Radomiak Radom 2:3 Wisła Puławy (zapis relacji)

W meczu 11 kolejki II ligi Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie z Wisłą Puławy 2:3. Zieloni w dalszym ciągu mają więc na swoim koncie 12 punktów.

Radomiak Radom                   2:3               Wisła Puławy
                                                                 16' Nowak
37' Cichos
                                                                  62' Wiącek
67' Cieciura (k)
                                                                 88' Nowak

Radomiak: Banasiak - Cieciura, Świdzikowski, Kalinowski, Derbich, Białożyt (Czoska 46'), Radecki (Stanisławski 79'), Puton, Leandro (Wolski 59'), Byszewski (Kornacki 61'), Cichos
Wisła: Penkovets - Budzyński, Gawrysiak, Gorskie, Kwiatkowski, Jabkowski (Szczotka 90+2'), Lytvynyuk (Pożak 72'), Maksymiuk, Wiącek, Martuś (Nowosielski 72'), Nowak

Rezerwowi:
Radomiak: Budzyński - Czoska, Kornacki, Michalski, Stanisławski, Wichtowski, Wolski
Wisła: Zolech - Charzewski, Niezgoda, Nowosielski, Pożak, Szczotka, Jakubiec

90+4' koniec meczu
90+3' ładna akcja Wolskiego. Pobiegł lewym skrzydłem, minął dwóch obrońców i oddał strzał na bramkę, ale poradził sobie z nim Penkovets
90+2'  Szczotka za Jabkowskiego (Wisła)
90+2' nieprawdopodobna sytuacja! z najbliższej odległości Kornacki nie trafia do siatki - słupek!!!
90' cztery minuty doliczone
90'  Nowosielski (Wisła)
90' niezadowoleni kibice wychodzą już z trybun i nie szczędzą ostrych słów w kierunku Radomiaka
88'  GOL dla Wisły! Dogranie z głębi pola do Nowaka, a ten ze spokojem trafia do siatki z dość ostrego kąta. Radomiak - Wisła 2:3
87'  Czoska (Radomiak)
85'  Wolski na spalonym, a wychodził lewym skrzydłem
84' sporo walki w środku pola w ostatnich minutach
79'  Stanisławski za Radeckiego (Radomiak)
79'  Cieciura (Radomiak)
77'  Pożak (Wisła)
74' kiks Budzyńskiego przy linii bocznej, ale bez konsekwencji
72'  Nowosielski za Martusia (Wisła) i  Pożak za Lytvynyuka (Wisła)
71' w dobrej sytuacji był Wolski, ale zamiast uderzyć z pierwszej piłki, ten przyjął futbolówkę i obrońcy Wisły oddalili niebezpieczeństwo od własnej bramki
67'  GOOOOL dla Radomiaka!!! Cieciura pewnie w lewy róg bramki, golkiper rzuca się w drugi i mamy remis! Radomiak - Wisła 2:2
66' rzut wolny dla Zielonych - uderzenie Derbicha "wypluwa" przed siebie Penkovets i jeden z zawodników gości dotyka ręką -  karny!!
64' kolejna szansa dla gospodarzy, zamieszanie w szesnastce ekipy z Puław i ponownie w roli głównej Cichos - znowu nie ma bramki!
63' odpowiedź Radomiaka - dośrodkowanie z wolnego w pole karne, wybicie przed pole karne i Cichos niecelnie. Piłka jednak odbiła się jeszcze od zawodnika Wisły i rzut rożny
62'  GOL dla Wisły! Dośrodkowanie z lewego skrzydła i głową do bramki trafia Wiącek. Radomiak - Wisła 1:2
61'  Kornacki za Byszewskiego (Radomiak)
59'  Wolski za Leandro (Radomiak)
58'  Byszewski (Radomiak)
56'  Radecki (Radomiak)
54' Lytvynyuk dogrywał z lewej strony w pole karne, poradzili sobie z tą piłką obrońcy Radomiaka. Chwilę później kontratak Zielonych zatrzymany przez gości
52' Radecki pobiegł środkiem i oddał mocny strzał z dystansu. Na posterunku jednak golkiper Wisły
48'  podanie na prawe skrzydło do Kwiatkowskiego, ale ten jest na spalonym
46' dośrodkowanie Putona i szczupakiem uderzał Cichos, ale zbyt lekko i bez problemów poradził sobie Penkovets
 rozpoczął Radomiak
 w przerwie zmiana - Czoska za Białożyta (Radomiak)

45+1' koniec pierwszej połowy
45' minuta doliczona przez arbitra
45' dobra sytuacja dla gospodarzy, ale z najbliższej odległości nie trafił Derbich
45' szybka akcja Radomiaka przerwana przez obrońców gości
41' dośrodkowanie Derbicha z rzutu wolnego, ale Radecki nie sięgnął głową
37' Cichos (Radomiak)
37'  GOOOOOL dla Radomiaka!!! Podanie z głębi pola do napastnika Zielonych i ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Penkovetsa! Radomiak - Wisła 1:1
32' w ostatnich kilku minutach wieje nudą...
29' dośrodkowanie Białożyta... znowu bezskuteczne
24' Wiącek strzela sprzed pola karnego. Na szczęście dla gospodarzy niecelnie
23'  Byszewski do Leandro, ale ten niestety na spalonym
22' kolejna groźna akcja gości. Ponownie Nowak, ale tym razem broni Banasiak
20' uderzenie Białożyta z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Jakieś półtora metra obok słupka
16'  GOL dla Wisły! Zawodnik gości bez większych problemów przedarł się przed pole karne i pewnym strzałem po ziemi pokonał golkipera radomian. Radomiak - Wisła 1:0
14' niezła akcja Zielonych. Dośrodkowywał Byszewski, strzelał głową Leandro i mamy korner
14' jak na razie to Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce
11' centra Lytvynyuka  z lewej strony, ale nie ma z nią problemów Banasiak
11' Cichos uprzedzony przez golkipera Wisły
7' dośrodkowanie Derbicha i łapie Penkovets
5' Derbich na prawe skrzydło, tam czekał Leandro, który wdał się w drybling z defensorami gości, niestety wypuścił sobie zbyt daleko piłkę i opuściła ona plac gry
4' dośrodkowanie gości, ale minęło wszystkich zawodników Wisły
2' Jabkowski z dystansu, ale zbyt lekko i pewnie łapie Banasiak