Radomiak Radom 1:2 Dolcan Ząbki (zapis relacji)

W meczu 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym Radomiak Radom po ambitnej walce przegrał z Dolcanem Ząbki 1:2.

Radomiak Radom              1:2                 Dolcan Ząbki
                                                              4' Zembrowski
90+2' Barzyński
                                                               105+1' Wiśniewski (k)

120' sędzia kończy mecz, Radomiak po bardzo ambitnej walce przegrywa z Dolcanem 1:2 i odpada z Pucharu Polski
120' dośrodkowanie K.Putona nieudane
120' rzut rożny dla Radomiaka. Nawet Banasiak powędrował w pole karne. Chyba ostatnia szansa dla Zielonych
119' K.Puton faulowany na wysokości pola karnego
118' centra Dubiny z wolnego w pole karne, ale żaden z zawodników Radomiaka nie sięgnął piłki
116' podanie do K.Putona, ten zrobił sobie miejsce, przełożył piłkę na prawą nogę i oddał strzał. Dobrze interweniuje jednak Leszczyński
114' kolejna okazja dla Zielonych, ale strzał Cieciury zablokowany
112' Radecki w doskonałej sytuacji, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i goście zażegnali niebezpieczeństwo
110' gospodarze ambitnie walczą o doprowadzenie do remisu
107' błąd bramkarza Dolcanu, wysoki pressing przyniósł skutek i radomianie wywalczyli korner
 zaczyna Radomiak

105+1' koniec pierwszej połowy dogrywki
105+1'  GOL DLA DOLCANU! "Jedenastkę" wykorzystuje Wiśniewski
105'  rzut karny dla Dolcanu. Faulował W.Puton
103' uderzenie Leandro zza pola karnego łapie golkiper gości
102' podanie do Radeckiego, ale ten jest na spalonym
101' Radomiak praktycznie nie schodzi z połowy Dolcanu
100' dośrodkowanie Barzyńskiego i piłka o mało nie wpadła "za kołnierz" Leszczyńskiemu
100' Leandro lewą nogą, ale piłka odbija się od obrońców
98' strzał Dubiny z wolnego jednak wprost w mur
98' ręka u jednego z zawodników Dolcanu i rzut wolny dla Radomiaka praktycznie przy narożniku pola karnego
98' uderzenie Radeckiego zablokowane
96' indywidualna akcja Leandro, strzał po ziemi i bez większych problemów radzi sobie bramkarz Dolcanu
95' Puton z dystansu, ale obok słupka
95' uderzenie Radeckiego zablokowane
94' strzał Śliwińskiego broni Leszczyński
92'  Chałas sam na sam z Banasiakiem, ale przestrzelił minimalnie
 dogrywkę zaczyna Dolcan

