Radomiak Radom 3:0 Sokół Ostróda (zapis relacji)

W meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski na szczeblu centralnym Radomiak Radom wygrał na własnym stadionie z Sokołem Ostróda 3:0.

Radomiak Radom             3:0                   Sokół Ostróda
53' Śliwiński
89' K.Puton
90+1' Wnuk

90+4' koniec meczu
90+3' kolejna bardzo ładna interewencja Kuli
90+1'  GOOOL DLA RADOMIAKA! Wnuk podwyższa na 3:0!
90' co najmniej cztery minuty doliczone przez arbitra
89'  GOOOL DLA RADOMIAKA! Podanie po ziemi Winiarskiego do K.Putona, ten wszedł w pole karne i strzałem przy słupku pokonał Sikorę!
87' czternasty rzut rożny dla Radomiaka w tym spotkaniu
85'  Gołębiewski za Podhorodeckiego
84' świetna kontra Radomiaka zmarnowana przez Wnuka
83'  Winiarski za Barzyńskiego
79' Kozioł niecelnie sprzed pola karnego
78' dośrodkowanie Karaska i minimalnie niecelny strzał głową Wnuka
75' uderzenie Podhodoreckiego dalekie od ideału
72' nieporozumienie obrońców Radomiaka, jeden z piłkarzy Sokoła znalazł się w sytuacji sam na sam z Kulą, ale golkiper Radomiaka ponownie popisuje się kapitalną interwencją
72' strzał Wnuka z problemami broni Sikora
69' gra wznowiona
67' przerwa na uzupełnienie płynów
67'  Nawotka za Smyta
63'  Stanisławski za Śliwińskiego
63' piłka w siatce Sokoła, ale sędzia odgwizdał spalonego
60' Słowicki
58'  Wnuk za Leandro
56'  Piceluk za Płoszczuka
56' Słowicki doznał urazu, a zawodnicy wykorzystują chwilę przerwy na uzupełnienie płynów
56' w dobrej sytuacji znalazł się Radecki, ale sędzia dopatrzył się spalonego
53'  GOOOL DLA RADOMIAKA! Ładna akcja Zielonych, podanie z lewego skrzydła do Śliwińskiego, a ten z dziesięciu metrów pakuje piłkę do siatki! Radomiak - Sokół 1:0!
51' dośrodkowanie Cieciury z problemami wybijają na rzut rożny defensorzy Sokoła
 rozpoczyna Radomiak

45+1' koniec pierwszej połowy
45' co najmniej minutę doliczył sędzia
45' Figurski z dystansu, tuż obok słupka
44' szybkie rozegranie rzutu wolnego, podanie do Barzyńskiego, ten strzela na bramkę, ale na korner paruje golkiper gości
42' Leandro z ostrego kąta, ale bez problemu łapie Sikora
38' Gwiazda
36' Gwiazda w polu karnym, ale uderzenie wysoko ponad poprzeczką
31' strzał Barzyńskiego z dystansu wprost w obrońcę Sokoła
24' gra wznowiona
23' przerwa techniczna na uzupełnienie płynów
22' w doskonałej sytuacji Smyt, który uderza z woleja i fenomenalną interwencją popisuje się Kula! Bramkarz Radomiaka zatrzymał piłkę praktycznie na linii bramkowej
21' Dubina
16' dogranie z głębi pola do Śliwińskiego, a ten zmarnował doskonałą sytuację do otworzenia wyniku. Przestrzelił minimalnie
15' Radecki z dystansu, ale niecelnie
12' radomianie reklamują zagranie ręką jednego z zawodników Sokoła, ale sędzia pozostaje niewzruszony
11' inicjatywa należy do Zielonych, ale brakuje sytuacji podbramkowych
5' Radomiak miał trzy rzuty rożne, z których nic nie wynikło
4' K.Puton wywalczył korner
3'  dośrodkowanie Karaska, ale piłka mija linie bramkową
 rozpoczyna Sokół

godz. 17:00 - oba zespoły już na murawie
godz. 16:55 - dzisiejszy pojedynek będzie debiutem Jacka Magnuszewskiego w roli szkoleniowca Radomiaka
godz. 16:54 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Karasek, Dubina, Barzyński, Radecki, Leandro, W.Puton, K.Puton, Śliwiński
Sokół: Sikora - Kowalski, Gwiazda, Kozioł, Sędrowski, Figurski, Szostek, Słowicki, Podhorodecki, Smyt, Płoszczuk