Radomiak Radom 1:2 Znicz Pruszków (zapis relacji)

W meczu 31 kolejki rozgrywek grupy wschodniej II ligi, Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 1:2.

Radomiak Radom             1:2                 Znicz Pruszków
                                                                55' Paluchowski
76' Orłowski
                                                                 90+1' Niewulis

90+3' koniec meczu
90+1'  GOL DLA ZNICZA! dośrodkowanie Kośca z rzutu wolnego i piłkę do siatki strzałem głową pakuje Niewulis
90' co najmniej trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie
90' faul Orzechowskiego blisko narożnika pola karnego
87' stuprocentowa sytuacja dla Znicza, ale doskonałą paradą popisał się Kula, który obronił strzał Banaszewskiego z piątego metra!
85'  Rackiewicz za Machalskiego
84' podanie do Wolskiego na prawą stronę pola karnego, ale zawodnik Radomiaka nie poradził sobie z opanowaniem piłki
79' stadion zdecydowanie ożywił się po wyrównującym golu
78'  Nawrocki za Grudniewskiego
76'  GOOOL DLA RADOMIAKA! Orłowski dostał piłkę w polu karnym, przyjął i uderzył nie do obrony!
73' Kosiec z dystansu po ładnej akcji Znicza. Dobra interwencja Kuli
72'  Zapaśnik za Paluchowskiego
70'  Filipek za Leandro
69' gra wznowiona
68' przerwa na uzupełnienie płynów
68' próba strzału Białożyta, ale zbyt lekko i radzi sobie Bigajski
66' uderzenie Kośca ponad bramką
65' centra Putona z rzutu wolnego, ale bez żadnych problemów łapie Bigajski
64'  Orzechowski za Masiudę
58' Wojdyga głową podwał do Kuli, ale zbyt lekko i bramkarz Radomiaka musiał ratować się wybiciem piłki na aut
55'  GOL DLA ZNICZA! Dośrodkowanie Grudniewskiego w pole karne i piłkę do siatki strzałem głową kieruje Paluchowski
50' Banaszewski wychodził sam na sam, ale w ostatniej chwili wślizgiem piłkę wybił Białożyt
47' podanie na wolne pole do Grudniewskiego, ten oddał strzał po ziemi, ale dobrze poradził sobie Kula
 rozpoczyna Znicz
 Wolski za Stanisławskiego

45+1' koniec pierwszej połowy
45' co najmniej minuta doliczona do pierwszej połowy
45' Puton prawą stroną, podał do Białożyta, ale temu odskoczyła piłka
43' dogranie Putona z rzutu wolnego, ale na spalonym Orłowski
41' rzut rożny dla Radomiaka, dośrodkowanie Putona i do strzału nożycami składał się Masiuda, ale nie trafił w futbolówkę
35' indywidualna akcja Orłowskiego, który minął jednego z defensorów i oddał groźny strzał na bramkę - minimalnie niecelnie
33' dogranie Machalskiego z rzutu wolnego, jeden z zawodników Znicza strącił piłkę, ale zbyt lekko i bez problemu poradził sobie Kula
26' wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie, a właściwie strzał Białożyta. Tak czy inaczej - niecelny
25' gra wznowiona
23' krótka przerwa na uzupełnienie płynów
22' Puton na wolne pole do Stanisławskiego, ale ubiegł go Bigajski
21' uderzenie Banaszewskiego ląduje... prawie na kortach tenisowych za stadionem
19' dobra akcja Radomiaka zakończona niecelnym strzałem Leandro
17' dogranie Kośca w pole karne, ale pewna interwencja Kuli
12' rzut wolny dla Radomiaka przy linii bocznej. Dośrodkowanie Putona, ale wybijają defensorzy
8' centra Putona w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki
7' dobre dośrodkowanie Białożyta z rzutu rożnego, ale Świdzikowski na spalonym
5' pierwsze minuty wyraźnie pod dyktando gości
1'  ostre wejście Masiudy w środku pola i zawodnik Radomiaka upomniany żółtym kartonikiem