Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 0:1 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 0:1
Bramki: Domański 50'

90'+6 Koniec spotkania. Radomiak przegrał z Puszczą 0:1.
90'+5 Rzut wolny dla Radomiaka. Ostatnia szansa dla ZIelonych. I nic z tego.
90'+3 Schodzi Marcin Orłowski, wchodzi Arkadiusz Gajewski.
90'+2 Radomiak zamyka Puszczę, ale goście wychodzą z kontrą. Szady od bramki.
90' Będzie rożny dla Radomiaka. Sędzia doliczył 5 minut.
88' Radomiak próbuje atakować, ale nic z tego nie wychodzi.
85' Leo zderzył się z bramkarzem. Potem został zaatakowany przez obrońców, a sędzia ukarał Brazylijczyka . Radomiak będzie kończył w "10".
84' Stanisławski skoszony w polu karnym, ale sędzia faulu nie widział.
83' Zamieszanie w polu karnym Puszczy, ale strzału nie było.
83' Kolejna zmiana w Puszczy. Schodzi Maciej Domański, wchodzi Dawid Kuliga
81' dla Łukasza Krzysztonia.
79' Druga zmiana w Puszczy. Schodzi Bartosz Żurek, wchodzi Łukasz Krzysztoń.
76' Schodzi Kamil Łączek, wchodzi Damian Lepiarz.
76' dla Bartosza Żurka.
75'  Przemysław Śliwiński zmienia Kamila Cupriaka.
72' Jeden z napastników Puszczy nurkował w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać.
71' Strzał gości minimalnie nad poprzeczką radomskiej bramki.
68' Mocne uderzenie Leo sprzed pola karnego. Niestety strzał Brazylijczyka okazał się niecelny.
67' Kąśliwe uderzenie Kwieka o mało co nie zaskoczyło Marcina Staniszewskiego.
65'  Dla Davida Kwieka za zbyt szybkie rozpoczęcie gry.
64'  dla Kamila Łączka.
62' Radomiak zaczyna od bramki.
61' Było groźnie. Lob o mało co nie zaskoczył Adriana Szadego.
60' Radomiak stracił piłkę w okolicach pola karnego.
57' Szymon Stanisławski zmienia Mateusza Stąporskiego, a David Kwiek zastępuje Marcina Gawrona.
55' Strzał Orłowskiego, ale Szady pewnie broni.
52' Leo próbował szybko odpowiedzieć, ale mu się nie udało.
50' Gol dla Puszczy. Na listę strzelców wpisał się Maciej Domański. Puszcza - Radomiak 1:0. Kosztowny błąd Michała Grudniewskiego.
49' Cupriak do Leo, a ten nie trafia z czystej pozycji.
47' Pierwsza okazja dla Puszczy, ale defensywa Radomiaka sobie radzi.
46' Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

45'  Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy remis 0:0.
44' Cupriak starał się odegrać do Brągiela, ale bliżej do ;piłki miał Michał Czarny.
43' Radomiak spokojnie konstruuje atak pozycyjny,.
40' Gawron dogrywał w pole karne, ale było to zbyt głębokie dośrodkowanie i piłka wpadła w ręce Marcina Staniszewskiego.
38' Dynamiczna akcja Puszczy, ale wślizgiem wyjaśnia Gurzęda. Tylko rożny dla gości. Szady zaczyna od bramki.
35' Kościelny do Stąporskiego, ale podanie było za mocne.
33' Puszcza przycisnęła, ale Szady czujnie w bramce ratuje Radomiaka.
32' Puszcza miała okazję z wolnego, ale dośrodkowanie było zbyt krótkie.
29' Za mocna piłka od Sulkowskiego do Brągiela. I Puszcza zaczyna od bramki.
27' Udana pułapka ofsajdowa Radomiaka. Orłowski na spalonym.
25' Cupriak faulowany w środku pola.
22' Groźny strzał Kamila Cupriaka. Staniszewski broni z najwyższym trudem.
21'  dla Michał Mikołajczak. Faulowany był Mateusz Stąporski.
20' Cupriak przejął piłkę i bez namysłu uderzył na bramkę. Będzie tylko rzut rożny. Sędzia dopatrzył się faulu Leandro w polu karnym.
19' Fatalny błąd Michała Grudniewskiego. Puszcza miała okazję, ale na szczęście nie zdobyła bramki.
17' Dynamiczna akcja Mateusz Stąporskiego. Nasz pomocnik wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w prost w Marcina Staniszewskiego.
15' Michał Czarny znalazł się w dogodnej sytuacji, ale uderzył wysoko ponad poprzeczką radomskiej bramki.
14' Wielkie zamieszanie w polu karnym Puszczy. Niestety nic z tego nie wyszło.
13' Będzie rzut rożny dla Radomiaka.
11' Składna akcja Radomiaka. Leo do Stąporskiego, a ten z pierwszej piłki do Brągiela. Niestety bliżej mieli obrońcy Puszczy.
10' Mateusz Stąporski miał szansę, ale fatalnie przyjął piłkę.
9' Puszcza ciągle w ataku. Radomiak starał się wyjść z piłką, ale ona jak bumerang wraca pod nasze pole karne.
7' Było mocne uderzenie Bartosza Żurka, ale Adrian Szady popisał się dobrą interwencją. Będzie jeszcze rzut rożny dla Puszczy.
6' Może być groźnie. Zawodnik Puszczy faulowany około 22 metrów od radomskiej bramki.
5' Brawurowa akcja Leo, ale jeden z obrońców Puszczy odciął Brazylijczyka od piłki.
4' Będzie rzut rożny dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym, ale goście rozpoczną z piątego metra.
3' Radomiak powoli konstruuje atak pozycyjny.
1'Radomiak zaczyna.

17.55 Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania.
17.50 Rozgrzewka dobiegła końca. Do początku spotkania pozostało 10 minut.
17.45 W dwóch pierwszych kolejkach oba zespoły zdobyły po cztery punkty. Radomiak wygrał w Stalowej Woli i zremisował z Siarką. Natomiast Puszcza zremisowała z Rybnikiem i wygrała z Siarką.
17.35 Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Jest spora niespodzianka w składzie brakuje Matthieu Bemby.
17.25 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE ze spotkania trzeciej kolejki II ligi, w którym Radomiak zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

Radomiak Radom: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski, Kamil Kościelny, Marcin Gawron, Kamil Cupriak, Mateusz Stąporski, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi

Puszcza Niepołomice: Marcin Staniszewski - Łukasz Furatak, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Michał Mikołajczyk, Bartosz Żurek, Ifeanyi Uwakwe, Daniel Barbus, Kamil Łączek, Maciej Domański, Marcin Orłowski

Radomiak: Filip Adamczyk, Chinonso Agu, Karol Kucharski, Maciej Filipowicz, David Kwiek, Przemysław Śliwiński, Szymon Stanisławski

Puszcza: Andrzej Sobieszczyk, Arkadiusz Gajewski, Łukasz Krzysztoń, Daid Kaliga, Damian Lepiarz, Filip Wójcik, Jakub Zagórski