kurasiewicz.