Radomiak Radom 1:1 Warta Sieradz (zapis relacji)

Radomiak Radom 1:1 Warta Sieradz
Bramki: Kucharski 56' - Stasiak 65'

90+4' koniec meczu
90+4' wrzutka Wnuka w pole karne i wybijają obrońcy
90'  Sulkowski
89'  Dubina
87'  Różycki za P. Kobierskiego
87'  Sulkowski za Brągiela
85' gra w ostatnich minutach nie należy do najładniejszych...
79' Bogdan zbiega z prawego skrzydła do środka i oddaje strzał, ale Kula wybija na korner
76'  Woźniak za Idzikowskiego
73' Idzikowski z dystansu i pewnie łapie Kula
71' strzał W. Putona daleki od ideału
70'  P. Kobierski
69' ładna centra Wnuka, ale Agu uprzedzony przez defensorów gości
65'  GOL DLA WARTY! Stasiak ładnym strzałem zza pola karnego pokonuje Kulę. Radomiak - Warta 1:1
60'   Bogdan za Jezierskiego
59' "Zieloni" wyraźnie podkręcili tempo w drugiej połowie
56'  GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Dubiny, Kucharski strzela pięknym szczupakiem i piłka w siatce! Radomiak - Warta 1:0
54'  Sosnowski
52'  W. Puton
49' dośrodkowanie Brągiela i niecelny strzał głową Wnuka
47' Stanisławski głową i broni Adamek
 zaczyna Warta

Wnuk za Kiełtykę
 Wolski za Leandro

45' koniec pierwszej połowy
43' kolejny wolny dla Radomiaka z bocznego sektora boiska. Strzał Dubiny w mur
41' cztery rzuty rożne pod rząd dla gości. Bez zagrożenia
40' groźnie Idzikowski, ale broni Kula
37' rzut wolny dla gospodarzy na wysokości pola karnego. Strzał Leandro w boczną siatkę
37'  Idzikowski
35' Stasiak bardzo niecelnie z dystansu
34' dogranie Brągiela z lewego skrzydła i bez problemów łapie Adamek
30' Krymarys z siedmiu metrów nie trafia w bramkę
29' kontratak Warty zakończony ładnym strzałem Kobierskiego. Kula ratuje swój zespół przed stratą gola
27' w świetnej sytuacji znalazł się Stanisławski, ale z 16 metrów strzelił wprost w bramkarza
25' Krymarys głową obok bramki
23'  dla Brągiela za próbę wymuszenia rzutu karnego
19' rzut wolny dla gospodarzy tuż przy linii bocznej. Dubina do Kiełtyki, ten dośrodkowuje w pole karne, ale nie ma zagrożenia
14' niecelne uderzenie Leandro z 30 metrów
12' świetny rajd Brągiela zakończony centrą w pole karne. Mogło być groźnie, ale Stanisławski nie zdołał oddać celnego strzału
10' rzut wolny dla Radomiaka, faulowany Agu. Z dośrodkowaniem Dubiny radzą sobie obrońcy. Chwilę później dośrodkowanie Brągiela i korner dla Radomiaka
7' dośrodkowanie Brągiela z lewego skrzydła, ale Kiełtyka nie sięga piłki
3' strzał Leandro w środek bramki i bez problemu interweniuje Adamek
2' ładne podanie od W.Putona do Kiełtyki, ale ten ma problem z opanowaniem piłki
 zaczyna Radomiak

godz. 17:00 - gospodarze na zielono-biało, Warta w biało-czarnych strojach
godz. 16:59 - trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę
godz. 16:57 - w składzie Radomiaka brakuje dzisiaj pauzującego za kartki Macieja Świdzikowskiego oraz kontuzjowanego Przemysława Śliwińskiego
godz. 16:55 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Radomiak: Kula, Cieciura, Kucharski, Dubina, Serodziński, Kiełtyka, Agu, W. Puton, Brągiel, Leandro, Stanisławski
Warta: Adamek, Bartłoszewski, Łochowski, Krymarys, Sosnowski, Jezierski, P. Kobierski, Mitek, Idzikowski, Stasiak, M. Kobierski