Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3:0 (RELACJA LIVE)

Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3:0
Sulkowski 17' Świdzikowski 58' 77'

KONIEC MECZU!
90' + 3 minuty.
90' Kolejna szansa Radomiaka - Sulkowski zagrywa w pole karne a minimalnie z piłką mija się Bemba!
89' Radomiak szuka kolejnych trafień. Strzał piłkarzy szybują wysoko nad poprzeczką.
85' Zmiana w Gryfie: za Marczaka pojawi się Czychowski.
84' Kolejna akcja Radomiaka - Bemba w polu karnym decyduje się na centrę - piłka o centymetry mija głowę Kościelnego!
81' Brągiel uderza w polu karnym - tylko jęk zawodu na trybunach! Nad poprzeczką!
77' Stanisławski uderza zza pola karnego - broni Ferra ale odbija ją przed siebie... do piłki dopada Świdzikowski i zdobywa kolejną bramkę!
76' Brągiel wywalczył teraz korner dla Radomiaka.
75' Korner dla Gryfa - fatalne dośrodkowanie z narożnika boiska.
74' Szur za Ciechańskiego (Gryf)
73' Filipowicz również decyduje się na strzał z dystansu - nad poprzeczką!
72' Teraz uderza Spychała.. korner dla Radomiaka.
70' Strzał Gryfa z dystansu... daleki od ideału.
66' Stanisławki podaje na 11 metr w pole karne - Leandro uderza... nad poprzeczką!
64' Zmiana w Gryfie: za Kołca - Wicon.
59' Kołc ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.
58' Wrzutka Sulkowskiego... zamieszanie w polu karnym Gryfa a Świdzikowski pakuje piłkę do bramki!! Kapitan Zielonych podwyższa prowadzenie!
57' Zmiany w Radomiaku: Filipowicz za Kwieka i Stanisławski za Stąporskiego.
56' Faulowany Leandro w okolicach narożnika pola karnego rywala. Kartka dla Brzuzy.
55' Ciechański nie trafia w bramkę! Wyborna sytuacja.. przed sobą miał pustą bramkę! Z 5 metrów uderza nad poprzeczką!
53' Kołc upomniany przez sędziego za faul na zawodniku Radomiaka.
49' Odpowiedź Marczaka - niecelny strzał!
47' Od razu akcja Radomiaka - Spychała zagrywa w pole karne - defensywa Gryfa oddala zagrożenie.
46' Zaczynamy drugą połowę!

45' Koniec pierwszej części meczu.

45' +1 minuta.
40' Bednarski ujrzał drugą żółtą kartkę - czerwona kartka! Gryf gra w osłabieniu! Bezmyślny faul na Leandro który był poza akcją...
39' Kolejny rzut wolny dla Gryfa. Radomiak ponownie wzorowo w defensywa.
38' Klimczak wrzuca piłkę w pole karne - Radomiak oddala zagrożenie.
37' Tomczak faulowany przez Stąporskiego - żółta kartka dla zawodnika Radomiaka. Doskonała okazja dla Gryfa na wrzutke w pole karne.
32' Tomczak wpada w pole karne i zagrywa na szósty metr - nikt z jego kolegów nie był tam ustawiony.
30' Szybkie tempo tego spotkania! Do końca pierwszej połowy już jedynie 15 minut.
27' Groźna akcja Radomiaka - Bemba wrzuca piłkę w pole karne, ale jego koledzy mijają się z piłką.
26' Ciechański oszukał obrońców Radomiaka i oddaje strzał - za lekko!
25' Zamieszanie w polu karnym po wrzutce Sulkowskiego. Świdzikowski nieczysto trafia w piłkę!
24' Leandro znów faulowany przez zawodników Gryfa. Sędzia uspokaja piłkarzy gości.
23' Kontra Radomiaka! Stąporski zagrywa do Kwieka - ten nieczysto trafia w piłkę. Korner dla Radomiaka.
22' Groźna akcja Gryfa - na posterunku Szady.
17' Sulkowski uderza po ziemi... bramka!! Zaskoczony bramkarz Gryfa! Ferra był bez szans.
16' Brągiel faulowany przez Bednarskiego! Tuż przed polem karnym! Zawodnik Gryfa łapie żółtą kartkę.
15' Ferra skutecznie w bramce! Nie dał się zaskoczyć po strzale zza pola karnego przez Bembe.
14' Minuta później i Leandro znów faulowany! Podobne miejsce przewinienia.
13' Sulkowski decyduje się na strzał... nad poprzeczką! Dobra próba!
12' Nieprzepisowo zatrzymany w okolicach pola karnego Gryfu Leandro. Dobra okazja dla Radomiaka.
9' Nadolski uderza z dystansu - tuż nad poprzeczką!
6' Groźna akcja Gryfa - Szady broni w sytuacji sam na sam. napastnik gości jednak na spalonym.
5' Odważne wejścia Tomczaka w pole karne - bez zagrożenia dla Radomiaka.
3' Sulkowski dośrodkował w pole karne - Leandro składał się do strzału z przewrotki - w porę interwencja obrońcy Gryfa.
2' Groźna akcja Radomiaka - Leandro uderza z główki... obok bramki! Zbyt lekki strzał.
2' Spychała zagrywa w pole karne Gryfa - wybija defensywa gości.
1' Pierwszy strzał gości - pewnie broni Szady.
1' Zaczyna Gryf!
*Drużyny już na boisku! Prezentacja zespołów i zaczynamy!

Wyjściowe składy:

Radomiak Radom: Szady - Spychała - Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Bemba, Kwiek, Stąporski, Leandro, Brągiel

Gryf Wejherowo: Ferra, Bednarski, Brzuzy, Chwastek, Ciechański, Klimczak, Kołc, Marczak, Mońka, Nadolski, Tomczak

* W sztabie szkoleniowym jest powracający do zdrowia fizjoterapeuta Zdzisław Radulski, którego fani przywitali gromkimi brawami!

*Piłkarze już udali się do szatni. Mecz zaczynamy punktualnie o godzinie 17:00!

*Do meczu pozostaje już jedynie 15 minut! Tradycyjnie po spotkaniu zapraszamy na naszą stronę na Facebooku gdzie znajdą Pańśtwo zdjęcia oraz skrót meczu!

*Dziś w Radomiu bardzo chłodno oraz deszczowo. Piłkarze już na placu gry przeprowadzają rozgrzewkę, a fani zajmują miejsca na trybunach.

*Witamy Państwa z Radomia! Dziś o 17:00 początek meczu Radomiak - Gryf! Mecz relacjonować będzie Adam Kurasiewicz.