Radomiak Radom - Nadwiślan Góra 0:1 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Nadwiślan Góra 0:1
Bramki: Wasiluk 82'

90' Koniec meczu. Radomiak przegrywa z Nadwiślanem 0:1
90' Niecelne uderzenie Śliwińskiego.
90' Będzie jedna z ostatnich szans dla Radomiaka
90' dla Błąkały
90' Sędzia doliczył cztery minuty
89' Zieloni na siłę, a piłka odbija się od Nadwiślana
89' Krystian Puton uderzył. Rożny dla Radomiaka
88' Radomiak w ataku, ale nic z tego nie wynika
86'Śliwiński za Wasilewskiego, I Bętkowski schodzi a za niego Szewczyk
85' Radecki w pole karne, a tam Puton nie zamknął.
82'Gol dla Góry. Wbicie piłki w pole karne, a tam jeden z zawodników Nadwiślana wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości. Autorem gola Bartłomiej Wasiluk.
81' Uderzenie Ropskiego po rzucie wolnym. Błąkała zaczyna od bramki.
79'dla Mateusza Wójcika
78' Góra w ataku. Ale jeden z ich piłkarzy na spalony. Zaczyna Szady
76' Strzał Radeckiego. Ale mocno niecelny.
75'Schodzi Widuch, wchodzi Musiolik.
74' Dla Włodzimierza Putona
73'  Kolejna zmiana. Włodzimierz Puton za Radka Mikołajczaka.
71' Ropski faulował przy przyjęciu piłki.
68' Krzysztof Ropski zmienia Kamila Cupriaka
67' Wrzutka Radomiaka, ale piłka ponownie w rękach bramkarza gości.
65' Agu faulowany w środku boiska.
62'Schodzi Dariusz Brągiel, wchodzi Krystian Puton
61' Radomiak cały czas w ataku, ale jeszcze nie przyniosło to efektu.
59' Schodzi Essameldin wchodzi Piwowarczyk
56' Kolejna okazja, ale Góra zaczyna od bramki.
55' Składna akcja Radomiaka. Mikołajczak na skrzydło do Cupriaka, a ten w pole karne wprost na głowę Darka Brągiela. Mocne uderzenie naszego piłkarza, a piłka minimalnie minęła bramkę.
54' Mocne uderzenie Radeckiego. Piłka poszybowała prosto w poprzeczkę bramki.
52' Fatalna pogoda w Radomiu. Cały czas leje.
51' Wrzutka Zielonych, ale Błąkałą na posterunku.
50' Radomiak atakuje.
46' Była okazja. Brągiel wykorzystał swoją prędkość, ale minimalnie szybszy okazał się bramkarz gości.
46' Zaczynamy drugą połowę.

45' Mocny strzał Radeckiego kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach 0:0
45' Mikołajczak ścięty tuż przed polem karnym. Będzie szansa na gola do szatni.
45' Sędzia doliczył dwie minuty
43' Kościelny po rożnym, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
42' Dawid Kaszok ukarany.
41' Radomiak w ataku.
38' Będzie rzut rożny dla gości. I nic z tego nie wyszło.
36' Było groźnie. Ale od bramki zacznie Nadwiślan.
34' dla Mikołajczaka i Bedronki
34' Zamieszanie z boku boiska. Piłkarze skoczyli do gardeł.
31' Sulkowski z wolnego. Dobra piłka w pole karne, a tam w spory zamieszaniu piłka uderzyła tylko w boczną siatke. Jeszcze będzie rożny.
30' Radomiak niby atakuje, ale zbyt wiele z tego nie wychodzi
27' Piękne uderzenie Sulkowskiego. Piłka leciała w okienko, ale z najwyższym trudnem obronił to Robert Błąkała.
26' Sulkowski w pole karne. Piłka doszła do Mikołajczaka, a ten faulowany tuż przed polem karnym. Będzie okazja dla Radomiaka
23' Mikołajczak padł w polu karny, ale gwizdek sędziego milczy.
21' Pierwsza składna akcja Radomiaka. Cupriak wpadł w pole karne, potem przy piłce był Radecki, który chciał wycofać do nadbiegających kolegów, ale nic z tego nie wyszło.
20' Radomiak w posiadaniu piłki. Zacznie od rzutu z autu na wysokości połowy boiska.
16' Cupriak powalczył i wpadł w pole karne, ale szybciej do piłki dopadł Robert Błąkała.
13' Szansa gości. Widuch w pole karne, ale nasza defensywa wyjaśnia
11' Groźne dośrodkowanie gości, ale piłka wyleciała poza plac gry.
10' żółta kartka dla Norberta Jędrzejczyka.
9' Radomianie na razie zagubieni. Nie mogą się odnaleźć w nowym ustawieniu.
7' Na razie wielkie zamieszanie na boisku.
4' Pierwszy atak Radomiaka. Ale zatrzymany na wysokości 20 metrów od brami gości.
2' Pierwsza okazja dla gości. Margol uderzał z rzutu wolnego, ale piłka minęła słupek radomskiej bramki.
1'Radomiak zaczyna

16.57 Oba zespoły wychodzą na boisko. Za chwilę prezentacja i początek spotkania.
16.50 Rozgrzewka zakończona. Do początku spotkania zostało 10 minut. W głośnikach "Przez twe oczy zielone" a to oznacza, że zbliża się mecz :)
16.45 W składzie Radomiaka doszło do kilku zmian. W pierwszym składzie pojawił się m.in. Chinoso Agu
16.38 Dzisiejsze spotkanie będzie debiutem trenerem Vernera Liczki na ławce Radomiaka Radom. W tym tygodniu Czech zastąpił na stanowisku Jacka Magnuszewskiego.
16.30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE ze spotkania 26. kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Nadwiślanem Góra.

Radomiaka Radom: Szady - Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Agu, Kościelny, Radecki, Mikołajczak, Cupriak, Brągiel
Nadwiślan Góra: Błąkała - Kaszok, Korneta, Wasiluk, Bętkowski, Wójcik, Ceglarz, Essameldin, Widuch, Bedronka, Margol

Radomiak: Kula, Gawron, W. Puton, Dubeń, Śliwiński, Puton, Ropski
Nadwiślan: Mieczkowski, Piwowarczyk, Skrabol, Jarosz, Szewczyk, Musiolik, Stefański