Radomiak Radom - Polonia Bytom 1:0 (zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom - Polonia Bytom 1:0
Bramkia: Cupriak 62'

90'+ 7 Kolejna interwencja Banasiaka i koniec meczu! Radomiak 1 Polonia 0! Trzy punkty Radomiaka.
90'+6 Ogromne zamieszanie. Ale Banasiak ratuje Radomiaka!
90'+5 Będzie rożny dla Polonii.
90'+3 Padł na boisko Maciej Filipowicz. Ostatnia zmiana w Radomiaku schodzi Maciej Filipowicz, wchodzi Marcin Gawron.
90'+2 Głupia strata "Zielonych"
90'+1 Spychała wybija. Cupriak przejmuje piłkę i biegnie w kierunku bramki.
90' Sędzia doliczył 4 minuty.
89' Cupriak na spalonym.
86' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Bemba, wchodzi Maciej Świdzikowski! Powrót naszego kapitana po trzy miesięcznej przerwie.
85' Cupriak walczył o piłkę i był blisko przejęcia, ale nasz napastnik się poślizgnął.
84' Składna akcja Bemby i Filipowicza w narożniku boiska, ale nic z tego nie wyszło.
83' dla Bemby.
82' Strzał Gurzędy. Będzie jeszcze rożny.
81'  dla Piotra Ceglarza. Będzie okazja do dośrodkowania dla Radomiaka.
80' Cupriak walczył z dwójką rywali i oddał strzał, ale został zablokowany.
79' Brągiel wpadł w pole karne i oddał strzał, ale chybił.
78' Długa piłka od Banasiaka do Filipowicza, ale bliżej do futbolówki miał Perdijic.
76' Mocne uderzenie Lachowskiego, ale Banasiak łapie piłkę.
75' Faul Bemby. Około 25 metrów do bramki.
75' W odpowiedzi Polonia. Tomaszewski w pole karne, ale tam broni Piotr Banasiak.
74' Sulkowski sprytnie podawał do Cupriaka, ale piłka wyszła na aut.
74' Kolejna zmiana w Polonii. Schodzi Bartłomiej Setlak, wchodzi Krystian Tomaszewski.
72' Brągiel dopadł do bezpańskiej piłki w narożniku pola karnego. Nasz skrzydłowy strzelił bez namysłu, ale piłka uderzyła tylko w boczną siatkę.
71' Było blisko samobója w wykonaniu gości, ale Perdijic ratuje swój zespół.
69' Zamieszanie na boisku. Ale Radomiak zacznie od rzutu wolnego w środku pola.
68' Pewna interwencja Banasiaka.
67'  Kolejna zmiana w Polonii. Schodzi Sławomir Musiolik, wchodzi Jakub Kuzdra.
66' Zmiana w Polonii. Schodzi Patryk Stefański, wchodzi Piotr Ceglarz
66' Było groźnie. Goście wychodzili z kontrą, ale nasza defensywa sobie poradziła.
65' Cupriak wywalczył rzut rożny. Agu doszedł do strzału, ale uderzenie zablokowane.
64' Druga zmiana w Radomiaku. Schodzi David Kwiek, wchodzi Chinonso Agu.
62' Gol dla Radomiaka!!!! "Zieloni" wychodzą na prowadzenie. Piękne uderzenie Kamil Cupriak. Radomiak 1 Polonia 0!
59' Gurzęda wybija piłkę, która zmierzała do naszej bramki.
58' Dośrodkowanie na Cupriaka, ale pewna interwencja Perdijicia.
57' Zamieszanie w polu karnym gości. Nasi zawodnicy reklamowali zagranie ręką, ale ostatecznie sędzia odgwizdał przewinienie Radomiaka.
55' Strzał Bemby z 30 metrów. Uderzenie zablokowane.
53' Dobre dośrodkowanie Filipowicza i strzał Gurzędy, ale minimalnie obok lewego słupka bramki.
52' Zamieszanie pod radomską bramką, ale ostatecznie piłka ląduje w rękach Banasiaka.
51' Filipowicz wywalczył rzut rożny. Nic z tego nie wyszło.
50' Uderzenie Kwieka, ale nasz napastnik źle trafił w piłkę i ta ledwo co doleciała do bramki.
49' Radomiak od autu. Na razie spokojna gra na początku II połowy.
46' I groźna akcja "Zielonych" na początek, ale strzał niecelny.
46'  Wracamy do gry. Radomiak przy piłce.

