Radomiak Radom 3:0 ŁKS Łódź (zapis relacji)

W meczu 7 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Radomiak Radom pokonał na własnym stadionie ŁKS Łódź 3:0.

Radomiak Radom                  3:0                     ŁKS Łódź
19' Leandro
50' Śliwiński
90+3' Wnuk

90+3' koniec meczu
90+3'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Wnuk dostał podanie od Brągiela, minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki! Radomiak - ŁKS 3:0!
90+2' strzał Cieciury zablokowany
90+1' Zimoń głową ale bardzo lekko i łapie Kula
90' co najmniej trzy minuty doliczone
89' Dubina z rzutu wolnego sprytnie do Świdzikowskiego, ale ten nie sięgnął piłki
88'  Mysona
87' dośrodkowanie Świdzikowskiego z lewego skrzydła, ale strzał Wnuka zbyt lekki
86' rzut rożny po dośrodkowaniu Cieciury
84'  Wnuk za Barzyńskiego
79' brakuje sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach
75' centra Barzyńskiego, ale Brągiel nie sięgnął piłki
74'  Bielicki za Zaleśny
72' ładne dogranie W.Putona do Cieciury, ten posyła piłkę w szesnastkę i sytuację wyjaśnia bramkarz
70' inicjatywa zdecydowanie należy do Radomiaka
67'  W.Puton za Agu
67' Cieciura prawym skrzydłem, dogrywa w pole karne i w ostatniej chwili wybijają obrońcy
64' Brągiel za K.Putona
62' Radecki do Śliwińskiego, ten chciał dryblingiem minąć rywali, ale ostatecznie nie przedarł się przez obrońców, oddał piłkę do Radeckiego, ale jego strzał zbyt lekki
61' uderzenie Staronia sprzed pola karnego, ale bardzo lekkie i bez problemów łapie Kula
61' Agu głową z siódmego metra, ale obok bramki
58' Filipiak za Różyckiego
56' Śliwiński znalazł się w doskonałej sytuacji - dostał piłkę na wolne pole, minął bramkarza, ale miał zbyt ostry kąt, aby strzelać, więc wyłożył piłkę na skraj pola karnego... tam jednak nie było nikogo kto by skierował ją do siatki
53'  Sarafiński
50' GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Śliwiński przymierzył z dystansu i pokonał Gąsińskiego! Radomiak - ŁKS 2:0!
49' piłka trafiła pod nogi Putona, ten zszedł z nią do środka, ale holował ją zbyt długo i w konsekwencji defensorzy ŁKS-u zażegnali niebezpieczeństwo
 zaczyna ŁKS

Kasztelan za Karbowniaka

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' druga  i w konsekwencji dla Ślęzaka! Zawodnik ŁKS-u faulował w środku pola Barzyńskiego
45' co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa
44' dośrodkowanie Putona wprost na głowę Świdzikowskiego, ale jego uderzenie mija lewy słupek
43' Śliwiński z ostrego kąta i łapie Gąsiński
41' centra z rzutu rożnego, wybicie przed pole karne, tam dopadł do niej Karbowniak, ale jego dośrodkowanie zablokowane
37' Śliwiński za Leandro. Wydaje się, że Brazylijczyk schodzi z powodu kontuzji biodra. Kibice żegnają go owacją
33' Różycki za Patorę
32' dośrodkowanie Barzyńskiego z rzutu rożnego i Agu strzela szczupakiem ponad bramką
32' ambitnie Leandro, który odebrał piłkę przy narożniku boiska, dograł w pole karne, ale tam nikt nie zamknął akcji
31' Staroń
29' pierwsza groźniejsza sytuacja gości, ale strzał Ślęzaka obok słupka
25'  Ślęzak
24' Dubina do Leandro i Gąsiński zatrzymuje uderzenie
23' rzut rożny dla gości. Dogrywał Staroń, ale futbolówka opuściła plac gry
19'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Leandro przejął piłkę przed polem karnym, ograł po drodze czterech obrońców, wpadł w szesnastkę i pewnym strzałem pod poprzeczką umieścił piłkę w siatce. Ależ akcja Brazylijczyka! Radomiak - ŁKS 1:0
17' Radecki dostał piłkę na wolne pole, ale zbyt długo zwlekał z uderzeniem
16' Cieciura próbował z dystansu, ale jego strzał został zablokowany
13' dogranie z rzutu rożnego i Radecki uderza...plecami. Piłka obok bramki
9' centra Barzyńskiego w pole karne, ale Stanisławski nie sięga futbolówki
8' dośrodkowanie Barzyńskiego z rzutu wolnego i goście wybijają piłkę na korner. Nic z niego jednak nie wynika
6' Stanisławski minął jednego z obrońców, podał na wolne pole do Barzyńskiego, ale defensorzy zdołali jednak zażegnać niebezpieczeństwo
3' K.Puton zakręcił obrońcami i oddał strzał po ziemi. Zbyt lekki
1' faul Cieciury w środku pola