Radomiak Radom 4:0 Pogoń II Siedlce (zapis relacji)

W meczu 21 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Radomiak Radom wygrał na własnym stadionie z rezerwami Pogoni Siedlce 4:0.

Radomiak Radom 4:0 Pogoń II Siedlce
Bramki: Leandro 31', Stanisławski 63', Śliwiński 65', Cieciura 90+1' (k)

90+5 koniec meczu
90+1'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Rzut karny wykorzystuje Cieciura! Radomiak - Pogoń 4:0!
90' co najmniej pięć minut doliczone
90'  Śliwiński faulowany i jedenastka dla Radomiaka!
86' Tomalski strzela obok bramki
82'  Serodziński za Brągiela
80'  Mudent za Dybca
80' kolejna przerwa w grze, tym razem opatrywany Dybiec
79' takie wejścia jak to przed kilkoma chwilami powinno się karać co najmniej kilkoma meczami zawieszenia. Guzek wyraźnie z premedytacją atakował Leandro, nawet nie myślał o piłce
78'  Wnuk za Leandro
76'  Guzek. Brutalne wejście Guzka wyprostowaną nogą w Leandro. Brazylijczyk leży na murawie i nie wygląda to dobrze...
74' ładna akcja Radomiaka. Wolski z prawej strony do Śliwińskiego, a ten strzela minimalnie niecelnie
68'  Wolski za Kiełtykę
65'   GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Puton do Śliwińskiego, ten mija Tobjasza i trafia do pustej bramki! Radomiak - Pogoń II 3:0!
64'  Śliwiński za Stanisławskiego
63  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Kiełtyka strzela z dystansu, bramkarz wybija do boku, tam do piłki dopada Stanisławski i pakuje ją do siatki! Radomiak - Pogoń II 2:0!
60'  Panafiuk za Zawadkę
60' po ziemi strzela Tomalski i broni Kula
59' kontuzja Zawadki wygląda na poważną, potrzebna będzie karetka
56' Agu strzela z linii pola karnego i nogą broni Tobjasz!
56' Brągiel przejmuje piłkę, biegnie lewym skrzydłem, ale w ostatniej chwili interweniują obrońcy
54'  Kaszubowski za Janusiewicza
52' Demianiuk marnuje dobrą sytuację dla Pogoni
51' dośrodkowanie Cieciury wyłapuje Tobjasz
47' Leandro ponad bramką
46' dla odmiany w tym momencie na Struga wyszło słońce... co za pogoda :)
 zaczyna Radomiak
 Guzek za Majczynę

45+1' koniec pierwszej połowy
45' co najmniej minuta doliczona
42' dośrodkowanie Brągiela, strzela Leandro i goście z problemami wybijają na korner
41' po zdobyciu gola inicjatywa należy do Radomiaka
38' świetny przerzut Putona, ale uderzenie Kiełtyki zbyt lekkie
33' a nad stadionem obfite opady...śniegu
31 GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Leandro dostaje piłkę z głębi pola i lobuje wychodzącego z bramki Tobjasza! Piękny gol! Radomiak - Pogoń II 1:0!
29' Cieciura wykłada piłkę Stanisławskiemu, a ten z jedenastu metrów nie trafia
27' Stanisławski strzela z szesnastu metrów, ale broni Tobjasz
25' mamy oberwanie chmury nad stadionem...
23' rzut wolny dla Radomiaka z 25m. Strzał Dubiny w środek bramki
21' Kiełtyka ładnie zabiera się z piłką, podaje na lewo do Stanisławskiego, ten schodzi nieco do środka i uderza po ziemi. Zbyt lekko.
19' dośrodkowanie Sulkowskiego i piąstkuje Tobjasz
18' niecelne uderzenie Stanisławskiego z dystansu
17' Leandro wychodzi sam na sam z Tobjaszem, ale bramkarz Pogoni świetnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Brazylijczyka
16' kolejna dobra sytuacja dla przyjezdnych, tym razem obok bramki strzela Grzesik
13' świetna akcja zmarnowana przez gości. Demaniuk dostał podanie z głębi pola, wpadł z piłką w pole karne, minął dwóch obrońców, wyłożył futbolówkę Janusiewiczowi, a ten oddał strzał na bramkę. Trafił jednak w Cieciurę, który uratował swój zespół przed utratą gola!
12'  Tomalski
11' rzut wolny dla Radomiaka. Strzał Leandro jednak daleki od ideału
10' dośrodkowanie Grzesika i radzą sobie defensorzy gospodarzy
7' niezła akcja Radomiaka, ale niebezpieczeństwo zażegnują goście. Centrował W.Puton
3' dośrodkowanie z rzutu rożnego i do bramki wpada...Agu :) chwilę później arbiter gwiżdże faul Świdzikowskiego na golkiperze Pogoni
2' strzał Stanisławskiego z prawej strony pola karnego i świetna interwencja Tobjasza!