45' Koniec pierwszej połowy. Na razie 0:0.
44' Ależ uderzenie Bemby! Piłka leciała tuż pod poprzeczkę, ale bramkarz Polonii wybija z największym trudem.
43' Pewna interwencja Pedrijica.
41' Rożny dla Radomiaka, ale Polonia wybija.
39' Piłka w rękach Piotra Banasiaka.
37' Ofensywne wejście Cupriaka. Aut dla Radomiaka.
35' Schodzi Leo, wchodzi Kamil Cupriak.
34' Strzał Mroza, tuż obok bramki.
33' Kamil Cupriak szykuje się do wejścia, czyżby Leo miał zejść?
29' W odpowiedzi Radomiak. Filipowicz ładnie odegrał do wbiegającego w pole karne Bemby, a ten uderzył z pierwszej piłki. Minimalnie nad poprzeczką.
28' Piłka w radomskiej bramce, ale na szczęście sędzia wcześniej odgwizdał faul napastnika.
28' Strzał Filipowicza zablokowany. Radomiak sugerował zagranie ręką obrońcy Polonii, ale sędzia nie dostrzegł przewinienia.
27' Tym razem w ofensywie "Zieloni", ale strzału zabrakło.
25' Kolejna akcja gości, ale piłka wyszła poza boiska i Banasiak zaczyna. A Leo wrócił do gry.
24' Leo opatrywany poza boiskiem. Miejmy nadzieję, że to nic groźnego.
24' Ofensywne wejście Musiolika, ale uderzenie wysoko nad radomską bramką.
23' Tym razem faulował Bemba.
22' Leo faulowany w środku pola.
19' Polonia zaczyna od bramki.
16' Jak to nie wpadło! Dobra wrzutka Sulkowskiego, a w polu karnym odnalazł się Kościelny. Potem jeszcze dobijali jego koledzy, ale ostatecznie piłka nie wpadła do bytomskiej bramki.
15' Bartosz Sulkowski wywalczył rzut rożny.
13' I było groźnie. Pierwsza szansa Radomiaka. Brągiel wycofał do Leo, a ten mocno uderzył z około 25 metrów. Piłka minimalnie minęła poprzeczkę.
13' Nieudany przerzut Polonii, ale pomysł był dobry, gorzej z wykonaniem.
11' Na razie z boiska wieje nudą.
8' Kwiek faulował w okolicach pola karnego gości i Polonia spokojnie zacznie ze swojej połowy.
6' Wolny dla Radomiaka, ale goście wyjaśniają.
4' Pierwsze uderzenie tego spotkania. Próbował Leandro, ale Perdijić łapie bez problemu.
3' Radomiak powoli konstruuje atak pozycyjny.
2' Stadion prawie pełny. Zjawiło się też około 100 sympatyków Polonii Bytom.
1' Goście od środka. Spotkanie rozpoczęte.

18.29 Piłkarze wychodzą za murawę. Trwa prezentacja. Za chwilę początek spotkania.
18.20 Do meczu zostało 10 minut.
18.15 Po ośmiu kolejkach oba zespoły w ligowej tabeli dzielą trzy punkty. Choć Polonia przed startem rozgrywek została ukarana odjęciem czterech "oczek", czyli na boisku zdobyła o jeden punkt więcej, niż Radomiak.
18.07 Trwa rozgrzewka. Stadion powoli się zapełnia.
18.00 Do meczu pozostało pół godziny, a pod stadion właśnie podjechali kibice Polonii. To pierwsi goście, którzy w tym sezonie przyjechali do Radomia.
17.50 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu 9. kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Polonią Bytom.

Radomiak Radom: Piotr Banasiak - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski, Kamil Kościelny, David Kwiek, Matthiue Bemba, Maciej Filipowicz, Leandro Rossi, Dariusz Brągiel

Polonia Bytom: Matko Perdijic - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Peter Janosik, Jakub Żmuda, Wojciech Mróz, Bartłomiej Setlak, Sławomir Musiolik, Marcin Lachowski, Patryk Stefański, Arkadiusz Kowalczyk

Radomiak: Filip Adamczyk, Marcin Gawron, Tomasz Lisowski, Maciej Świdzikowski, Chinonso Agu, Przemysław Śliwiński, Kamil Cupriak

Polonia: Marcin Michalak, Seweryn Pielichowski, Michał Szal, Piotr Ceglarz, Kamil Zalewski, Jakub Kuzdra, Krystian Tomaszewski