90+3' koniec regulaminowego czasu gry. Za kilka chwil dogrywka!
90+2'  GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Barzyński z rzutu wolnego trafia do siatki!!!
90+1'  Tadrowski. Cieciura faulowany na 18 metrze. Będzie szansa dla Zielonych!
90' co najmniej trzy minuty doliczone
90' Leandro trafia do siatki, ale niestety był na spalonym...
89' zbyt mocne dogranie Barzyńskiego do K.Putona
86' centra Cieciury, strzał głową Śliwińskiego ponad bramką
85' dośrodkowanie Dubiny strącił Świdzikowski, ale bez problemów łapie Leszczyński
83'  W.Puton za Agu
82' strzał Prejsa świetnie broni Banasiak
81' uderzenie Agu wyłapuje Leszczyński
80' dośrodkowanie Cieciury, ale żaden z piłkarzy Radomiaka nie strącił tej piłki
79'  Tadrowski za Sierpinę
77' druga  i w konsekwencji  dla Ciechockiego. Radomiak gra w przewadze!
75'  Klepczczarek
74' uderzenie Sierpiny ponad bramką, ale będzie korner
73' dogranie wzdłuż linii i Dubina ratuje zespół przed stratą gola. Wcześniej błąd Agu i strata piłki w środku pola
71'  Agu
69' dogranie Dubiny na głowę Świdzikowskiego, jednak strzał zbyt lekki i łapie Leszczyński
67' Barzyński na wolne pole do Radeckiego, ale szybszy był golkiper Dolcanu
65'  Prejs za Tarnowskiego
65'  Piesio za Jakubika
65' groźna sytuacja Radomiaka i Zieloni wywalczyli korner po strzale głową Putona
63' dogranie z wolnego w pole karne, piłka wybita przez defensorów na 25 metr, tam czeka Dubina i bez namysłu uderza na bramke. Strzał minimalnie niecelny
62'  Cichocki. Ostry faul na szarżującym Leandro
61' Leandro z powietrza, ale zbyt lekko i radzi sobie Leszczyński
58' Radecki z dystansu ponad poprzeczką
56'  Łuszkiewicz
55' trzeci z kolei korner dla Radomiaka. Wyłożenie przed pole karne do Putona, ale zawodnikowi gospodarzy nie wyszło to uderzenie
53' strzela Puton, ale jego uderzenie zablokowane. Chwilę później Agu na spalonym
52' Radecki prawym skrzydłem, podanie przed pole karne, tam czeka Leandro, ale niestety piłka mu odskoczyła
50' dogranie Sierpiny, uderzenie głową Chałasa i z problemami, ale broni Banasiak
48' świetne zagranie Agu do Putona, ten pognał prawym skrzydłem, wyłożył futbolówkę Śliwińskiemu, ale ten przyjmował zamiast uderzyć z pierwszej piłki i goście zażegnali niebezpieczeństwo
47' dośrodkowanie Osolińskiego łapie Banasiak

zaczyna Dolcan

Śliwiński za Stanisławskiego

45+2' koniec pierwszej połowy
45' sędzia dolicza co najmniej dwie minuty
40' dośrodkowanie Putona w pole karne i Leszczyński piąstkuje
38'  Barzyński za Wnuka
32' zawodnik Radomiaka powrócił na plac gry
30' na boisku leży Stanisławski, potrzebna pomoc medyczna
26' dośrodkowanie Osolińskiego z rzutu rożnego, oobk bramki strzela Wiśniewski i... sędzia pokazuje, że będzie kolejny korner dla Dolcanu
25' świetna piłka od Tarnowskiego do Wiśniewskiego i ten wywalczył korner
21' Tarnowski powrócił na boisko
19' rajd Putona, dogranie wzdłuż linii, ale defensorzy wybijają na korner
19' uraz Tarnowskiego, rozcięty łuk brwiowy i zawodnik jest opatrywany poza placem gry
17' uderzenie Łuszkiewicza z dystansu, ale minimalnie ponad poprzeczką
14' strzału Cieciury z 35 metrów, ale piłka w bezpiecznej odległości mija słupek
13' Stanisławski z linii pola karnego i łapie Leszczyński
12' Wiśniewski z dystansu i pewna interwencja Banasiaka
10' świetne podanie z głębi pola od Radeckiego do Stanisławskiego, ten znajduje się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim i trafia w słupek!
8' Wnuk zagrywa w pole karne, piłka znajduje się pod nogami Leandro, Brazylijczyk pada na murawę. Sędzia pozostaje niewzruszony, nie ma karnego
7' strzał K.Putona zablokowany
4'  GOL DLA DOLCANU! Tarnowski w polu karnym, trącił piłkę, ta trafia pod nogi Zembrowskiego i goście prowadzą!
3' błąd Agu, uderzenie Tarnowskiego, broni Banasiak

godz. 16:59 - Radomiak w zielono-białych strojach, Dolcan na fioletowo-czarno
godz. 16:58 - sędziowie wyprowadzają obie drużyny na murawę
godz. 16:56 - w pierwszym składzie Dolcanu wybiegnie Paweł Tarnowski, doskonale znany w Radomiu zawodnik
godz. 16:55 - oba zespoły kilka chwil temu zakończyły rozgrzewkę i udały się do szatni
godz. 16:54 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Radomiak: Banasiak - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Serodziński, K.Puton, Radecki, Agu, Wnuk, Leandro, Stanisławski
Dolcan: Leszczyński, Jakubik, Kiepczarek, Zembrowski, Cichocki, Łuszkiewicz, Sierpina, Tarnowski, Osoliński, Wiśniewski, Chałas